Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Eurotel SmartPhone II - Výměna Mini-SD karty, vypínání telefonu

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Výměna Mini-SD karty:
    Máte někdo zkušenosti, jestli Eurotel SmartPhone II ztratí veškerá data a nastavení při výměně paměťová karty (resp. žádnou kartu ještě ve SmartPhonu nemám - potřebuji tam dát novou)? Úplně na začátku používání SmartPhonu jsem si hrál s různými SIM kartami a měl jsem pocit, že při každé výměně (při výměně SIM karty i paměťové karty se musí vyndat baterka) se mi ztratil obsah adresáře (což není problém - synchronizuji s PC), ale i různá nastavení.

Vypínání SmartPhone:
    Daří se vám v pohodě vypínat SmartPhone? Mě většinou zůstane viset Eurotel obrazovka a až po různých pokusech (cca 5-10 minut) se vypne.

Díky za odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Citace Původně odesláno od Pet2
    Výměna Mini-SD karty:
    Máte někdo zkušenosti, jestli Eurotel SmartPhone II ztratí veškerá data a nastavení při výměně paměťová karty (resp. žádnou kartu ještě ve SmartPhonu nemám - potřebuji tam dát novou)? Úplně na začátku používání SmartPhonu jsem si hrál s různými SIM kartami a měl jsem pocit, že při každé výměně (při výměně SIM karty i paměťové karty se musí vyndat baterka) se mi ztratil obsah adresáře (což není problém - synchronizuji s PC), ale i různá nastavení.

Vypínání SmartPhone:
    Daří se vám v pohodě vypínat SmartPhone? Mě většinou zůstane viset Eurotel obrazovka a až po různých pokusech (cca 5-10 minut) se vypne.

Díky za odpověď.
    - Pri vymene SIMky(ETcz/Oskar a zpet) se mi data nestraci - (mozna to zalezi na dobe, po jakou je pristrojek bez napajeni???)
    - pametovku zatim taky nemam, takze nemuzu rict
    - vypinani trva cca 10-15 vterin. Nemas instalovany nejaky SW se kterym si system neporadi pri ukoncovani?

MaPo
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Výměna SD karty v zařízeních HTC - Windows Phone 7
    Od bartCZ_ce4you v sekci Windows Phone 7
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-10-2011, 15:04
  2. Palm Treo T750 - vypínání telefonu
    Od Barbados v sekci Palm
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-12-2008, 22:46
  3. Vypínání telefonu