Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 2003 SE na MDA II -problém s pripojením na internet cez USB

madamare (167)|26.1.2005 19:58
Odkedy mám novú ROM a je jedno či to bola 2.02.t1WWE alebo 2.06.00WWE mám problém pripojiť sa na internet cez USB kábel alebo kolísku-lepšie povedané ešte sa mi to nepodarilo. Hneď ako sa dám pripojiť začne všetko normálne ,prebehne aj overovanie ,ale okamžite po registrácii v sieti sa na MDAčku odpojí telefón od siete a žiada si PIN. Všetky nastavenia sú v poriadku a do prechodu na SE bežalo všetko v pohode. Viete poradiť???Ďakujem
Miloš Strouhal (3997)|26.1.2005 20:35
PIN si zada, jelikoz mas tento pozadavek nastaven! Jdi do nastaveni telefonu, a zrus zabezpeceni PINem. Nebudes ho mit tedy chranen pri odcizeni, ale mohlo by ti to prijeni fungovat.;) Ja mel stejny problem kdysi s MDA I. A timto jsem ho vyresil.. Pokud to nebude chodit, dej vedet..
madamare (167)|26.1.2005 20:38
jedna z vecí ktorú som vyskúšal bola aj táto:? ...ale bohužiaľ nepomohlo, po nahodení PIN a znovu nabehnutí telefónu som sa znovu pokúsil pripojiť a telefón znovu vyplo a tak stále dookola....
madamare (167)|26.1.2005 20:45
a vlaastne aby som neklamal.Mne sa požiadavka na zadanie PIN ani nedá vypnúť. Po zrušení požiadavky na zadanie PIN telefón okamžite žiada na potvrdenie PIN a ak ho zadám vypíše " nepodporovaný PIN". Neviem či to má súvis ale ja som mal blokované MDAčko na jedného operátora( EUROTEL SK) a odblokoval som ho utilitkou z XDA developers (názov si nepamätám ) ,ale od vtedy mi zoberie akúkoľvek kartu aj po preflashovaní. Dokonca pri klasickom WM 2003 mi nešlo ani zmeniť PIN a teraz už ide . Stretol si sa už s týmto problémom u niekoho? ...Ale podľa mňa to s tým prvým problémom nemá nič spoločné lebo z predchádzajúcimy ROM išlo pripojenie na net v pohode. a mal som ich tam už pekných pár:D
Miloš Strouhal (3997)|26.1.2005 20:52
A ja tvrdim, ze dokud nezrusis pozadavek na PIN, dokud jej zcela navypnes, fungovat ti to nebude. Je to psane i u toho ovladace stazeneho z xda-developers, jez jsem kdysi pouzival ja. Dokonce je tam i psany jiny postup zadavani APN pro lidi s aktivovanym pozadavkem na PIN, a pro lidi bez tohoto pozadavku.;)
madamare (167)|26.1.2005 20:54
V poriadku, verím ti -si skúsenejší...Tak mám teda nový problém ako sakra vypnem tú požiadavku na pin keĎ to nejde:D
Miloš Strouhal (3997)|26.1.2005 22:15
Kde jsi sehnal ten ovladač pro USB? Není u toho také textový dokument s návodem..?
madamare (167)|26.1.2005 22:18
nerozumiem???
madamare (167)|26.1.2005 22:23
Myslíš USBmodemdialer a súbor informácie o inštalácii? ak áno čo sním? A kde som ho zohnal? bol na CD k MDA
Miloš Strouhal (3997)|26.1.2005 22:32
Ano, myslím. Ale já používal kdysi nějakou verzi staženou z xda-developers, a jak si vzpomínám, byl tam v texťáku návod jak obejít ten PIN. Prostě jsi tuším do Zvláštních Inicializačních Příkazů?..asi.. zapsal nějaké znaky navíc a ono tě to pak připojovalo, ač byla ochrana PINem zapnutá..:yes: Ale už jsem to dávno smáznul, a netuším kde to teď hledat..:?
madamare (167)|26.1.2005 22:36
nemyslíš toto? (priložený súbor) a s tým zrušením požiadavky PIN nevieš pohnúť?