Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Rozbity LCD

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Nevite kde se sehnat nahradni LCD, nekde sem si ho rupnul ( pouze LCD, dotykovy panel je v pohode ) a v servisu chtej za novy LCD 3200 + dph a 600 + dph za praci a to je moc.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00051460_P3010392_xcf5.jpg 
Zobrazení: 56 
Velikost: 28.5 KB 
ID: 1505  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

tak to moc drahe neni, levnejsi to bude snad jen kdyz koupite levne bazarovej kus, nebo Vam to daji bez prace

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

No to je hroznej pohled. Fuj... Asi bych prubnul i možnost, že některý jiný stroj používá display ze stejné linky:? Snad to brzy vyřešíš.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

No zit se s tim zatim da, ale pohled je to hroznej. horsi je ze vubec nevim jak se to stalo. Bylo to zniceho nic. Zkusit starsi typ neni spatna idea!

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    tak to moc drahe neni, levnejsi to bude snad jen kdyz koupite levne bazarovej kus, nebo Vam to daji bez prace

drahe ze neni s dph je to skoro 4500 sem toho acera kupoval za 6000Kc ..... si muzu prihodit 1500 a mam zas novyho

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

nejde o to, co za ty penize koupite, ale o to, ze display pro HP stoji treba 8000 :-)

Registrace
    Nov 2007

Vzdyt HP 1930 stoji ani ne 8000 s dani (alespon stal v rijnu, ted uz se mozna neprodava):O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

nerikam, ze pro kazdej model, ale marketing je marketing, proc Ti levne opravit stare zarizeni, kdyz si mozna koupis ode mne dalsi nove a taky, drzet nahradni dil neco stoji

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Tak a uz je ponem uplne - LCD prasklo uplne a uz na nem neni videt vubec nic. Takze zacinam setrit na opravu. ops:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Doporučuju tuhle firmu...!Vlastní zkušenost....

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Tak pro tyto případy jsem připravený. PDA Acer n35 jsem koupil v Electro World a mají tam super službu. Zaplatil jsem k pořizovací ceně PDA 1700,- korun a mám po dobu 3 let jistotu, že pokud poškodim PDA svou vlastní vinnou, tak mi závadu odstraní a pokud to bude závada neodstranitelná, tak mi to vymění za jiný model. Pokud nastane nehoda přeba za 2,5 roku, a bude PDA neopravitelné, musím dostat nové PDA v té samé cennové relaci. )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

coz je velice fajn, protoze rozbit se da vlastni vinou i zamerne, ze jo

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od Atrej
    Tak pro tyto případy jsem připravený. PDA Acer n35 jsem koupil v Electro World a mají tam super službu. Zaplatil jsem k pořizovací ceně PDA 1700,- korun a mám po dobu 3 let jistotu, že pokud poškodim PDA svou vlastní vinnou, tak mi závadu odstraní a pokud to bude závada neodstranitelná, tak mi to vymění za jiný model. Pokud nastane nehoda přeba za 2,5 roku, a bude PDA neopravitelné, musím dostat nové PDA v té samé cennové relaci. )
    A kolki te stalo to PDA? Vypada to totiz tak ze jim do servisu nikdy nahradni LCD neprijde. Tak sem jim nepsal jsetli by ho nevykoupili.

Podobná témata

1. rozbitý display
    Od Mrkolouch v sekci Mio
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-09-2007, 22:23
  2. rozbitý display
    Od Omarek v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-07-2006, 20:17
  3. Rozbity display
    Od gash v sekci Acer