Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 30

Téma: Redukce na 2 SIM do přístrojů MDA2/DATAPHONE2

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Lze někde sehnat - koupit redukci ( nebo něco ) na 2 SIM pro přístroje MDA2/DATAPHONE2.

Při vypnutí-zapnutí přístroje pak bude druhá SIM aktivní.

Nejedná si mi o klonování SIMek, ale o to aby byly SIMky v přístroji fyzicky přítomny.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2003

Pochybuju, že se najde výrobce, který bude vyrábět adaptér na více SIM pro MDA2/XDA2.

Jediná možnost je naklonovat kartu, což ovšem nechceš.

jsec

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od jsec
    Pochybuju, že se najde výrobce, který bude vyrábět adaptér na více SIM pro MDA2/XDA2.
    Škoda.

Jeden kupec by se v česku našel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Podle mne by to neměl být takový problém. Ty adaptéry bývají většinou extrémně tenké, a přizpůsobivé. A mezi zadním krytem baterky a baterkou kapka místa je.. :yes: Pokud někdo seženě ten super tenký adaptér s vhodně tvarovanou a dlouhou přívodní páskou, jež zajede až do prostoru simky,a půjde tam místo ní zasunout..... Tak nemusíme čekat na nějakého výrobce, ale vyrobíme si to sami!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... viz zde.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... viz zde.
    Přesně to jsem měl na mysli.. Akorát, že tady to navíc mají přímo na míru MDA2. Super! Tak Jirko, můžeš objednávat. Pak poreferuj jak to chodí..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... viz zde.
    Díky moc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Včera redukce dorazila ( od AHmobile za 832,- Kč ), tak pár poznatků.
    Chtěl bych upozornit, že níže uvedená redukce se v žádném případě nevejde do DATAPHONE2, tak aby byl přístroj zavřen zadním krytem, a byl zcela funkční.

Sice se vejde, ale vnější kryt nelze pořádně uzavřít. Občas dojde při stisku vypouklého krytu i k HR.

Zkoušel jsem i varianty dát redukci mezi přístroj a baterku i mezi baterku a vnější kryt. A poslední variantu, že jsem i opatrně sundal z redukce přítlačné plíšky. Ale i tak je to prostě nepoužitelné. :!: :!: :!:

Jinými slovy je ta redukce na dvě věci. Na nic a na ...
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

:no: :? Jak si můžou dovolit něco takového vůbec prodávat..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od xp
    :no: :? Jak si můžou dovolit něco takového vůbec prodávat..
    To kdybych věděl.

Holt to byla zkušenost za 832,- Kč.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od JirkaP.

Holt to byla zkušenost za 832,- Kč.
    Zkoušel jsi jim to vrátit? Ke mně, když byly s něčím problémy, se AH Mobile vždycky zachovali férově ... a to co popisuješ je regulérní důvod k reklamaci a navrácení peněz.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

Zkoušel jsem i varianty dát redukci mezi přístroj a baterku i mezi baterku a vnější kryt. A poslední variantu, že jsem i opatrně sundal z redukce přítlačné plíšky. Ale i tak je to prostě nepoužitelné.
    No podle toho, co pisou pod tim originalnim odkazem od PavlaR, tak ten bazmek musis dat mezi baterku a kryt (jinak dobre nedosedaji kontakty na baterce a zarizeni se samo resetuje). Pak by to pry melo fungovat. Ale jen sem to cetl, nezkousel :-)

Jinak ta cena od AHMobile opravdu stoji za to :-/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Jinými slovy je ta redukce na dvě věci. Na nic a na ...
    ... tak to mě mrzí.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Pavlucha

Zkoušel jsi jim to vrátit? Ke mně, když byly s něčím problémy, se AH Mobile vždycky zachovali férově ... a to co popisuješ je regulérní důvod k reklamaci a navrácení peněz.
    Nechci dělat problémy, protože co když si v budoucnu budu chtít u nich ještě někdy něco objednat. A poštovné není už taky nejlevnější.

Citace Původně odesláno od Medved
    No podle toho, co pisou pod tim originalnim odkazem od PavlaR, tak ten bazmek musis dat mezi baterku a kryt (jinak dobre nedosedaji kontakty na baterce a zarizeni se samo resetuje). Pak by to pry melo fungovat. Ale jen sem to cetl, nezkousel :-)
    Zkoušel jsem všechno možné, ale fakt to tam nedostanu. jen jsem si poničil i ty zarážky na vnějším krytu přístroje DATAPHONE2.
    Jedině, co by "MOŽNÁ" pomohlo, tak celou redukci společně s oběma simkama na nějaké brusce zbrousit co nejvíce na plocho. Ale do toho se mi nechce. Výsledek je nejistý, a pravděpodobnost zničení Simek je asi dost veliká.

Ale jak píšu i jsem opatrně sundal přítlačný plíšky, abych sníšil tu výšku na minimum, ale ani to není dostatečné. Jinými slovy tuto redukci v přístrojích MDA2/DATAPHONE2 používat v žádném případě NELZE.

Citace Původně odesláno od Medved
    Jinak ta cena od AHMobile opravdu stoji za to :-/
    To máš bohužel pravdu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Dnes jsem po celoodpoledním domlouvání dostal konečně redukci do DATAPHONE2, tak aby šel kryt zavřít a nešlo ani velmi velkým stiskem na zadní část přístroje - krytu provést HR či SR.

Redukce musí být mezi baterkou a krytem, ale hlavně musí být otočená SIMkama nahoru. Jde to VELMI ztěžka, a musí se dát velký pozor na ten pásek, aby se nepoškodil, ale tím se dosáhne, že bude uprostřed a je správný přítlak kontaktů na obě SIMky.

Teď ještě kdyby uměl program PhoneDashboard, více jak jednoho operátora. Prostě aby uměl rozpoznávat SIMky a pro každou zvlášť si uchovával data. To by bylo.

Přepínání mezi SIMkama se provádí pomocí Soft Resetu. Na jiný způsob jsem nepřišel. A nejsem si jist jestli jiný způsob vůbec existuje.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00050166_Image1_qouc.jpg 
Zobrazení: 43 
Velikost: 58.8 KB 
ID: 1469   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00050166_Image2_ckLq.jpg 
Zobrazení: 48 
Velikost: 59.0 KB 
ID: 1470  

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Problémy jednotlivých verzí ROM u přístrojů MDA2/DATAPHONE2