Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Srovnani VGA, podivne vysledky

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ták. Kolega ze SR nám ozřejmil rozdíly mezi VGA zařízeními, takže už se v tom nemusíme babrat. Krátce odpovím Šebovi.
    Odpověděl jsi jen z části. Četl's to celé? Z čeho soudíš, že můj náhled je jednostranný? Na 3 otázky jsi odpověděl. A v příspěvcích se o ničem jiném, nezmiňuji. Paměť ROM jsem záměrně nevynechal, protože o ní v disk.o 720 nepíšu. ROM má HX 128 MB ( přístupných 85) a Loox 64 (28). Pro zajímavost běhá Hx 624 a Loox 520. Nechápu, proč FSC procesor takhle podtaktovali. No, a protože budu mít Hx snad v brzké době doma, budu to moci, včetně VGA plátna, ocenit na vlastní bulvy a konečně se objektivně vyjádřit.
    Ještě k žlutosti displejů: Nevím, jak je to u 720, ale u mé 4150 je při nadhledu(což málokdo takto kouká) krásně bílý, při kolmém už je to horší a při podhledu je to žloutenka typu C.

Víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Už mě to nebaví a nechci být opět obviňován z vyvolávání čehosi.

Ad podpis (opraveno)
    Pokud jsi ho četl celý i celý můj předchozí příspěvek, je to tam snad dost jasně vysvětleno. Vyzval jsi mě k tomu, tak to činím. Kdy vyzveš k opravám ostatní???

PS:
    Myslím, že je nutné číst pozorněji příspěvky, na které se reaguje. Předejde se tak zbytečným obviněním či nedorozumněním. Zrovna v Tvém případě. Obviňovat mě z neserióznosti, jednostrannosti a populismu "v mém stylu", to jsou ošklivá a zlá slovíčka.
    Pokud se někoho dotýká "vysavač" a "game-boy" na adresu jeho miláčka, omlouvám se mu, ale bral jsem to jako legraci, hecování, špičkování nebo jak to chceš nazvat. Není nutno ječet, jako postřelený...

Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Ještě pro zajímavost: to, že velká část odborníků, kteří se výpočetní technikou živí a přispívá zde v diskuzích, vlastní HP také o něčem napovídá, že.
    No to je teda argument ze jsem si po ranu sedl na zadek ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pokud bude nasledovat diskuse v obdobnem smeru, zamknu ji. Pokud se vratite zpet k puvodnimu tematu, necham to tak jak to je, nic nehodlam mazat. Jestli vam mohu radit, zalozte si klidne diskusi na tema "Zdenek Malinsky" v sekci "off topic", a presmerujte debatu tam. Sam jsem tam jednu podobnou diskusi pred casem zalozil, se Zdenkem jsem si to tam "vyrikal" , a byl klid.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

K veci: Vlastním Loox 720 a teda môžem sa vyjadriť ku kvalite jeho displeja. Už som napísal, že nádych do žlta môže posúdiť jedine odborník, ktorému prešli rukami desiatky PocketPC rôznych značiek a mal možnosť ich spolu porovnávať.
    Ja sa môžem vyjadriť iba z pohľadu bežného užívateľa, ktorý má skúsenosti iba s MDA II. Takže: Môj Loox 720 má skutočne veľmi miernu tendenciu k teplým odtieňom (červená a žltá). To zase môj notebook Acer 4500 má tendenciu k studeným odtieňom (modrá). Ťažko povedať, čo je lepšie a čo horšie, čo viac alebo menej unavuje oči, každopádne je to všetko zanedbateľné, pretože ak tie dva displeje nedáte tesne k sebe, tak na ten rozdiel neprídete.
    A keď porovnám kvalitu displeja Loox 720 a MDA II, Loox to vyhrá na celej čiare z jediného, ale podstatného dôvodu - pretože to je VGA - a to je jednoznačne vidieť. Ale zase QVGA displej na MDA II je super.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Pokud bude nasledovat diskuse v obdobnem smeru, zamknu ji. Pokud se vratite zpet k puvodnimu tematu, necham to tak jak to je, nic nehodlam mazat. Jestli vam mohu radit, zalozte si klidne diskusi na tema "Zdenek Malinsky" v sekci "off topic", a presmerujte debatu tam. Sam jsem tam jednu podobnou diskusi pred casem zalozil, se Zdenkem jsem si to tam "vyrikal" , a byl klid.
    Súhlasim,zamknúť.......predvadzať slovnú ekvilibristiku,chytať sa za slovíčka mi pripadá dosť detinské a s témou nemá nič spoločné.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Výkon PPC - VS Benchmark 2007 - pošlete své výsledky :)
    Od Nesli v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 70
    Poslední příspěvek: 03-06-2010, 09:19
  2. Spb Benchmark - VYSLEDKY
    Od hustler_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-11-2007, 14:42
  3. Výsledky testů (VS benchmark 06) u MDA Vario
    Od flashman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-08-2006, 19:27
  4. Reakcí: 10