Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kompatabilita konektorů...

marosh_ce4you (102)|2.3.2005 14:59
Rád bych se zeptal jak je to s konektory u LOOXů - Jsou stejné u všech nebo se liší podle modelů?? Řešim totiž koupi Sync Cable Loox od JavoEDGE (našel sem to na AHmobile....) a zajímá mě jestli tenhle navíjecí kabel i dobíjí a popř jak je to s použitím kabelu třeba z 610 v 410.... dík
Šeba_oldd (1184)|2.3.2005 15:10
Kabel dle vsech diskuzi nedobiji.Koukni se semsem a sem
Dada_ce4you_oldd (63)|2.3.2005 23:28
Tak jak píše Šeba. Koupený Javo nedobíjí. Má jinak zapojené konektory. Měl jsem snahu je přepojit podle zjištěného zapojení (viz konfera), ale konektor má oproti originálnímu tak drobné a nepřístupné výstupky na pájení, že jsem to vzdal a udělal si raději svoje kabely. Javo mám v šuplíku u ledu. Pokud máš zájem pošli PM a klidně přenechám.
P.S. Tímto se omlouvám Šebovi že jsem neposlal zapojení kontaktů Javo kabelu, ale nervy ty pokusy nevydrželi :(
Dada
00051691_Sada_9aU5.jpg
marosh_ce4you (102)|3.3.2005 23:09
tak že to na obrázku dobíjí z usb nebo jak přesně to funguje???
Dada_ce4you_oldd (63)|4.3.2005 00:32
"TO" na obrázku nejenom že dobíjí a synchronizuje přez USB, ale umí toho víc.Po připojení redukce USB-samice od AC adapteru, může dobíjet přez originální dobíječku. Na druhém konci je miniUSB.Sem připojuji USB hub(na obrázku) pro myš, klávesnice atd.Nebo na nějmůžeš připojit digitální foťák a vše co má miniUSB.Já přez něj dobíjím GPS Holux230. Použité díly jsou: originální redukce s loox konektorem a samici od napájení dodávaná k 720, propojovaci kabel USB-miniUSB a kabelová samice USB.Zapojení konektoru od Šeby je popsané zde v konfeře na jiném místě.
Dada
Šeba_oldd (1184)|7.3.2005 22:13
Ju supr - cize uz mame kabel i s mini USB :) :) :) Dobra prace
Peca_ce4you (45)|8.3.2005 15:06
Ehm, co se týká elektroniky, tak jsem totálně levej, proto se ptám, byl by někdo ochotnej za úplatu mi vytvořit to co je tu výše na obrázku? Prosím prosím...
tomogo (21)|8.3.2005 20:56
[QUOTE="Dada"]... že jsem to vzdal a udělal si raději svoje kabely...
Dada[/QUOTE]
... já jsem s Tebou přeci taky bastlil ;)
tomogo (21)|8.3.2005 21:20
Ohledně výroby dle předešlého fota bych rád podotkl, že se musí rozebrat a "zničit" originální LOOXová redukce k AC adaptéru, dále byl použit konektor od mobilu siemes řady 35 a následně dosti upraven (rozřezán), pak USB/PS2 redukce k myši (také rozřezána - zde utrpěl můj prst zranění), to vše na výrobu redukce AC/USB , dále byl použit a rozříznut a zkrácen kabel k USB hubu Trust, až sem to docela jde, ale pro zamezení zlomení a lepší ohyb kabelů z LOOX konektoru byla použita náhodně vybraná krytka plochého kabelu 220V z trafa (nefunkčního), kerá se jen tak nedá lehce sehnat a pak pájení a pájení a pájení. To znamená, že je to dost bastlení a co když se to nepovede a dojde k poničení konektoru, pak bych nerad byl terčem nepěkných poznámek. A i kdybych se do toho pustil, tak kdo ví na kolik kousků mi budou stačit díly, hlavně, kde budu shánět tu gumovou krytku :(
Spíše by to chtělo přimět nějakého výrobce, který by to začal dělat sériově...
Dada_ce4you_oldd (63)|8.3.2005 21:45
[QUOTE="tomogo"][QUOTE="Dada"]... že jsem to vzdal a udělal si raději svoje kabely...
Dada[/QUOTE]
... já jsem s Tebou přeci taky bastlil ;) [/QUOTE]
To není přesné. Bastlil jsi hlavně TY :yes: Já jen pomáhal. A zato Ti patří dík:)
Dada