Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: PDA3 - zmizely mi "Kontakty s fotografií"...

kalan_ce4you
    Guest

Dobrý den přeji všem.
    Mám MDA3 (od prvního dne prodeje) a hned druhý den se mi seklo...
    Nešlo z něj volat (mimo hav.čísel), mohl jsem ale přijímat SMSky.
    Simka fugovala jinde i jiná fungovala v tomto přístroji.
    Na speciálce T-Mobilu mi nakonec provedli tvrdý reset a vše fungovalo. V tu chvíli mi ale zmizela ikona pro Kontakty s fotografií a v nabídce už toto nemám.
    Nevíte prosím někdo jak na to?
    Je možnost stáhnout si v jedné diskuzi podobný SW, ale já bych chtěl mít možnost vyhledávat i v češtině.
    Díky za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Je to tvuj první příspěvek a proto bys měl určitě (soudě podle toho, že ti HR musel udělat operátor) číst celou tuto diskuzi. Předejdeš tím trapným otázkám, které máš jejichž odpovědi najdeš v manuálu. Ten si evidentně nečetl... Čti a najdeš zde vše. Co se týče IA Calleru, který ti ty fotky v kontaktech spravuje - stačí hledat třeba zde

kalan_ce4you
    Guest

Jo, díky za rady...
    Člověče div se, ale co je HR trochu vím.
    Jen když mám dva dny něco nového skoro za 16 tisíc a ono to začne dělat skopičiny, tak mastím do servisu a nevymýšlím hlouposti... Pokud to ty neděláš tak máš asi bohatýho tátu a to ti blahopřeji.
    Jinak sis asi špatně přečetl nadpis mého dotazu (píšu o MDA3), protože mne odkazuješ na diskuze skoro rok staré, ve kterých navíc není ani zbla o mém problému.
    Pokud po HR zmizí ikona nějaké aplikace (zatím jsem narazil celkem na čtyry ztracence - Kontakty s foto, STK, VoiceApps a Správce MIDlet), jedná se asi o větší botu, že.
    Manuál jsem četl, a to tak, že by ses asi divil. Pracuji totiž ve firmě, která se zabývá tvorbou manuálů, návodů, příruček apod. pro automobilový průmysl.
    No a to co vyplodili v T-Mobilu je po typografické stránce obrovská ostuda jak kšandy už i s ohledem na to, že používají termíny v popisech menu a u některých programů, které v manuálu vůbec nejsou!
    Běž si ho někam půjčit a potom mi prosímtě pověz, kde jsi viděl aspoň jednu radu ohledně ztráty ikony tohoto SW.
    Jó o kontaktech s fotografií tam je celá kapitola, ale o zmizení této aplikace z nabídky ani slovo...

Jseš diamantový přispěvatel, ale zdá se mi, že spíš rozumbrada. Nechci tě shazovat, ale mně si svým příspěvkem nepomohl, protože není k věci a navíc je zavádějící.
    Tento server mne velice potěšil svým zaměřením, proto sem budu chodit pro rady dál.
    Tvůj příspěvek mne v tom neodradí, nyní u mne pouze vyvolá úsměv.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Každej co tu je, byl ze začátku mlíčňák Obsah Extendet Rom je u všech přístrojů stejný a po HR se na čistý systém windows nainstaluje její obsah - to je to co ti tam lítá instaluje se.... Proto tam máš to co tam být má. Ztratit se nemá jak a nemá kam. V Start/Programy jsou jen zásTUPCI toho co najdeš ve složce windows nebo program files...Je jen tvoje začátečnická splašenost, že s tím běháš do šopu kde se ti musely docela zasmát... Jak říkám - každý začínal ale mizivé procento lidí z toho bylo tak vyvalených jako ty.
    Máš li nějaký problém nad rámec diskuze - použij SZ.

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-05-2010, 16:14
  2. Zmizely souřadnice na M.MAPY.CZ ?
    Od Ante_ce4you v sekci Online služby
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-04-2009, 00:31
  3. zmizely data
    Od Pavel357 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-10-2006, 08:53