Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 10 PrvníPrvní ... 678910 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 140

Téma: Přehled USB zařízení pro Acer n30 a n50

Nováček
    Registrace
    May 2006

Poraďte prosím......
    ¨
    jak mám ke svýmu Acerkovi n-30 připojit věci z klasickým konektorem USB? Jsem jaksi v téhlke oblasti nezkušný. Díky moc za odpověď......
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Musíš koupit USB HOST kabel.Použij hledání,už sem tady někomu dával i odkaz jaký.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Superkojot
    hmm, já sem zkoušel taky divx přímo 700 mb ale sekalo se mě to:?
    Mam usb ramecek pro HD. Misto toho jsem pouzil CD-RW a
    zkousel film ďablův advokat rozl. 480*288, FPS25, Bitrate 587Kpbs.Bomba, jede to bez cukani. Ze bych to vzal na tyden dovolene. Vzal par filmu. Napad to neni spatny. N30

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

nema nekdo z pritomnych prosim HF BT SONY ERICSSON HBH-PV700 ?

Potreboval bych vedet, jestli si bude rozumnet s n50 :?:

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Měl bych jeden dotaz, dnes jsem si kopil hostíka pro n50 i s klávesnicí UMAX WK-631, ale klávesnice funguje bez lokalizace, jak by se mohla lokalizace zprovoznit? Předem dík

Nováček
    Registrace
    May 2005

Toto otvára ďalšie možnosti: USB modem driver

skúšajte !!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím,povedlo se už někomu v kombinaci s nějakou Nokií,nejlépe 6230???:?:

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Tak jsem ozkoušel čtečku Delock 24 in 1 a jde mi!

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Funguje:

Nikon Coolpix P2
    VMAX USB Flashdisc 128MB
    HDD Western Digital WD Passport 80GB
    Canyon USB HUB CN-USBHUB1
    USB Optical Mouse Acer

Nefunguje:

Thomson Lyra PDP2811 4GB
    Thomson Lyra PDP2356K 256MB

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak USB HOST modem Motorola V3 slape uplne v pohode... Ten driver je k nezaplaceni :-) Akorat je trosku nevyhoda v tom, ze se mi z Acera nabiji :-(

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Můžete mi prosím někdo poradit jaký externí disk skutečně funguje na Acer n50 Premium, kde se dá sehnat a co všechno k tomu potřebuju? Zakoupil jsem externí disk Prestigio Data Safe 40 GB, který ale zdá se s n50 nekomunikuje, alespoň jsem nikde nenašel vhodné ovladače. V seznamu kompatibilních zařízení jsem nalezl informaci "HDD Seagate 80 GB, 80GB maxtor", ale nevím, jestli jich zase není víc druhů abych podruhé neprohloupil. Co např. tento:http://www.alza.cz/seagate-portable-80gb-8mb-5400rpm-usb2-0-st980801u2-rk-d59718.htm ? Myslíte že bude na n50 fungovat? A musím k tomu sehnat nějaké speciální ovladače a kde? Díky moc.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

S tou kompatibilitou je trosku problem. rekl bych, ze v PPC neni ten driver tak komplexni, jako napr. ve WinXP, takze je treba ten disk zkusit. Tenhle mi funguje, takze asi pujde i cela produktova rada http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31340

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od mkusak
    Můžete mi prosím někdo poradit jaký externí disk skutečně funguje na Acer n50 Premium, kde se dá sehnat a co všechno k tomu potřebuju? Zakoupil jsem externí disk Prestigio Data Safe 40 GB, který ale zdá se s n50 nekomunikuje, alespoň jsem nikde nenašel vhodné ovladače. V seznamu kompatibilních zařízení jsem nalezl informaci "HDD Seagate 80 GB, 80GB maxtor", ale nevím, jestli jich zase není víc druhů abych podruhé neprohloupil. Co např. tento:http://www.alza.cz/seagate-portable-80gb-8mb-5400rpm-usb2-0-st980801u2-rk-d59718.htm ? Myslíte že bude na n50 fungovat? A musím k tomu sehnat nějaké speciální ovladače a kde? Díky moc.
    Měl by stačit jakýkoliv disk s USB nebo v USB rámečku,ale musí mít externí napájení-buď přímo,nebo přes USB(v druhém případě bude potřeba USB hub který má vstup na napájení),protože n50 to ze svého hostu s největší ravděpodobností neuživí.Disk musí být ve FAT,pak by snad vše mělo fungovat

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

No, pravda je takova, ze asi tak polovina zarizeni, ktera by fungovat mela proste nefunguje. Asi nejlepsi by bylo to proste vyzkouset hned na prodejne a mas pokoj... Ten WD na 100% slape a je k nemu i utilita pro format do FAT32 pro WinXP. Ty umeji formatovat FAT jen do 32GB. Disk musi byt bud primo napajen, nebo staci mit zastrceny napajeni v USB HOST konektoru.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od zbysour
    No, pravda je takova, ze asi tak polovina zarizeni, ktera by fungovat mela proste nefunguje. Asi nejlepsi by bylo to proste vyzkouset hned na prodejne a mas pokoj... Ten WD na 100% slape a je k nemu i utilita pro format do FAT32 pro WinXP. Ty umeji formatovat FAT jen do 32GB. Disk musi byt bud primo napajen, nebo staci mit zastrceny napajeni v USB HOST konektoru.
    K tomu WD disku...takze pote co ho koupim, musim ho naformatovat (nebo uz je naformatovany?)? Ma ten WD disk zdirku pro externi napajeni? Ten Prestigio by podle navodu mit mel, ale ten model, co jsem koupil ji nema. A jak je to v praxi, zvlada to ta n50tka i bez externiho napajeni, jen pres ten USB HOST konektor? A posledni dotaz - je treba u toho WD disku pro pouziti na n50 instalovat nejake ovladace nebo to rozpozna i bez nich? Souhlasim, ze nejlepsi je to vyzkouset primo v prodejne, tzn. nekupovat to v megaobchodech typu Alzasoftu ale nekde kde si s tim na me udelaji cas ...co treba ten CzechComputer, muzu si to na miste vyzkouset?

Strana 8 z 10 PrvníPrvní ... 678910 PosledníPoslední

Podobná témata

1. FSC Pocket LOOX 720 - přehled kompatibilních USB zařízení
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 169
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 10:10
  2. FSC Pocket LOOX C550 - přehled kompatibilních USB zařízení
    Od Christopher v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 04-09-2006, 07:54
  3. Kompletní přehled zařízení vyráběných HTC