Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket LOOX 610BT a několik otázek

Martin Trucker (18)|6.2.2005 15:56
Zdravím všechny nadšence elektronických hraček typu PDA. Teprve začínám a tak vzniká plno nejasností a otázek, předem děkuji za odpověď :D Vlastním POCKET LOOX 610BT takže otázky se týkají hlavně jeho.

1) Potřebuji koupit CF kartu, jakou velikost toto zařízení pojme :?: Jde mi o velikost kolem 1GB. Záleží na velikosti paměťové karty?

2) Nalézám zde plno prográmků, ale ne všechny fungují. Zajímá mě hlavně co znamená hláška: NEPLATNÁ APLIKACE TYPU WIN32. Znamená to, že dotyčný soubor má být do PDA pouze překopírován a spuštěn přímo v něm? Po spučtění v PC se ohlásí výše uvedenou hláškou.

3) Jaký mám požít pro PDA program na čtení eKnih ve formátu pdf.

4) Velké problémy mi též dělá video, existuje nějaký obyčejný program, který přehraje soubory AVI? Zkouším různé prográmky na těchto stránkách, ale nejsem moc úspěšný. Vesměs mi program napíše o problémech s kodekem nebo mi video spustí jen zvuk atd.
Suoraj (704)|6.2.2005 16:15
pokud hledáš - "video" nebo "přehrávač" tak ti to musí dojít co tu většina lidí používá... Diskuzí je tu o tom hodně...

Co se karty týče - to samé. Zkusit si jí stejně musíš v obchodě...

instalace - PDA užívá instalační CAB soubory spustitelné v PDA a pár je *.exe, které v PC zahlásí to co píšeš.

E-knihy - hledej - je tu několik diskuzí na toto téma:sarcastic:
blue_ce4you (42)|6.2.2005 16:19
Cau,
1. 1GB karta je v poho, omezeny to neni nicim, ale protoze to ma i slot na sd kartu, doporucil bych ti si koupit sd kartu. Duvody byvaji rychlejsi, jsou levnejsi, mensi a navic do cf slotu si pak muzes dokoupit nejake to prislusenstvi a nemusis to pak vymenovat s cf kartou.
2. tak kdyz ti pc hlasi tuhle hlasku, znamena to, ze tu aplikaci mas nakopirovat do pda a tam ji muzes spustit. .cab je instalacni soubor, ktery taky muzes nakopirovat a spustit v pda a vyhnes se tim ji prvne instalovat na pc.
3.tak pdf neni ebook format, ale existuje acrobat reader pro pocket pc, muzes ho najit kdekoli na netu nebo tady: http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep_servefile.html?hasjavascript=1&esdcanbeused=0&esdcanhandle=0&language=English&platform=PocketPC&connectionspeed=dialup&x=21&y=8 a za dalsi pokud budes chtit hledat nejaky programy na google zadavej k nim pocketpc, tim ti to bude hledat vse pro pda(to jen kdyby jsi nevedel)
4. muzes prave na google zkusit najit beta player, je vyborny
Pavel Koza (4761)|7.2.2005 13:25
1. Je to jedno, 1GB je bez problemu
2. Tady
3. Adobe AcrobatReader fo Pocket PC
4. Kodeku je spousta a prehrat jich na PPC jde jen par, pokud jde o AVI, zkuste BetaPlayer