Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Klávesnice palmOne Universal Wireless Keyboard

8daniela (23)|7.5.2005 17:51
zde jsou ovladače http://www.palmone.com/us/support/downloads/universal_wireless_keyboard.html
ale v přehledu komp. zařízení není Acer. Já mám LOOX 718 a 410 a ovladače pro win fungují,& mi to nedělá.češtinu mám z Paragon SW, fonty používám odsud (tahoma a verdana ce).
bryndak (24)|7.5.2005 20:47
Zkousel jsem to bezvysledne jak s dodanymi, tak stazenymi ovladaci, ale neuspesne. Funguje to nekomu na Aceru n10 korektne?
ing.dr (116)|9.5.2005 10:25
přesně to mám na mysli...začínám si zvykart ale obcas to naštve, když ti nabídka úplně vyjede mimo.
ninja_ce4you (102)|9.5.2005 10:43
Me osobne to hodne vadilo a byl to duvod, proc jsem klavesnici vratil. s Acerem n10 se proste nekamaradi :(
ing.dr (116)|9.5.2005 13:43
tak to ja překousnu..důvod k vrácení nemám. už jsem naní napsal tolik, že bych si nezvykl...
bryndak (24)|9.5.2005 19:52
Asi si budu muset taky zvyknout, ale je to mrzute pri tvorbe html. Pri zjednodusenem vkladani tagu pak uz v menu nevidim co vubec vkladam. Alespon, ze kdyz ovladac deaktivuji vsechno jede pri starym. Stejne je zajimavy,ze se to nedeje u vsech polozek menu. Je to fuseracky udelany ovladac. Zkusim se jeste obratit na technickou podporu palmOne, ale pochubuji, ze je donutim ovladac prepracovat. :no:
ninja_ce4you (102)|10.5.2005 13:33
problem muze byt i v cestine od Sunnysoftu
bryndak (24)|10.5.2005 18:14
Nemuze. Me to delalo, ikdyz jsem ten ovladac nainstaloval jako prvni aplikaci po hard resetu. :((
Erikt68i (266)|21.6.2005 12:10
Pro všechny, kteří jako já nepoužívají žádnou češtinu a mají pouze české prostředí a software klávesnici RESCO (nebo podobnou) - pro použití této HW klávesničky použijte již několikrát inzerovaný Inter Key Portable z www.penreader.com spolu s původním ovladačem. Funguje skvěle, klávesnice se pouhým stiskem Shift+Ctrl přepíná mezi vybranými jazyky (můžete jich mít vybraných třeba 5) přičemž na začátku řádku s kurzorem ukáže zkratku vybrané jazykové mutace. Zároveň všechny dříve zmiňované problémy s ** před položkami v menu jsem nezaznamenal. Zrovna tak program funguje i s BT klávesničkou od HP - vyzkoušeno. V seznamu ověřených klávesnic na stránkách výrobce je snad každá, která byla u nás nabízena! Takže tento program Vám bude fungovat i na novém PDA s novou HW klávesnicí. :yes:
Poznámka pro lidi, kteří tak jako já přišli na "geniální" nápad opravit si tabulku znaků podle potřeby přímo v ovladači. Abyste neztráceli zbytečně čas, tak se ani nepokoušejte. Tabulka znaků, kterou sice velmi snadno najdete je jen pro "parádu" - není funkční. Vlastní tabulka je zamontována do skokové tabulky a např. písmenko "c" je 2B 87 7A hexa. Zkrátka bez totálního debugeru si ani neškrtnete. Zbytečná práce.
RadimK_ce4you (223)|9.7.2005 15:59
Nemate nekdo zkusenosti s infra klavesnici SK-6688?
Na obchod.mobilni.cz ji maji za 1100Kc.
Tady jsou stranky vyrobce.
Laca (154)|7.8.2005 22:46
[QUOTE="richard2"] ... díky této diskuzi a stáhnuté podpoře od SS píše i perfektně česky.

[/QUOTE]
Nemáte někdo ten CAB stažený ze SS. Mě to na jejich stránkách, když kliknu na odkaz, hodí na jejich úvodní stranu :(
Brco_ce4you (447)|12.8.2005 15:17
[QUOTE="RadimK"]Nemate nekdo zkusenosti s infra klavesnici SK-6688?
Na obchod.mobilni.cz ji maji za 1100Kc.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] je recenze.[/QUOTE]

Staci si precitat diskuziu k vyrobku, ktora je na druhom odkaze. Najvacsi problem, ktory je tam popisovany je nemoznost prepojenia klavesnice a PDA, ktore ma infra na vrchnej casti PDA.

EDIT MODERATOR:
Upraveno. Příště prosím citovat bez obrázků. Díky
sith (15)|1.9.2005 18:31
Zdravim, snad nebudu OT.
Mam tuto klavesnici, nemohu si na ni stezovat. Az na jeden problem, ktery se mozna netyka ji, ale me hx4700.

Nevi nekdo, jak docilit toho, aby klavesnice funovala ihned, po priblizeni k PDA?
Ted musim zdlouhave spustit ulitu, klavesku zakazat, pockat ~30sec a pak klavesku povolit. PDAcko pipne a klavesnice funguje.

Dik za jakykoliv namet.
vonDra (54)|1.12.2005 19:43
dik vam vsem, dnes jsem koupil zanovni 4radou a diky teto diskuzi jsem ji do 20 minut rozjel s mim mda, je to super :D
GeorgeCZ_ce4you (141)|4.4.2006 15:22
Chystam se poridit klavesnici k MDACu (viz podpis) a Palm universal wireless keyboard se zda jako vhodna volba. Puvodne jsem chtel BT, ale HP s MDAC podle vseho nefunguje a o jinych mam trochu rozpacite informace. Klavesnici uz jsem na szrazu videl i nazivo, ale v te dobe jsem jeste shanel BT. Rad bych pozadal nekoho s vyse uvedenou IR klavesnici a MDAC o odpovedi na nasledujici:
1) Muzete potvrdit nebo vyvratit, ze pro spojeni je treba SR a nebo enable/disable/enable v ovladacich?
2) Jak dobre pasuje/nepasuje MDAC do stojanku nalezato a navysku?
3) Mate nejake potize s cestinou Sunnysoft 8.6?
4) Pripadne cokoliv dalsiho :-)

Dik
ZdenekP (224)|4.4.2006 15:59
Ad 1) vždy před použitím musím zapnout v ovladači - nefunguje okamžitě po připojení, SR není potřeba.
Ad2) pasuje dobře. Nastoajto ani nemusím vyklápět rameno s IR - tak ji nejčastěji používám.
Ad 3) občas musím vypnout/zapnout podporu HW klávesnic v SS (někdy nejde česky) - pravděpodobně to musím udělat, když jsem mezi použitím provedl (z jiného důvodu) SR, ale na 100% to nevím. Jiné problémy nemám (když pominu to, že nelze používat klávesové zkratky (např. pro napsání @ a přepínání mezi klávesnicemi (CS-EN).
ad 4) občas mi zůstane "viset" - stále píše jedno písmeno. Vypozoroval jsem, že se to děje, když v ní docházejí baterky.

ZdenekP (224)|23.6.2006 10:10
ad4) Tak to visení bylo asi HW - klávesnice je po reklamaci (postupně přestali fungovat tlačítka na pravé polovině klávesnice) - výměna za novou. Chvála AHmobile za promtní výřízení.
Ivana Klementova (6)|24.6.2006 12:30
Rada bych pouzivala klavesnici Palm Wireless Keybord s mym PDA HP IPAQ rx 1950 (WM 5). Mam lokalizaci Sunnysoft InterWrite 9.0. Na webu sunnysoftu je napsane: "Rozšíření podpory na klávesnici s driverem StowawayXT. (Například Palm Wireless Keyboard). Podpora klávesnice je součásti Sunnysoft InterWrite 8.4 a vyšší."
Mam zatrzenou polozku Enable hardware keybord support, slovnik czech (quertz), ale netusim jak toto jeste dostat na klavesnici. Mam nainstalovany Think Outside, ver. 4.4 - s komunikaci nema PDA problem, ale hacky a carky se tomu nechce psat :-)

V tomto foru jsem cetla, ze jdou ovladace podporujici cestinu stahnout, ale nejak se mi nedari prijit na to kde.

Muzete mi prosim poradit, kde ovladace najit? Na maily v sunnysoftu nikdo nereaguje :-(

Diky