Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluethooth - nastaveni, triky, stabilita

zatka13 (10)|27.1.2005 23:29
nemohu stale rozchodit na MDA II SE bluethooth s nekolika zarizenimi najednou. Mam BT sluchatko a v aute BT parrot no a funguje jen ten ktery se zaregistroval v telefonu jako posledni... neni nejake reseni?
Miloš Strouhal (3997)|27.1.2005 23:43
A jakou máš verzi ROM? Mam 2.06.00 a bez komplikací dělám z MDA modem pro notebook via bluetooth, zároveň synchronizuji přes active sync, a můžu hned po odpojení od internetu uskutečnit hovor via bluetooth headset G2, a zároveň můžu ovládat MDA pomocí bluetooth myšky. Vše funguje jak zvlášť, tak zároveň najednou. Jednou spáruji a nikdy více.;) Takhle skvěle mi bluetooth ještě nikdy nefungoval. Díky bohu za SÉčka!
Nevím čím to je, ale mam pocit že máš jinou verzi ROM než já.. Tuším, že třeba 2.02.00 nebo 2.20.00?
zatka13 (10)|28.1.2005 08:19
no mam 2.06.00WWE
a extra 2.06.100a
me taky funguje najednou treba BT HF parrot a BT GPS ale myslim ze problem je v handsfree.... ze umi jen to posledni zaregistrovany do mobilu... kdyz ho znova zaregistrju tak zas umi to druhe... proste to posledni

Miloš Strouhal (3997)|28.1.2005 08:30
A jak to bylo, když jsi neměl Second Edition? To samé, nebo to fungovalo lépe?
zatka13 (10)|28.1.2005 09:55
no to nevm... az co jsem upgradnul na se tak jsem koupil dalsi HF BT zarizeni....
Miloš Strouhal (3997)|28.1.2005 10:42
Hmm, takže buď je na vině tvůj Headset, nebo upgrade.. Nezbývá ti nic jiného než to ověřit.
ciselko (68)|28.1.2005 15:14
mam rovnaky problem. rom 2.06 ext rom od XP ;-)
mam parrot v aute a nokiu bt hf v kancelarii, aby som mohol vymienat zariadenia musim ich nanovo parovat.... je to fakt neprakticke
myslim, ze je to v tom, ze mda podporuje len jedno hf....
lika (23)|28.1.2005 21:17
Možná jsem lama, ale MDA II s SE umí profil HF? Neumí jenom headset? A co se týče papoucha (HF Parrot3000), používám k němu BT GPS Leadtek, mám spárovaný i notebook - vše poměrně bez problémů.
Mám doma ještě BT headset a jelikož oba požadují stejné heslo pro spárování, myslím si, že nebude fungovat přechod z jednoho zařízení na drubé bez nového párování. (Auto mám venku a je ta zima, takže to nezkouším).
A mimopochodem, když nainstaluju dvě různá zařízení (např. notebook a GPS) a použuji stejné heslo pro spárování, bude to fungovat?
Jo a na papoucha je nová aktualizace - zkoušel to někdo?
Riki_ce4you (4)|1.3.2005 12:37
Pro XP-ho, ale i další,
Ahoj,
mám jeden problém s BT handsfree a prosím, jestli by jste mi někdo nemohl pomoci.

Takže : měl jsem MDAII s ROM od XP-ho (dík) a handsfree Bluetrek G2. Po spárování se mě to zeptalo jestli chci Bluetrek G2 používat jako HEADSET já to odkliknul a vše bylo OK.

Profil HEADSET potřebuji, protože Bluetrek podporuje spárování se dvěma telefony, ale oba musí fungovat v profilu headset. Jinak to nejde. Pak to fungovalo tak, že jsem měl oba telefony v kapse a když některý zazvonil ozvalo se mi to v uchu a já to přes Bluetrek přijal - Docela super...

Nyní jsem však koupil MDA Compact a ten mi při párování nabídne jestli chci Bluetrek G2 používat jako HANDSFREE a pak více násobné párování nefunguje. Jakmile se to jednou připne na Compacta tak se ho to už nepustí...
Potřeboval bych nějak přimět Compacta, aby použil profil HEADSET. Nepomohl ani návod na suportu Bluetreku.

Pokud by jste někdo mohl pomoct, předem děkuji. Riki
Frenk_ce4you (3)|11.4.2005 23:05
Zdravim,vim ze to do tehle diskuze prilis nezapada,ale prislo mi zbytecne zakladat dalsi s podobnym tematem....
Moje otazka zni:Napadlo me ze si poridim BT sluchatko k telefonu,zaroven vlastnim iPAQ 3870 a zajima me jestli by se BT sluchatko dalo pouzit k PDA na poslech MP3 ? Technicky receno...umeji iPAQky(nebo nejaky SW) BT profil handsfree nebo headset ? popripade kde zjistim jestli to moje masinka zvladne ? Diky vsem za budouci postrehy.
TheMelin (1642)|12.4.2005 18:43
[QUOTE="Frenk"]Zdravim,vim ze to do tehle diskuze prilis nezapada,ale prislo mi zbytecne zakladat dalsi s podobnym tematem....
Moje otazka zni:Napadlo me ze si poridim BT sluchatko k telefonu,zaroven vlastnim iPAQ 3870 a zajima me jestli by se BT sluchatko dalo pouzit k PDA na poslech MP3 ? Technicky receno...umeji iPAQky(nebo nejaky SW) BT profil handsfree nebo headset ? popripade kde zjistim jestli to moje masinka zvladne ? Diky vsem za budouci postrehy.[/QUOTE]

Nu zkoušel jsem poslech MP3 s BT HF HBH60 a jde to ;) , ale kvalita poslechu je mizerná.Dost to šumělo.U hovoru to člověk nepozná, ale u muziky hmmm :sarcastic: Přemýšlel jsem o koupi BT stereo headset a založil zde diskuzi s tím, že by někdo tyto sluchátka mohl vlastnit a popsat své zkušenosti, ale nikdo se neozval.Asi je nikdo nemá :(
elba (50)|18.12.2006 07:25
Prosim pomozte!
Zakoupil jsem MSI BT za ucelem propojeni Activsync 4.2 a pripojeni pres wireles modem k internetu s mym mesic novym TyTNem. Activsync jsem rozchodil I kdyz se nesparuje automaticky kdyz jsem v dosahu, ale ten modem se instaluje jako standartni BT modem a neda se pres nej pripojit, bohuzel ovladace na BT modem na origo CD asi nejsou. Nemate s tim nekdo zkusenosti, zakoupil jsem totiz v Sunnysoftu kolibku a ma jen jeden konektor, takze bud nabijim a sinchronizuji pres zapnuty comp, ale kdyz je vypnutej, tak musim prehodit kabely na nabijecku a to mne stve, zitra mam posledni sanci to BT vratit, prosim poradte, diky.