Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mypal ASUS A730W a ochranne puzdro

Martin1607 (1)|19.2.2005 20:56
Pred dvoma mesiacmi som si zakupil PDA ASUS 730W. Asi pred tyzdnom sa
mi objavili problemy s displejom. Ten problem sa prejavi vtedy ak sa vypne podsvietenie t.j. obraz na displeji ako keby pulzoval resp. displejom prechadza tmavsi pasik zhora nadol plus pocut jemny piskot PDA.
Chcel by som vediet ci tento problem mohlo sposobit dodane ochranne puzdro
-originalne, ktore obsahuje dva dost silne magnety sluziace na uzatvorenie puzdra. Mozu tieto magnety negativne vplyvat na displej resp. procesor PDA cka? Vopred dakujem za radu
vita_ce4you (18)|19.2.2005 21:40
Take mam A730W uz dva mesice, pouzdro pouzivam denne (magnety smerem k displeji) a zadny problem jsem nezaregistroval. Kdy se to zacalo projevovat?
Dzejkob (286)|20.2.2005 11:26
[QUOTE="Martin1607"]Pred dvoma mesiacmi som si zakupil PDA ASUS 730W. Asi pred tyzdnom sa
mi objavili problemy s displejom. Ten problem sa prejavi vtedy ak sa vypne podsvietenie t.j. obraz na displeji ako keby pulzoval resp. displejom prechadza tmavsi pasik zhora nadol plus pocut jemny piskot PDA.
Chcel by som vediet ci tento problem mohlo sposobit dodane ochranne puzdro
-originalne, ktore obsahuje dva dost silne magnety sluziace na uzatvorenie puzdra. Mozu tieto magnety negativne vplyvat na displej resp. procesor PDA cka? Vopred dakujem za radu[/QUOTE]

To je urcite na reklamaci.Ja pouzivam Asus 716 denne s pouzdrem(take ma 2 magnety) a nic co popisujes nepozoruju.
jan.hana (18)|24.2.2005 19:36
a neobnovuje se jen obraz displeje?? Pri urcite frekvenci se muze zdat, ze pres to leta pruh.