Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: propojeni PDA a mobilu pres irda

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Mam takovy problem s propojenim PDA a mobilu, respektive jsem si chtel pro zacatek poslat fotky z mobilu do PDA a to se bohuzel nepodarilo. Na PDA to napsalo ze navazuje kontakt s mobilem (vypise i spravny typ - zkousel jsem to na dvou ruznych znackach mobilu) a tim to skoncilo. Telefon se taky snazil, ale vypsal akorat ze se prenos nezdaril. Prenos dat z PDA do mobilu funguje.
    Jeste bych se chtel zeptat zda neexistuje nejaky programek, ktery by umoznoval jednodusi posilani a prijimani dat pomoci IrDa nez umoznuji WM2003?
    Vlastnim PDA LOOX 410 a zkousene mobily byli SE610 a Siemens 45.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Sice to neni reseni problemu, ale prenos pres Bluetooth jste zkousel? SE610 mam a beha to pekne.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Sice to neni reseni problemu, ale prenos pres Bluetooth jste zkousel? SE610 mam a beha to pekne.
    Prenos pres Bluetooth funguje, ale druhy telefon bluetooth bohuzel nema.Spise mi je divne ze LOOX telefon pres IrDa spravne identifikuje, ale uz s nim nenavaze spojeni.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

Mne to robí to isté ale stačí na telefóne dat poslat cez irda na pda zaškrtnut prijat všetky irda prenosy a to je všetko aspon tak to robim ja

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

ja to s nokii 6510 taky nerozchodil :-( dela to presne to same..

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Ahoj mam Loox 410 a ir mi fungovalo i se siemensem (tusim s55), sonyericson T630 a dokonce s zirem 31 (dokonce cca 15 MB). Myslim ze se siemensem jsem museli byt uplne presne nasmerovani a skoro u sebe. Nemohu ted najit kde, ale myslim ze jsem kdesi nastavoval neco k ir (neco s nejakym resenim konfliktu).

Takze jit to musi.

Milan

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Tak jsem to zkousel propojit i s notebookem a zase neslo pretahovat data. Notebook sice loox dobre identifikoval, ale pri posilani dat to nic neprijimalo a pak to napsalo ze selhalo spojeni. Tak ted opravdu nevim co s tim. Nemuze to byt tim ze mam udelanou lokaci do cestiny?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Buh sud, ale mam tam sunny soft cestinu a jede to. Ted strilim, ale defaultne je tam vysdilen nejaky adresar. Nezmenil jsi jej? Neti to pak authority problem?

Milan

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od jendak
    Nemuze to byt tim ze mam udelanou lokaci do cestiny?
    ... to poznáš velmi jednoduše a to tak, že vypneš překlad UI. Většina chyb, které s lokalizací souvisí tímto vymizí ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

já používám LOOX 710 a ME45 k přístupu na internet. hlavní je jít do Start - Nastavení - Připojení - Přenést a zapnout " Přijmout všechny příchozí infra přenosy ". Pak by měl aspoň přesun obrázků z mobilu do pda fungovat

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-01-2009, 19:48
  2. Propojeni z PDA na inet pres modem smartphone
    Od jaroslav.jindrich v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-02-2007, 01:57
  3. Tisk pres IrDA
    Od Buthrakaur v sekci Programování
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 17-07-2006, 19:50
  4. Propojení PDA a mobilů - co vy na to?
    Od Michal Jelínek v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 01-12-2003, 17:26