Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 36 z 36

Téma: Playstation Emulator - parada

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    na muj HPLX jsem stahoval jeden abandonware za druhym. je pravda ze to byly hry z let pred doomemops:
    Na kompu to je jiny. Hry pred doomem se daji v pohode sehnat, protoze vyrobce casto rovnou prohlasi, ze hru uz neresi a delejte si co chcete, ikdyz jsou vyjimky jako napriklad wolf3D ktereho pokud vim id stale trapne prodava na netu za neuveritelnych 10 babek (opravdu prilis vysoka cena na hru, kterou jsme hrali driv nez videli PDAcko). Ale u konzoli se abandonu nedockas vubec (teda ne her za abandon prohlasenych).
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Tak jsem to testoval na MDA 2 ...tam to jede v pohode... ackoliv rychlost Tekkena 3 byla dosti zpomalena. Netrha to, ale je to dost pomaly. Na hx4700 se emulator nerozjede. Po vterine se mi to vypne a vrati do hl. menu
    Honza

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mám dotaz, jak byly upravené ty...no hry pro psx do programu, že vám fungovaly...kopmrivali jste?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Je nekde nejak jednoduse popsany jak zprovoznit nejakou "slusnou" hru na playstation, treba takovy RidgeRacer..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Tak jsem dohrál na svém Aceru N30 Grand Theft Auto pro Playstation, jelo to docela slušně, úplně jsem se zapomněl v mladých letech,kdy jsem to hrál na svém Pentiu 75 ;-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

tak to asi taky prubnu urcite mi to pujde lip nez na n30 a hx4700 i kdyz ma rychlejsi procik...snad sezenu naky hry pres DC ale o tom tady radsi nebudu moc mluvit...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. W98 emulator
    Od Melkor Nemesis v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 18-04-2007, 17:22
  2. Emulator PSP a playstation
    Od Coburn v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-04-2006, 18:16
  3. Spb UniThemes - free paráda