Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Jak je to s nabijenim prez USB??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

koupil sem si moto v bazaru a mam ji bez všeho takže jí nabíjim z Notebooku kabelem od digitální kamery.. nekolikrat sem cet ze z USB se moto poradne nemuze nabit..!! je to tak? popripade ma nekdo zapojeni nabijecky a jaky napeti a proud tam jde? nova stoji 400 a to nechci dat!!: diky za odpovedi:yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od aaischa
    koupil sem si moto v bazaru a mam ji bez všeho takže jí nabíjim z Notebooku kabelem od digitální kamery.. nekolikrat sem cet ze z USB se moto poradne nemuze nabit..!! je to tak? popripade ma nekdo zapojeni nabijecky a jaky napeti a proud tam jde? nova stoji 400 a to nechci dat!!: diky za odpovedi:yes:

Nejdřív jí otři od krve původního majitele a pak čekej až si pro tebe přijdou. Kupovat v bazaru je nechutný, protože jde zcela jistě o kradený telefon.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

to neni kradeny je to z www.mobilpohotovost.cz tam je dozivotni zaruka na puvod telefonu a vsechny tam byly bez nabijecek atd.. porsdíš prosíím ??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

tam perou kradený telefony díky mezeře v zákonech...

Nabíjení z usb trvá déle ale je k daterii šetrnější. Neoriginál nabíječky je snad kolem 200,- kč...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

ok tak budu nabíjet z USB dík.. neoriginální nechci to bych si ji radši sletoval sám

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od aaischa
    to neni kradeny je to z www.mobilpohotovost.cz tam je dozivotni zaruka na puvod telefonu a vsechny tam byly bez nabijecek atd.. porsdíš prosíím ??
    doufam, ze tomu neverite, to je stejne jako u nejmenovaneho bazaru s autama jinak tuhle firmu znam osobne a je to banda ............, za tecky si dosadi kazdy prosim to nejhnusnejsi, co zna

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

Já vim že to nebylo nejlepší řešení, ale prostě se mi nechtělo dávat o 1300Kč za novou MOTO když takhle je jak nová :yes: no zatim spokojenost už sem jí 4x flashnul a zkončil sem u powermoto a spokojenost ) tak dík

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Ještě k tomu nabíjení přes USBéčko - je možný, aby mě to kompl spíš vybíjel nebo se mi to jen zdá? Kabel a všechno mám originál, ale když to tam vrazím, tak mi na display neukazuje nabíjení a za nějakej čas to hlásí, že je baterie skoro vybitá!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

máš divnou základovku, nebo jestli to neni notebook kterej by odmítal dát proud na usb

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Je to možný. Ale nabijení mi nějakej čas fungovalo - myslím na klasickým PC, tak nevim muselo se něco změnit.

Podobná témata

1. A35 - problem s nabijenim
    Od jirka.s v sekci Acer
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 25-07-2007, 15:00
  2. Pripojeni prez Vario na Internet na PC prez BT nebo kabel
    Od xslide_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-12-2006, 22:02
  3. Problém s nabíjením XDA II
    Od rewer_ce4you v sekci Obecné problémy