Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Věrni tradici tříměsíční pauzy mezi jednotlivými celorepublikovými setkáními jsme uspořádali třetí sraz přátel kapesních počítačů v polovině února tohoto roku. Opět se sešla celá řada známých, ale i zcela nových tváří, opět se hlavní diskuze točily především kolem těch našich malých zázraků, ale jako dosud pokaždé přišlo samozřejmě ke slovu i dobré jídlo a pití. Jestli vás zajímá, jak to tam vypadalo a jestli má smysl se případně hlásit na sraz následující, přečtěte si tuto krátkou reportáž.

Přečtěte si celou reportáž.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bohužel soutěž "O nejkrásnější škrkavku" jsem neměl ani šanci vyhrát, neb IPFova načesnekovaná topinka zabila veškerý žijící organizmus v mých útrobách. Nicméně sraz byl uspořádán na jedničku, sešlo se zde plno výborných lidiček, které jsem předtím znal jen pod přezdívkou na ce4you a krom kocoviny jsem si odnesl i pár cených rad a poznatků :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Ano je to tak, je pravda, že grilování se trošičku vymklo z ruky (zvláště některým, že Sebo?)) ale jinak myslím, že to bylo k dobru všem zůčastněným )) A ti co nenašli odvahu se holt musí příště pochlapit. Pravda je, že fotodokumentace asi není příliš vhodná k zveřejnění. V každém případě krásné prostředí, krásné téma a krásní lidé. Takže vzhůru k čtvrtému srazu. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Z prostředí grilování jsem plánoval přinést i filmovou reportáž, po střízlivém zhodnocení natočeného materiálu jsem se však s těžkým srdcem rozhodl ušetřit vás této podívané, snad to vyjde příště.
    Byl bych rád - kdyby snímky zůstaly jako odkaz dalším generacím -Někde to zakop PAVLE

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Šeba
    Z prostředí grilování jsem plánoval přinést i filmovou reportáž, po střízlivém zhodnocení natočeného materiálu jsem se však s těžkým srdcem rozhodl ušetřit vás této podívané, snad to vyjde příště.
    Byl bych rád - kdyby snímky zůstalí jako odkaz dalším generacím -Někde to zakop PAVLE
    Zkoušel jsem to video prodat Blesku a TV NOVA, nechtěl to ani jeden a ani zadarmo .

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Kdo měl lepší HR než já na 2. srazu ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

ja vam dam ze na Jornadu muzeme jiz jen vzpominat - mam Jornadu 568 a nemuzu si ji vynachvalit

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Protože mi začali chodit přihlášky na příští sraz, chtěl bych uvést situaci na pravou míru.
    V Mariadolu probíhá v týdnu od 16. května týdenní školení, kterého se pravidelně účastním (a trochu ho i pořádám). A protože víkend před je volný, nezávazně jsem si jej rezervoval pro případný sraz. Přestože jsem termín i místo zveřejnil ve svém podpisu, officiálně nic organizuji a vyčkávám, zda se někdo ujme funkce a uspořádá sraz někde na Moravě.
    Takže prozatím žádné hlasování o termínu, či místu, fukce pořadatele je veřejně nabídnuta a já se těším, až se jí někdo ujme a vylepší mé nedokonalé pokusy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Protože mi začali chodit přihlášky na příští sraz, chtěl bych uvést situaci na pravou míru.
    až se jí někdo ujme a vylepší mé nedokonalé pokusy.
    Nevím o žádném nedokonalém pokusu, další sraz je nejelpší vyhlásit hned po skončení předešlého .
    Neříkej, že to pro nás zase neuděláš:!: :!: :!:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja uz mam radeji 13.-15. kvetna v kalendari, at na to zase spolehlive nezapomenu, kdyz by draha pule chtela neco podniknout, ze...

A na 4. pojedu i kdyby nevim co...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Ja uz mam radeji 13.-15. kvetna v kalendari, at na to zase spolehlive nezapomenu, kdyz by draha pule chtela neco podniknout, ze...

A na 4. pojedu i kdyby nevim co...
    Jsme dva a já tentokrát pojedu klidně i bez cihly . Teda pokud nebude, ale což je nepravděpodobné .

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Možná budu ve vaší diskusi trochu OT, ale jen tak nesměle hlásím, že je 56 zájemců o další sraz, tak pokud by ho někdo chtěl uspořádat, máte dobře našlápnuto.

PS.
    Už nebudu rušit vaše problémy s pořízením pinokiovy cihly.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Napodobne..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

zdravim te xp, ja novy majitel toho compactu, co na mel zalusk pinochio, jsem ten john (tehdy jeste s treem 600), se kterym ses potkal pred par tydny na zizkove v alabame na srazu pdackaru s prevazne palmos zarizenimi....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Pinochio
    No, nerad bych se na tebe naštval jako kdysi na Beechra...
    Co to tady placas? :sarcastic:

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 14:57
  2. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 17:56
  3. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 05-12-2005, 10:56
  4. Reakcí: 108
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 19:24
  5. Reakcí: 244