Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Cestina Language Extender

Nováček
    Registrace
    Jul 2002

Dobry den stahl jsem si cestinu Language Extender a jede mi jenom ceska klavesnice a ne pocesteni operacniho systemu.Po instalaci mi nabehne na PC okno s chybovou hlaskou stim ze nemuze otevrit nejaky soubor tusim ze world97.doc a tim instalaci skoncim.Po restartu PDA mi jde jenom ceska klavesnice a lokalizace systemu ne.Chci se zeptat kde stahnout novou lokalizaci na strankach jsem ji nenasel. A jeste jeden dotaz.Bude mi fungovat ma klavesnice s touhle cestinou./klavesnice CPA a iPAQ 3630/Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Můžu vědet jakou verzi LEx jste si stáhnul ??? Externí klávesnice by měla fungovat, v tom problém nevidím. Instaloval jste si lokalizaci na čistý ipaq ? Jaká lokalizace tam byla před instalací ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

Me se zase nepovedlo u LEx (ver. 4.23) zprovoznit ceske znaky u Letter Recognizer...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Zkuste se spojit s firmou MORAVIA Consulting, s.r.o. (http://www.moravia-consulting.com). Tam Vám po prokázání vlastnictví licencovaného programu Language Extender pošlou novou verzi 4.87 včetně ovladačů externí klávesnice. Já jsem doposud nesehnal redukci mezi Ipaq H3870 a Keyboard Targus Stowaway, takže nevím, zda tyto ovladače fakticky fungují.
    Při instalaci se Vás to zeptá, zda chcete instalovat plnou lokalizaci nebo jen klávesnici, popřípadě Custom Settings.
    Jinak já jsem s touto lokalizací plně spokojen a ačkoliv výrobce upozorňuje, že program je vyzkoušen pouze s PDA od HP a nikoli tedy s Ipaqem, zatím se mi na Ipaqu H3870 nevyskytly žádné problémy, i když jsem nerespektoval doporučený postup a nenainstaloval to na čistý systém, nýbrž jako upgrade.
    Jediné co jsem zjistil, že pod LengCZ nepracuje softwarová klávesnice Spb Full Screen Keyboard 1.0. Ta však stejně není lokalizovaná do češtiny a navíc je možno ji s menšími výhradami nahradit obdobným produktem Kilmist Keyboard XL 1.1, se kterým LengCZ žádné problémy nemá.

Podobná témata

1. Česká lokalizace Language Extender Czech
    Od Petr Hájek_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 19-08-2005, 09:54
  2. Language Extender a automatické doplňování slov
    Od PavelR. v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 159
    Poslední příspěvek: 29-04-2005, 17:12
  3. Ako zakúpiť Language Extender for Jornada 680 ?
    Od SlovakSoft v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-03-2005, 00:51
  4. Language Extender a MS Terminal Services Client
    Od Peavy v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-06-2004, 16:51
  5. Nová verze lokalizace Language Extender
    Od K3_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 11-09-2002, 13:15