Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Nevypíná se MDA Compact.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ahoj,měl jsem nastaveno,že při nečinosti na pda se mi automaticky vypne po 1 min. Jenomže to z ničeho nic přestalo fungovat. Ať nastavuji jakkoliv tak se nevypíná. Ani se nevypíná podsvícení. Zkoušel jsem i několikrát tvrdý reset. Nic . Neví někdo co stím ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jinak fuguje dobre? Neco podobneho se mi stalo s jinym zarizenim, na vine bylo vadne tlacitko (bylo neustale stisknute). Jelikoz pisete, ze to dela i po HW resetu, tak asi nic jineho nez reklamace nezbyde...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Sem to napsal asi blbě. Ručně ho normálně vypnu a zapnu. Měl jsem nastaveno,když přijde sms a já ji hned nevyzvednu,tak se po 1m vypne. Víte jak to myslím ? když snim pracuji a ručně ho nevypnu,tak by měl se automaticky vypnout. Celou dobu to šlo,pak přestalo. Po Hardresetu nezůstává nic s dřív nainstalovaných programů ?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ne, po HW resetu je zarizeni v takovem stavu, v jakem jste ho dostal. Proto je pretrvavajici problem i po HW resetu zvlastni a ukazuje na HW problem.

Jinak tim zaseklym tlacitkem jsem mel na mysli to, ze toto tlacitko neustale vysila signaly o tom, "ze se neco deje", takze se zarizeni ani nepokousi vypnout.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Aha,tak to je pěkný takže servis. Jinak funguje normálně. Díky za pomoc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

sice málo pravděpodobné ale dvěma lety se mi to stalo u jedničky - měl sem spojený dva piny na konektoru dole a taky to furt svítilo a dokonce v tom šumělo

Podobná témata

1. Nevypíná se HP iPAQ 114
    Od Mošna v sekci iPAQ 1xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-05-2011, 08:35
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-07-2009, 12:19
  3. LOOX 720 se nevypina
    Od Ivanm_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-10-2007, 13:25
  4. Nevypina se GPS u N560
    Od tomasd_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-09-2007, 14:10
  5. Vario, Compact nebo Compact II
    Od Bluejacker v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-06-2006, 18:52