Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Klávesnice Palm Wireless Universal

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Nevím, čím by to mohlo být, ale klávesnice mi na n10 (PPC2003) vůbec nešlape. Systémové klávesy (vyvolání nabídky Start a polohové klávesy) fungují, ale klávesnice běžné znaky prostě VŮBEC nepíše. Neví někdo, co je to za problém?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Vkládání znaků se mi už povedlo, nejde mi ale čeština - jde to vyřešit jinak než platit Sunnysoftu za aktualizaci? (patch..etc)

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od David Weller
    Vkládání znaků se mi už povedlo, nejde mi ale čeština - jde to vyřešit jinak než platit Sunnysoftu za aktualizaci? (patch..etc)
    Ako sa Ti podarilo pisat? Ja som to nerozbehal.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Už jsem to zprovoznil! Jde o to, že bez nainstalované češtiny to chodí s ovladačem od Palmu (na dodávaném CD) naprosto bez problémů. Když tam ale máte Sunnysoft, klávesnice se nehlásí. Funkce se mi znovu nahodila, až když jsem nainstaloval patch (právě od Sunysoftu) (Palm Foldable Kb). Po restartu (nevyzaduje ho to, ale bez nej to nechodi - dost me to pred nim mátlo, zkoušel jsem další možnosti, zbytečně..) už jede o106. Je to opravdu vynikající klávesnička - DOPORUČUJU!

Registrace
    Nov 2007

koukni se sem

nevim, jestli to bude fungovat i na takovouhle klavesnici, ale na USB facha OK

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Mám tu samou kombinaci Acer n10 + palm w...jen mi nejede Alt Gr...a to mě mrzí..

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Hmm, AltGr nepoužívám - znaky s českou diakritikou mám na klávesnici v páté (horní) řadě. Ty fungují perfektně.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

pátá řada mi jede v pohodě. odpověď píšu naa PDA. Problem mám s psaním uzenáče@ ten musím zadávat perem. mam inwr 8.2 možná to bude tím.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Nevím, čím by to mohlo být, ale klávesnice mi na n10 (PPC2003) vůbec nešlape. Systémové klávesy (vyvolání nabídky Start a polohové klávesy) fungují, ale klávesnice běžné znaky prostě VŮBEC nepíše. Neví někdo, co je to za problém?
    Ja mam stale tento problem a neviem sa pohnut. HELP!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od iMAGiNE
    Mel jsem stejny problem (Acer n10). Nakonec jsem to vyresil, ale bohuzel ti presne neporadim jak. Zkus si stahnout nejnovejsi ovladace ze stranek PalmOne, update od Sunnysoftu a experimentovat. Nakonec se mi to podarilo rozbehat ale fakt nevim jaka kombinace instalaci/nastaveni to byla

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od ninja
    Mel jsem stejny problem (Acer n10). Nakonec jsem to vyresil, ale bohuzel ti presne neporadim jak. Zkus si stahnout nejnovejsi ovladace ze stranek PalmOne, update od Sunnysoftu a experimentovat. Nakonec se mi to podarilo rozbehat ale fakt nevim jaka kombinace instalaci/nastaveni to byla
    Trochu to upresnim. Mam Acer n10 s WM2003 bez lokalizacie od Sunnysoftu a ovladac je aktualny, stiahnuty z webu Palmone.com. Neviem s tym pohnut.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Nahodil som Sunnysoft Interwrite v8.5 pre Acer n10 DEMO + palmone foldable keyboard driver a konecne to fachci. Chcel by som vsak fungovat bez Interwrite-u, da sa to?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Nahodil som Sunnysoft Interwrite v8.5 pre Acer n10 DEMO + palmone foldable keyboard driver a konecne to fachci. Chcel by som vsak fungovat bez Interwrite-u, da sa to?
    To ti neporadim, nezkousel jsem. Ale myslim ze by to fungovat melo.

Podobná témata

1. MPx220 a Palm Universal Wireless Keyboard??
    Od moneytoo_ce4you v sekci Motorola
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-12-2006, 08:33
  2. Klávesnice palmOne Universal Wireless Keyboard
    Od Prochy_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 69
    Poslední příspěvek: 24-06-2006, 11:30
  3. PALM & Pocket PC Wireless Keyboard Universal
    Od Johana_ce4you v sekci Palm
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 03-02-2005, 06:14