reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mate na displayi skrabance?

IntEx_ce4you (130)|9.2.2005 23:43
Ahojda! Tak jsem v pondeli objednal na www.mobilni.cz folii Brando pro meho ani ne tyden stareho Looxe 410, ale jeste ji nemam doma. Pred chvili jsem pri psani jakoby ucitil jemne zadrhnuti stylusu. Podival jsem se pod svetlo a samozrejme, skrabanecek jak vysitej. Vzal jsem hadrik a trosku ho rozlestil, ale zahy jsem objevil dalsi trochu delsi. Primo neni videt vubec nic, ani pri podivani se proti svetlu, ale pri dukladnem nataceni se najit daji....a proto se Vas chci zeptat, jak jste na tom se skrabanci?

P.S. Od teto chvile PDA nepouzivam az do doby, dokud nedorazi folie :evil: !!!

EDIT: Jeste mne napadlo ve 14ti denni zakonne lhute pri objednani pres internet PDAcko vratit, ale nevim, jestli by to melo cenu. Kryje ta folie alespon trochu skrabance?
richard2 (150)|9.2.2005 23:54
Dokud mi neprisla objednana folie, nechal jsem na PDA ten puvodni "igelit", takze skrabanec zadnej :cool:
IntEx_ce4you (130)|10.2.2005 00:34
Tak jsem se definitivne rozhodl poslat ho z5, protoze mi na nem vadi jeste celkova "rozvrzanost" plastu (zvlast, kdyz se stiskne tlacitko zaznamu). Dokonce ho i zlevnili, takze ho snad dostanu kapanek levnejc. Takze nejdriv folie a pak PDA, no snad ten dalsi bude OK :oops: .
Pavlucha (1496)|10.2.2005 08:56
[QUOTE="IntEx"]Tak jsem se definitivne rozhodl poslat ho z5, protoze mi na nem vadi jeste celkova "rozvrzanost" plastu (zvlast, kdyz se stiskne tlacitko zaznamu). Dokonce ho i zlevnili, takze ho snad dostanu kapanek levnejc. Takze nejdriv folie a pak PDA, no snad ten dalsi bude OK :oops: .[/QUOTE]

.... no, modli se, aby někdo z té firmy (pokud je tedy česká) nečetl tvé předchozí příspěvky na tomto severu ... :D
Wuffi (1599)|10.2.2005 08:59
Mno ja mel nastesti DP2 koupeny uz s folii, doporucuju kupovat PDA a folii zaroven, popripade si nechat folii rovnou nalepit (pokud se jedna o kamenny obchod)...:yes:
Zdenek Malinsky (9781)|10.2.2005 09:23
[QUOTE="Wuffi"]popripade si nechat folii rovnou nalepit (pokud se jedna o kamenny obchod)...:yes: [/QUOTE]
Hm, to určitě udělají. Když jsem si v červnu kupoval v Kotvě u Sunnysoftu HP 4150, chtěl jsem, ať mi prodavač nalepí rovnou fólii. Řekl, že to neumí. :no:

Použil bych ikonku, kterou Pavel nechce zařadit. Tedy asi toto :yes: , jenže místo palce bych použil prostředník.
Suoraj (704)|10.2.2005 09:25
Na předminulém pražském srazu jsem byl (moje MDA II) vyhodnocen jako "nejlépe poškrábaný dysplay" !:D Jeden cca 15 mm dlouhý je tak hluboký, že se odloupává od skla pod sebou;) Folie? Já jí tam dát tak nic nevidim přež tu jizvu. Bude tam bílá bublina a navíc by mi tu fólii poškodily klíče v kapse:D
Wuffi (1599)|10.2.2005 09:48
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="Wuffi"]popripade si nechat folii rovnou nalepit (pokud se jedna o kamenny obchod)...:yes: [/QUOTE]
Hm, to určitě udělají. Když jsem si v červnu kupoval v Kotvě u Sunnysoftu HP 4150, chtěl jsem, ať mi prodavač nalepí rovnou fólii. Řekl, že to neumí. :no:

Použil bych ikonku, kterou Pavel nechce zařadit. Tedy asi toto :yes: , jenže místo palce bych použil prostředník.[/QUOTE]

Mno, tak to holt musis koupit jinde ;)
gaze kt (14)|10.2.2005 10:01
no, na zaklade diskusie som sa pozrel na svoj asi 3 mesacny displej a mam tam len jeden drobulinky skrabancek :) foliu nepouzivam, na starej 2210 som ju isty cas mal, ale nie prilis dlho, pretoze som za chvilu cez nu nevidel :) radsej spolieham na kvalitu displejov ...
Dominique (151)|10.2.2005 15:08
ja mam plastovej kryt... takze klice v kapse "no probemo" :yes: (palec)
mesic jsem byl bez folie a ani skrabanec... a to jsem hral nonstop solitaire :D

:) :) :) :)
Pavlucha (1496)|10.2.2005 15:11
[QUOTE="gaze kt"]no, na zaklade diskusie som sa pozrel na svoj asi 3 mesacny displej a mam tam len jeden drobulinky skrabancek :) foliu nepouzivam, na starej 2210 som ju isty cas mal, ale nie prilis dlho, pretoze som za chvilu cez nu nevidel :) radsej spolieham na kvalitu displejov ...[/QUOTE]

... kvalita fólií se natolik změnila, že už okem ani není poznat, jestli na displeji fólii máš nebo ne. ;)
gaze kt (14)|10.2.2005 20:40
ze by som ju tam mal ale som to nepostrehol? :) nuz, su dve moznosti, bud kym znicim displej, tak si kupim novy stroj, alebo si raz na seba pekne zanadavam a vysledkom bude aj tak novy stroj :)