Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s podsvícením u hx4700

Veduard_ce4you (2)|30.1.2005 08:30
Jsem začátečník v problematice PDA, koupil jsem IPAQ 4700, moc se mi líbí a snažím se ho využívat, jak to jde. Ale dnes se mě stalo, že bez varování mě na docku zčista jasna zhasl display. Zařízení běží, jakmile ho odpojím od sítě, display se rozsvítí, jakmile ho připojím (nejenom na dock, zkoušel jsem i jenom pomocí ńůry, okamžitě zhasne. Jenom display, ostatní vše OK, funguje i připojení a synchronizace - zkoušel jsem najít závadu, všechna podsvícení a jiné nesmysly jsou správně nastavená, ostatně stalo se to uprostřed práce. Máte s tím někdo nějakou zkušenost ? V návodu taková závada vůbec není a nikde na inetu to nemohu zjistit. Děkuji za pomoc.
PavelR. (2184)|30.1.2005 09:05
... kromě na nulu stahnutého slide baru podsvícení při provozu na AC v Start/Settings/záložka System/Backlight/záložka Brightness mě nic jiného nenapadá ... ale jak píšeš všecha nastavení ohledně podsvícení jsi kontroloval ... asi nezbyde nic jiného něž tvrdý reset (k vyloučení HW závady) ...

... mimochodem, příště bych volil jiný název tématu než jen "Poraďte", který je příliš obecný a vůbec nevypovídá o tom, co se v tomto threadu řeší nebo bude řešit (viz pravidla pro diskutující), což značně znepřehledňuje diskuze. Díky.

PavelR.
Pavel Koza (4761)|30.1.2005 10:54
Je to mozna blbost, ale zkuste pokud je pripojeny v siti a displej nesviti zmacknout na 5 vterin tlacitko pro zapnuti/vypnuti...
Veduard_ce4you (2)|30.1.2005 16:17
Děkuji - vyzkoušel jsem obojí, ale už jsem to rozchodil, i když nevím jak. Ze zoufalství jsem vyndal baterii a zase jsem ji tam vrátil - a onose to upravilo. Je mnoho věcí mezi nebem a zemí...