Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Prvních 60 minut s T-Mobile MDA III

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, tohle všechno je pravda, ale jen pro upřesnění.
    Pro mne je plně funkční BlueTooth modem pro notebook každodenní nutnost. A na MDA III mi BT modem prostě nefunguje! A to mi zrovna jako "blbost" moc nepřijde..(
    PS: za pár stovek se dá na internetu koupit stejně silná baterie i do MDA II.
    PPS: měl jsi MDA II? Jak dlouho? Kdyby to bylo delší dobu, věř že by tě ty oči i třeba bolely.. A to bys ani nemusel být tuningový fanda..

Ale veřejně uznávám, MDA III je dobré zařízení. Ale jen pro méně náročné uživatele, dle mého názoru..Pokud bych osobně neměl MDA už od léta 2003, a MDA III by bylo mé první zařízení tohoto druhu, určitě bych z tohoto zařízení byl nadmíru nadšen.:yes: To nepopírám..
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

- MDA III jiz mam cca od 22 prosince a pouzivam ho porad a oci proste neboli )

- ano baterie se dokoupit da, jenze MDA III ji ma ve standardni vybave, to je nutno si uvedomit....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

btw: pripominku k bluetooth modemu chapu, ac ji nemuzu proverit, protoze pripojeni k internetu pred MDA III pouzivam jine, pokud je BT modem nefunkcni, pak to jiste neni dobrou devizou.....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Stheepan
    - ano baterie se dokoupit da, jenze MDA III ji ma ve standardni vybave, to je nutno si uvedomit....
    A MDA II zase stojí o 10000kč méně..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Ber ale prodejni cenu, nikoli bazarovou .... )

Nováček
    Registrace
    May 2005

Dobrý den,
    chci si koupit PDA a rozhoduji se mezi MDA III a HP 6340 ktere by jste me doporzcili? Mockrat dekuji za odpoved.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A co MDA Compact?

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ahoj. Jsem na tomto forum uplnej novacek. Pouzivam uz pres rok smartphony a momentalne vlastnim ET Smartphone II, jsem s nim maximalne spokojen. Jedine co me mrzi je maly displej. Nedavno me nejak napadlo koupit nejake PDA(wifi) a maly telefon do kapsy. Tak jsem hledal a ted se mi naskytla moznost koupit MDA III za slusne prachy (vymena za ET SII + 1000). Premyslim nad tim asi 3dny, tak jsem se snazil rychle po vecer toho zjistit o tom co nejvice. Vim o zlutem displeji, bluetooth modemu... chci proste WIFI. Ptam se je lepsi investovat prachy do PDA s wifi(bazar) + nejake male Vcko(bazar) jen telefonovani, nebo si koupit rovnou MDA III(bazar):?: Dekuju za odpovedi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

mno, to zalezi na tom, co ptorebujes a jak pracujes...u MDAIII si dej pozor ani ne tak na display, to je OK a prehani se to, ale na klavesnici, ktera se rychle uvoni a pak je problem s udrzenim v zasunutem stavu...

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    mno, to zalezi na tom, co ptorebujes a jak pracujes...u MDAIII si dej pozor ani ne tak na display, to je OK a prehani se to, ale na klavesnici, ktera se rychle uvoni a pak je problem s udrzenim v zasunutem stavu...
    Urcite ho chci vyuzivat na net(wifi), ctecku pdf, doc.(velky displej), hudba, filmy a taky volani/sms. Ta klavesnice se mi prave libi, na ostatnich PDA se mi nelibilo psani perem . Prijde mi ze hodne lidi hani MDA III, tak jen ptam jestli neudelam chybu s koupi za ty penize. Proste jestli mam investovat do PDA(wifi) + malej phone, ale zase tahat 2 veci .

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HTC Touch (HTC Elf)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 15:26
  2. Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 80
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 15:59
  3. Prvních 60 minut s Acer c530
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 11:41
  4. Prvních 60 minut s TechFaithWireless smartphone