Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Snižovaní kapacity CF karty

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Mám CF kartu, na kterou si kopíruji mp3 - tj celkem často je přehrávám. Všiml jsem si, že postupně se kapacity CF snižuje, nevím jestli při každém přehrání nebo nějak jinak - prostě po 2 týdnech mám místo 256MB jenom 200MB. Stačí přeformátovat a je to zase ok, ale vadí mi to ... netušíte někdo proč??
    dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

neukladaji se ti tam nekam nejaky soubory(nejaky playlisty, docasny soubory...)

projed to i nejakym pokrocilym file managere, kterej vidi i skryty soubory - treba free total commander

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Podle mě ne - používám Total Commander, ten skryté soubory vidí. Navíc playlisty apod těžko zaberou více než pár kB.

Ono je to horší - samotné PDA (Asus 620) vidí jako maximální kapacitu třeba těch 200MB ...

Registrace
    Nov 2007

A opravdu tam po tom formatu mas tech 256? tady opet dochazi k umyslnemu hrani si s prevody mega/1000 vyrobci karet. napriklad moje 512MB SD Pretec ma taky nejakejch 480 mega(bytu)

rekni presna cisla - po formatu a po dvou tydnech

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

řešim podobnej problém, mám ale na CF kartě velkou spoustu adresářů, říkal jsem si, jestli tam není nějaký omezení co se týče množství adresářů?

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

ok - neni tam pres 256MB, ale o neco min - to ale neni ten problem. Problem je, ze kapacita se pouzivanim rychle snizuje, pricemz staci format k navraceni k puvodni kapacite ....

Podobná témata

1. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 18-02-2008, 18:42
  2. Nabíjení baterie až od určité kapacity
    Od Hanx_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-04-2007, 01:20
  3. LOOX 420 - AKU vyšší kapacity
    Od selskyrozum v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-02-2006, 21:18