Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: boli mne y toho hlava - FS720 nebo MDA Compact ?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Panove, po rostoucich bolestech hlavy mi prosim sdelte Vase nazory:
    Koupit Looxa 720 nebo MDA Compact ?
    Fakty nevim a nemam silu se rozhodovat.ops:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od fishman
    Koupit Looxa 720 nebo MDA Compact ?
    No, to bude velmi tezke rozhodovani... Rozhodujete se mezi naprosto odlisnymi zarenimi...
    Potrebujete to zarizeni telefonovat? Pokud ano, neni o cem debatovat...
    Mate telefon s BT a chcete pouze organizer? Pokud ano, opet neni o cem rozhodovat (ac bych teda misto Looxe doporucil zkusit se taky podivat na Asus 730W nebo HP 4700)...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

...Koupit Looxa 720 nebo MDA Compact ?...
    Ty máš zjevně jarní prázdniny, jedeš na hory a ptáš se, zda si koupit sjezdovky nebo běžky (pominu, že Ti beecher radí koupit snowbord). Čili, zhodnoť své potřeby a zejména finanční možnosti (není jasné, jakou cihlu momentálně vlastníš a na kolik tě změna vyjde).

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

starry dobry ipf
    nemam tedka nic, kdybych se rozhodoval podle penez, tak logicky si koupim looxe 420, ale sam se klonim spise k 720. jinak proc zvazuju compact? protoze nemusim tahat telefon+PDA. Ale zase cihla s VGA neni k zahozeni. takze jarni prazdniny jsou lepsi na blate, jak na to koukam.ops:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

...takze jarni prazdniny jsou lepsi na blate, jak na to koukam.ops:
    Ale vůbec ne. Básník chtěl říct, že např. přechod z MDA2 na VGA tě bude stát větší balík, než na compact (minimálně budeš řešit telefon, aby sis zavolal a nějak se připojil na net).
    Ale ani to, že vlastníš telefon ještě neznamená úsporu, protože:
    - pokud koupíš compact, bude ti na ...
    - pokud pořídíš VGA, určitě budeš mít MT bez BT, takže přístup na net budeš nucen řešit buď kabelem (hrůza) anebo investuješ do výměny MT.
    Tak si to přeber a až budeš vědět o trochu víc (a hlava bude bolet o trochu míň), můžeme pokračovat v debatě .

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

to ipf: v telefonu problém není, protoze mam 1. Nokii 6310i, 2. SE 630. Spis jsem si rikal, jestli pro zivot nestaci treba Loox 420 (vim ze ma QVGA), nez o 6 litriku drazsi 720. Asi je fakt lepsi mit dve zarizeni zvlast - mysleno telefon a cihlu.
    Jsem prekvapen, ze jsi z MDA2 presel na HP. Ale zmena je zivot.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ted jsem to psal jin, hlavni je mit predstavu, k cemu a jak to budu potrebovat, nejdrive se rozhodni, jestli 1+1, nebo 2, coz zrovna ted neni totez (ale jinak jo:-). A pak jdi dal.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

...Jsem prekvapen, ze jsi z MDA2 presel na HP. ...
    Mé důvody byly prosté. Pominu-li chvíle, kdy mám čas si zahrát nějakou hru (asi 3x do roka), cihla mi slouží z 99% k surfování po NETu kdykoliv a kdekoliv (IE), vyřizování 5-15ti majlů denně, různým úpravám a zasílání smluv, formulářů a tabulek (WORD, EXCEL), vyhledávání různých adres a objektů (SmartMaps), takže jsem šel do VGA a co největšího displeje.

PS.
    Jo, a zapomněl bych na nejdůležitější a rozhodující faktor. Před koupí jsem se prodávajícího zeptal, kdo vyřizuje servis. V případě, že by to byl (stále chválený) GSMobil, mohlo by být jakékoliv VGA pozlacené, prostě bych si ho nekoupil (v GSMobilu jsem byl 3x a už tam v životě nepojedu).

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jo a ještě něco:
    COMPACT mne uchvátil (jako asi každého, kdo kdy měl MDA), jenže:
    1. Nemá EDGE (už jsem si v Praze zvyknul a težce bych si odvykal)
    2. Servis zařizuje?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Sic o těhle zařízení moc páru nemam (jen co jsem se dočetl a spekulace), ale-zvaž taky, že při použití mda nebo campacta místo mobilu ti přibude spousta nabíjení a třeba taková 6310 se svojí výdrží se asi bude hodit víc na delší cesty, takže, spíš bych sáhl po vga

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

no musim uznat pánové, že Vaše rady jsou moc dobré, takže definitivně škrtám compacta a pujdu do looxika. Jen by mne zajimal ještě Váš názor na zobrazování na normální alias převrácený displej. Jestli by výsledně nestačila loox 420, nebo přeci jen připlatit a jít do looxe 720. HP 4700 je fajn, ale přeci jen dražší než 72¨0.......
    :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Já používam LOOX 720 a NOK 6310i a sem spokojenej

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

... pujdu do looxika. Jen by mne zajimal ještě Váš názor na zobrazování na normální alias převrácený displej. ....
    Myslím, že LOOX je ve tvém případě nejlepší volba (a rozhodně bych nešetřil a šel do VGA).
    Převrácený displej je bezva na NET, zvláště tam, kde nejsou mobilní stránky (čili vše, kromě ce4you ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Nooo, pokud nepotrebujes VGA, mozna bych sel do 420 :-) To je rada, ze jo:-) Duvod? 420, pokud se dobre pamatuji je co se tyce zpracovani a celkoveho dojmu z drzeni na uplne jine urovni, mam pocit, ze kdyz jsem ji drzel, tak jsem si rekl, hmm, konecne dobre udelanej Loox. Doufam, ze se nepletu, pac moje pamet ...... :-)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Hmmm, není nad to se zeptat .
    Spokojen?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-03-2008, 16:38
  2. Vario, Compact nebo Compact II
    Od Bluejacker v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-06-2006, 19:52
  3. Má MDA Compact II USB 1.1 nebo USB 2.0?
    Od jTk_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-03-2006, 08:00
  4. Při nabíjení FS720 bliká kontrolka zeleně
    Od VILIAM_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-04-2005, 20:24
  5. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 15-12-2004, 21:22