Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Informant 2005 beta

Pavlucha (1496)|4.4.2005 11:04
[QUOTE="Flynt"]...Tak nevím jak to pan Švec myslel, že na Loox 720 je PI 2005 zdarma.[/QUOTE]

Tak jak to napsal ... jenom si na jejich stránkách musíš zaregistrovat původní verzi a pak stáhnout novou s novým klíčem.
Flynt (57)|5.4.2005 08:30
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Flynt"]...Tak nevím jak to pan Švec myslel, že na Loox 720 je PI 2005 zdarma.[/QUOTE]

Tak jak to napsal ... jenom si na jejich stránkách musíš zaregistrovat původní verzi a pak stáhnout novou s novým klíčem.[/QUOTE]
Zdravím. Tak jsem si udělal registraci 5kové verze. Přišlo mi registrační číslo a že je má adresa registrována. Podle rady jsem na stránce http://www.pocketinformant.com/p_pocketinformant.php?tab=5 napsal zaregistrované sn, ale novou registraci na verzi PI 2005 jsem nedostal. Přepnulo mě to na stránku s možností stáhnout placenou verzi.
Tak fakt nevím jak tu novou registraci na PI 2005 získat. Co dělám špatně?
Díky za radu.
Flynt (57)|10.4.2005 11:29
[QUOTE="Milan Švec"]Funguje stejně (= zdarma) i na LOOXi 720. :D [/QUOTE]
Tak jsem vyzkoušel veškeré rady které zde padly na možnost registrace PI 2005 zdarma pro Looxe 720 jak píše pan Švec. Nevím jakým způsobem dosáhl stavu, že PI 2005 je pro Loox 720 zdarma.
Psal jsem i na podporu a výsledek byla následující zpráva :" It is not free for Loox owners, sorry. However you can upgrade for half price".
Z této zprávy usuzuji, že program již zdarma pro majitele Looxe není oproti informaci pana Švece. Pocket Informant 5.61 mám zaregistrován.
Díky za radu, pokud jsem snad nějaký způsob opomněl.
strojvudce (390)|10.4.2005 14:07
Já si myslím, že zdarma je Informant (podle stránek ) pro LOOXe 600 a 610. Ale registrace bude nejspíš fungovat i na LOOXu 720.
Radek Pokorný (68)|18.4.2005 10:59
Pozor na iPaq hx4700: spolupráce Informant verze 2005 a InterWrite 8.5 neni zrovna ideální viz diskuze: zde
Flynt (57)|21.4.2005 11:20
[QUOTE="Milan Švec"]Funguje stejně (= zdarma) i na LOOXi 720. :D [/QUOTE]
Zdravím, opět obtěžuji s dotazem na sdělení pana Švece, že nový PI je i na Looxe 720 zdarma. Zkoušel jsem vše možné ( i nemožné) a jediná odpověď od výrobce byla, že na Loox 720 je PI již placené. Podotýkám, že starší verzi PI 5.61 mám zaregistrovánu a na ní jsem číslo zdarma obdržel.
Jak tedy bylo myšleno sdělení pana Švece, že na Loox 720 je verze 2005 zdarma.
Díky za odpověď.
Flynt (57)|21.4.2005 11:25
[QUOTE="Milan Švec"]Funguje stejně (= zdarma) i na LOOXi 720. :D [/QUOTE]
Zdravím, opět obtěžuji s dotazem na sdělení pana Švece, že nový PI je i na Looxe 720 zdarma. Zkoušel jsem vše možné ( i nemožné) a jediná odpověď od výrobce byla, že na Loox 720 je PI již placené. Podotýkám, že starší verzi PI 5.61 mám zaregistrovánu a na ní jsem číslo zdarma obdržel.
Jak tedy bylo myšleno sdělení pana Švece, že na Loox 720 je verze 2005 zdarma.
Díky za odpověď.
rratio_ce4you (39)|21.4.2005 13:40
Prosba pro všechny znalé.
Chci používat PI pro synchro temínů přípdně jmen, ale na PC mám outlook 2003. Je možno přes ActiveSync synchronizovat data mezi Outloockem a PI? Pošta se mi synchonizuje protože je přes maicrosoftí mail, ale termíny a jména. Můžete někdo poradit kde si o tom něco přečíst?
Jiří
beecher (9270)|21.4.2005 14:05
[QUOTE="rratio"]Prosba pro všechny znalé.
Chci používat PI pro synchro temínů přípdně jmen, ale na PC mám outlook 2003. Je možno přes ActiveSync synchronizovat data mezi Outloockem a PI? Pošta se mi synchonizuje protože je přes maicrosoftí mail, ale termíny a jména. Můžete někdo poradit kde si o tom něco přečíst?
Jiří[/QUOTE] Muzete, PI stejne jako Agenda Fusion a vsechny Today Pluginy pouzivaji stejne databaze na PDA jako interni aplikace Kontakty, Ukoly, Kalendar...
oltcit (1098)|21.4.2005 14:12
[QUOTE="beecher"][QUOTE="rratio"]Prosba pro všechny znalé.
Chci používat PI pro synchro temínů přípdně jmen, ale na PC mám outlook 2003. Je možno přes ActiveSync synchronizovat data mezi Outloockem a PI? Pošta se mi synchonizuje protože je přes maicrosoftí mail, ale termíny a jména. Můžete někdo poradit kde si o tom něco přečíst?
Jiří[/QUOTE] Muzete, PI stejne jako Agenda Fusion a vsechny Today Pluginy pouzivaji stejne databaze na PDA jako interni aplikace Kontakty, Ukoly, Kalendar...[/QUOTE]

Doplním,stačí si navoliť PI ako predvolenú PIM aplikáciu.
TheMelin (1642)|4.5.2005 19:34
Dobrý den.
Zkoušel jsem vytvořit šablonu do které jsem vložil ikonu.Ale poté co použiji šablonu ikona už tam není a musím jí tam znovu vkládat.Je možné vytvořit šablonu s ikonou?
Děkuji
strojvudce (390)|5.5.2005 00:55
Už jsem chtěl napsat, že mně to funguje, ale taky ne. Ikony u šablon mám, ale ta ikona je přiřazená ke kategorii, kterou je označená událost v šabloně.
Žulda_ce4you (244)|5.5.2005 09:44
[QUOTE="TheMelin"]Dobrý den.
Zkoušel jsem vytvořit šablonu do které jsem vložil ikonu.Ale poté co použiji šablonu ikona už tam není a musím jí tam znovu vkládat.Je možné vytvořit šablonu s ikonou?
Děkuji[/QUOTE]

Mě taky ne.
Pavlucha (1496)|13.6.2005 16:26
Zde je ke stažení PI5 Release 2.
paveluh_ce4you (300)|30.6.2005 16:41
Nevíte někdo prosím, jak je možné, že se mi přestaly objevovat v PI v kalendáři narozeniny?
Zadám nový kontakt, vyplním všechny kolonky včetně data narození, uložím a při pohledu na kalendář v tom určitém dni kdy by se měly narozky objevit, tam nic neni.
Přitom v PocketBreeze se na today normálně ten nový kontakt, tedy jeho narozeniny objeví.
Díky za radu.