Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Outlook odmieta synchronizovať

bobo.4150.sk (176)|11.1.2005 17:02
Zdravím,

Zistil som, že sa mi nedá synchronizovať účet v Outlooku z notebooku do PDA, pričom neexistuje ani vôbec možnosť vybrať si jeho synchronizáciu v ActiveSync. Donedávna tam tá možnosť bola, ale nevyužil som ju, teraz keď by som ju už aj využiť chcel, tak tam nie je ...
Skúšal som už HR, SR, odstrániť partnership a vytvoriť nový, kde som už možnosť synchonizácie inboxu zaškrtol, ale keď prišlo na lámanie chleba, tak nič.
Skúšal som aj poslať si daný mail cez BT, avšak Outlook (2003 na notebooku) mi nadal "The request could not be honored" a na Pocket Outlooku mi zase Gates vynadal "Unable to save the e-mail to Pocket Outlook. General PIM Error". Keď som skúšal napísať na PDA na účte ActiveSync nový mail, tak sa na mňa PDA vykašlalo. Pritom sťahovanie pošty z Orangeportalu funguje vynikajúco (dokedy? :? ).
Vlastním Microsoft Outlook 2003 na notebooku, iPAQ 4150 s WM 2003.

Tomu, kto mi poradí, pošlem trial verziu Office 2003 :D
Pavel Koza (4761)|12.1.2005 15:06
...preinstalace Outlooku? Podle meho je to problem v tomto miste...
bobo.4150.sk (176)|12.1.2005 16:56
:) Ďakujem. Ale skúšal som si poslať mail cez BT z toho istého počítača, ale pod iným kontom. A vyhlásilo mi to tú istú chybu "... General PIM Error". A keď mi nechce Pocket Outlook povoliť napísanie nového mailu, tak že by to bolo v stolovej verzii?
RStein (2012)|12.1.2005 17:10
Tipnul bych si, ze mate porusenou strukturu PIM databazi a ze se bez Hard Resetu zarizeni neobejdete...
Pavel Koza (4761)|12.1.2005 17:21
Tak jsem ztracen - co tedy nefunguje? Vzdyt pisete, ze "Pritom sťahovanie pošty z Orangeportalu funguje vynikajúco"?:?
bobo.4150.sk (176)|12.1.2005 17:25
No... Z orangeu si poštu stiahnem bez problémov, napíšem mail, odošlem (akurát sa mi neuloží ani v odoslanej pošte v PDA ani na serveri :? ) a všetko je OK. Z účtu Active Sync ani nenapíšem mail, ani si ho nestiahnem, ani nič.
Zdenek Malinsky (9781)|12.1.2005 18:19
Mozna je to blbost, ale mas vse spravne nastavene v Inboxu? (...neulozi se mi odeslana posta..)
A zkousel jsi uz preinstalovat AS nebo Outl., jak zde bylo doporuceno?
bobo.4150.sk (176)|12.1.2005 22:06
Takže hádžem salám a zajtra pri kolíske resetujem komplet všetko. PDA počínajúc, AS končiac. Všetky nastavenia som mal dobré, všetky políčka správne zaškrtnuté (myslím), takže nič iné nezostáva. Ale HR som už skúšal, takže zrejme prikážem nášmu rootovi prefláknuť stolový outlook. A nechám mu tú trial verziu Office 2003 ... :)
bobo.4150.sk (176)|13.1.2005 21:33
Tak a je to :D Preinštalovali sme Outlook na notebooku a hardresetol som PDA. Stálo ma to síce dve hodiny opätovného inštalovania programov do PDA, ale niet nad dobrý pocit, keď všetko funguje...