Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

h6340 - automatické stahování pošty

Termiter (147)|23.2.2005 10:52
Nastavil jsem si na h6340 automatické stahování pošty. Problémem je, že když nastane doba stahování, zařízení se zapne a rozsvítí a vypne se až po standartním timoutu.

Mám ho několik týdnů a během té doby jsem jej z důvodů různých experimentů mnohokrát natvrdo resetoval. Po jedné z reinstalací se mi stalo, že stahování pošty probíhalo při vypnutém displeji!!!

Obrazovka se zapnula pouze při příchozím mailu. Bohužel nevím jak jsem tohoto žádoucího chování dosáhl. Poraďte prosím.
Termiter (147)|17.6.2005 10:51
Předevčírem jsem nahrával nový firmware a zase jsem v tomto zaexperimentoval.
Pokud si nastavím automatické stahování pošty a mám zapnuté WiFi a jsem v jeho dosahu, pak mail zkontroluje poštu aniž by rozsvítil obrazovku. Pokud musí použít GPRS, obrazovku rozsvítí... :mad:
beecher (9270)|18.6.2005 09:54
Ano, to dela, protoze se musi pripojit... Je to problem s tim, ze notifikace (ty vyskakujici bubliny) rozsvecuji display. Holt, je to tak naprogramovany...
cenebris (144)|18.6.2005 10:32
Zdravim - v jakem programu toto nastavujete? V originalnim klientovi (pocket outlook)? Nebo nejaky jiny?
Termiter (147)|18.6.2005 10:59
Všechny použité programy originál ze systému.

Jak potlačit bubliny? Případně automatické rozsvěcení? Co na to registry? Zkoušel to někdo?
Termiter (147)|1.7.2005 15:43
Hledal jsem v registrech a nenašel kde se to dá nastavit. Pokud to vůbec jde.
Jinak to že bublina rozsvítí display je sice možné, ale když už mám spojeno, tak se žádná bublina nezobrazí. Přesto se display rozsvítí.

Nepříjemné je také to, že máte v tu chvíli odblokované klávesy...