Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 + GPS + instalace v aute

RomanCE (105)|17.1.2005 18:18
Pomalu premyslim o koupi GPS nejspise to bude bluetooth verze Leadteku ale bez toho abych mel LOOXe pevne pridelaneho a napajeneho do toho nechci jit.

Uz jste to nekdo resil ? Jak pouzivate navigacni system s LOOXem v aute vy ?
kuba78 (42)|18.1.2005 17:49
Ahoj,
ja mam FS420 + BT GPS nejaky Bluei - docela odolna mala stribrna krabicka. jezdim s PocketKimem a v pohode, GPS je polozena na palubce za prednim sklem. obcas jezdim este s Infomapou v ntb to je samozrejme podrobnejsi ale prece jen je to s PPC pohodlnejsi. zapojeni mam tak trochu kutilske vcetne drzaku.. delal sem ho sam protoze na FS sem nenasel nze by delali original a neorigo je takovy monstrum za 1600 to se mi nechtelo.. pokusim se dodat foto :)
kuba78 (42)|19.1.2005 11:03
tak tady je videt jak to udelane ve svem povoze..
http://www.xseries.cz/kubajs/navigace/
Pavlucha (1496)|19.1.2005 11:41
[QUOTE="Kuba78"]tak tady je videt jak to udelane ve svem povoze..
http://www.xseries.cz/kubajs/navigace/[/QUOTE]

Jak se ti to na tom větráku udrží? :O
... jenom těma dvěma plechama?
kuba78 (42)|19.1.2005 12:53
no ty plechy sou dost dlouhy a je to zarazeny mezi ramecek mrizky a mrizku drzi to fest a nehejbe se to samo. puvodne sem mel ponekud vzletne predstavy o konstrukci kuloveho kloubu aby se to mohlo natacet na vsecky strany az to budu stelovat do idealni polohy, nakonec zvitezila jednoducha koncepce - nataceni do strany je proste tim ze to o fous prihnu a nataceni nahoru je pohybem toho vydechu topeni.. jak proste mily Watsone :-)
jinak ten drzak je udelany z plastu ktery byl drive jako spodni odkladani plocha u starych skolnich lavic - kdo je pametnikem jiste si vzpomene, za komancu mely skoro vsechny zakladni skoly lavice stejne :) je to nahrate tepelnou pistoli a zohybane mezi dvema kusy dreva. striknuto matnym cernym autolakem made in OBI. mel sem docela kliku ze sem hned napoprve trefil ten tvar, loox se do toho da ze strany nejlip zleva a pak sam zapadne a ja ho jen mirne pritlacim smerem dolu aby zapadl za ty spodni dva camfoury. Nabijeni je jak ste si vsimli z rozdvojky ktera je v zasuvce ze strany stredove konzole - nechal sem si to udelat v servisu tak aby ta zasuvka byla zapinana a vypinana otocenim klicku. jeste nejake dotazy?
PS: kdyby se nekdo z vas pozastavoval nad tim ze mam satelitni navigaci ve Formanu (1994 GLXi Solitaire) , tak ho mozna jeste dorazim tim ze tam mam Sony xPlod radio s MP3 a dalkovym ovladanim se 6 repro a hadsfree :-) zatim nemam potrebu kupovat neco lepsiho, je to kus plechu na dopravu z mista A do B
VILIAM_ce4you (156)|1.2.2005 11:27
Shodou okolností jsem přemýšlel o úplně stejné věci nedávno. Používám 720 s BT GPS Bluei a po spoustě hledání jsem přišel na to že nejednoduší bude koupit hotový držák o kterém už tu proběhlo mnoho diskuzí. Zakoupil jsem Keeper I od Dicoty a můžu říci že těch 700 co jsem za něj dal se mě bohatě vyplatilo. Na skle to drží jako přibitý a jsou tam další dvě udělátka s kterými se to dá přidělat prakticky kamkoli. Pokud tam nemám PDA tak to báječně přidrží mojí SX1. GPS může být položen prakticky všude. Po navázání spojení ho můžu mít i na sedadle spolujezdce a ani ve městě to signál neztratí.