Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Download Manager pro PPC?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nevite nahodou o nejakym?
    Jde mi o moznost nastavit poradi automatickeho stahovani a taky funkci preruseni.
    Nejlepe samozrejmne free, ale kdyz znate nejaky komercni tak sem s nim.
    Predem diky za vase odpovedi
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Vito Mobile Downloader. Mel by umet vse cos psal. Bohuzel neni free..

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Používám VITO MobileDownloader. Není sice zadarmo, stoji cca 20 doláčů, ale pokud hodláš používat cihlu coby download úložiště tak doporučuji.Obě požadované funkce umí.:yes: link http://vitotechnology.com/en/products/mobiledownloader.html
    Dada

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nyni zkousim vyse uvedeny programek, ale mam takovy problem.
    Stahnul jsem crisscross ze serveru novinky.cz a demo na hru destruction derby z bonuswebu. VITO hlasil kompletni 100 procentni download, kdyz jsem prekopiroval soubory s SD karty tak se tvari jako neznamy format a nejdou spustit. Zkousel jsem par archivacnich programku, ale oni mi s ochotou nabizeli soubory zabalit nikoliv naopak. Nevite nahodou nekdo co s tim?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Priklad:
    Stahuji soubor CAB. Jeho nazev je "Priklad.cab". Po stazeni souboru najdu na karte ve slozce "Downloads" soubor "Priklad". Je neznameho typu, tak jej opatrim prislusnou koncovkou, prejmenuji jej na "Priklad.cab". A je to! Pokud stahuji treba soubor s koncovkou ZIP, opet jej po stazeni prejmenuji, pridam mu koncovku "zip".

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Ta přípona se ti automaticky ukáže na konci cesty v té horní řádky. Stačí si zkopírovat ten název za posledním lomítkem i s koncovkou a prdnout to do té řádky určené pro název souboru. Pak se ti to stahne již tak jak má i s asociací

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Ach jo! Kdybych nelezl kvuli kazde prkotine na ce4you za radou tak bych vzpomnel, ze naprosto stejnou vec jsem provadel s romy pro emulator hernich konzoli. Dekuji ted uz to fachci:yes:
    Trochu offtopic:
    Pokud mate radi Scrabble pak zkuste z novinky.cz v rubrice internet ten criisscross stahnout . Mne totiz nejak nechce behat, po spousteni vytuhne a chvili pote hodi cybovou hlasku

Podobná témata

1. Download z php stránek
    Od yasmeene2 v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-10-2005, 08:52
  2. Download na SD
    Od Mig1 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-05-2005, 21:47