Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 41

Téma: PDA = NOtebook pro chude

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od limon
    No serfovani pres PDAcko me fakt nelaka. Jen vyzkouset a to je vse.
    Az si to vyzkousis, budes mluvit jinak... Ver mi...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    To si nemyslím, dokud mu (mi) bude vedle na stole ležet NTB, tak ho bude(u) používat ...
    Je to prostě pohodlnější a rychlejší. Ve vaně vede PDA, ale NTB je v normální situaci pořád ve výhodě

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Mozna, ze to vyznelo, ze jsem na PDA neserfoval....Serfoval a notebook je notebook. Proste 15 monitor je urcite lepsi nez 240x320. U me vede pda jako diar, mp3 prehravac, pocasi, mapy atd. Proste vse na cesty a organizovani. Samozrejme si obcas zahraji i nejakou tu hru

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Mozna, ze to vyznelo, ze jsem na PDA neserfoval....Serfoval a notebook je notebook. Proste 15 monitor je urcite lepsi nez 240x320. U me vede pda jako diar, mp3 prehravac, pocasi, mapy atd. Proste vse na cesty a organizovani. Samozrejme si obcas zahraji i nejakou tu hru
    Jo jo - a k tomu je podle mně i určeno

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Proste 15 monitor je urcite lepsi nez 240x320.
    To rozhodne, ale ja mluvim celou dobu o VGAckovych PDAckach, kde to po prepnuti do RealVGA a LandScapu je jine kafe, ze...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To rozhodne, ale ja mluvim celou dobu o VGAckovych PDAckach, kde to po prepnuti do RealVGA a LandScapu je jine kafe, ze...
    Já ho mám taky, ale NTB kvůli němu rozhodně nezruším ... je to věc názoru a ty (zaplaťpánbůh) máme někdy odlišné

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Myslim si taky, ze je to vec nazoru. Pdacko je skvely rychly nastroj jak se dostat na net, kouknout na maily, do diskuse, rychle neco vyridit. Ale na dlouhe surfovani vitezi na plne care notebook nebo stolni PC.....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Já ho mám taky, ale NTB kvůli němu rozhodně nezruším ... je to věc názoru a ty (zaplaťpánbůh) máme někdy odlišné
    Ale jiste, vzdy zalezi na potrebach kazdeho soudruha, ze...

Kdyby sis totiz precetl par mych prispevku dozadu, tak bys vedel, proc jsem se NB zbavil...
    Ja se tady pouze snazim Limonovi, ktery mi asi jeste nerozumi, vysvetlit, proc ja jsem zrusil NB a pouzivam pouze PDA (protoze jsem NB uz skoro nepouzival a navic je pro mne na tahani vsude sebou tezky) a ze browseni na netu na VGA zarizeni je uplne o necem jinem, nez na QVGA. Nastesti na stranky, kam lezu mobilne, mi VGA a PIE+MultiIE bohate staci...
    Jinak taky, samozrejme, ze kdyz mam pred sebou firemni PCko s 18" LCDeckem, tak nepolezu na Inet z PDAcka, to je logicka blbost, ze. Ale jsem-li "v terenu", tak mi na vse bohate staci PDAcko...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

No ja ti plne rozumim. Jen se mi zdalo, ze se me pokousis presvedcit, ze serfovani na PDA je lepsi a kvalitnejsi nez na notebooku

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Ono je to spíš o tom, kdo CO a KDE dělá. Pokud je někdo celý den zavřený v kanclu (a ještě navíc u počítadla), NTB asi nepotřebuje a spíš využije PDÁčko. Pokud ale někdo cestuje a svoji práci dělá tam, kde zrovna je (třeba já ), ocení NTB jako nenahraditelný. A PDÁčko mám spíš jako výbornou a rychle použitelnou (ale nezletilou) náhražku "velkého bratra" .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Ono je to spíš o tom, kdo CO a KDE dělá. Pokud je někdo celý den zavřený v kanclu (a ještě navíc u počítadla), NTB asi nepotřebuje a spíš využije PDÁčko. Pokud ale někdo cestuje a svoji práci dělá tam, kde zrovna je (třeba já ), ocení NTB jako nenahraditelný. A PDÁčko mám spíš jako výbornou a rychle použitelnou (ale nezletilou) náhražku "velkého bratra" .
    No presne ja mam NB jako skvelou vec do skoly. Mame tam Wi-fi, takze zadna nuda na prednaskach. Kdyz ale se chci jen odreagovat vytasim PDAcko a zahraji si nejakou tu hru

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No ja ti plne rozumim. Jen se mi zdalo, ze se me pokousis presvedcit, ze serfovani na PDA je lepsi a kvalitnejsi nez na notebooku
    Ne, jenom o tom, ze surfovat na QVGA a pak na VGA PDAcku je ouplne o jinych zazitcich...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Ne, jenom o tom, ze surfovat na QVGA a pak na VGA PDAcku je ouplne o jinych zazitcich...
    No to jo, ale surfovani na NB a na QVGA je taky o uplne jinych zazitcich :yes:
    ( Jen jsem si musel trochu rejpnout )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Pokud ale někdo cestuje a svoji práci dělá tam, kde zrovna je (třeba já ), ocení NTB jako nenahraditelný.
    No, ac tedy programator, delam upravy i s kompilaci (C#) kodu na PDAcku taktez...
    (a to nemluvim o psani klasicky ASP stranek, ktere se proste napisou, ze)

Polozme si ale taky jinou otazku. Pouzival bys, ipfe, NB, pokud by ti PDAcko nabidlo stejne moznosti? Urcite pouzivas NB z toho duvodu, ze nemas na PDA nejaky ucetni software, protoze jinak kancelarsky balik existuje (ted mam na mysli TextMaker atd.), tedy aspon jak ja chapu tvou pracovni napln a vyuziti NB (a chapu, ze toho bude i vice)...
    Pouzival bys NB, kdyby existoval i ucetni system na PDA a mel bezproblemovou synchronizaci s PC verzi?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Taky jsem prodal notasa par tydnu po nakupu PDAcka s VGA. Pouzival jsem ho vlastne jen ve skole na poznamky a po nastupu iPaqu se mi valel v brasne pod stolem asi 3 tydny aniz bych na nej sahnul. Takze u mne to byla jasna volba, ale jsem presvedcen, ze PDAcko samozrejmne notase kazdemu nenahradi ikdyz v mem pripade se to stalo.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. NET z mia na notebook
    Od Dark_Mike v sekci Mio
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 07:40
  2. Notebook
    Od flashman v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 10-04-2007, 17:17
  3. HTC Herald - Hermes pro chudé?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-10-2006, 11:30
  4. GPS pre Notebook
    Od XRAY1 v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-10-2006, 19:27
  5. PDA vs. NOTEBOOK
    Od 1979 v sekci Obecné problémy