Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CRM - kontakty

PavelKa_ce4you (46)|5.1.2005 22:56
Zdravím,

ví někdo o aplikaci kde by si dají sledovat kontakty s jednotlivými klienty ? Vím že Outlook 2003 takovou funkci má. Pokud vím Pocket Informant to neumí.

Dík za radu
;)
PavelR. (2184)|6.1.2005 18:23
... obávám se, že CRM je pro PDA hodně specifická aplikace. Za určitý typ CRM může být považován např. SW pro mobilní sběr dat, který je pro PDA dostupný (nabízí jej např. Sunnysoft) - ale to asi není to co jste měl namysli ...

PavelR.
PavelKa_ce4you (46)|6.1.2005 23:28
No, nemyslím že to je úplně nestandardní záležitost, např na Palmu je takových aplikací dostatek, jsem překvapen že na Handago.com je toho pro tuto plaformu daleko méně.
Asi to bude tím že CE je považována více za "hračku" než za něco určeného i k práci / přeháním /.
Dnes jsem byl například velmi rozladěn když mi přišla smlouva od advokáta, která ma učité formátování do octavců a v Pocket WORDu i Text Makeru se mi zobrazil text jako sloupec písmen ?!?

Neví někdo o něčem jiném na wordové soubory ???
PavelR. (2184)|7.1.2005 08:02
[QUOTE="PavelKa"]Dnes jsem byl například velmi rozladěn když mi přišla smlouva od advokáta, která ma učité formátování do octavců a v Pocket WORDu i Text Makeru se mi zobrazil text jako sloupec písmen ?!?

Neví někdo o něčem jiném na wordové soubory ??? [/QUOTE]

... je to stejné i když v ActiveSyncu na PC vypnete konverzi dokumentů s příponou .doc?

PavelR.
Pavel Koza (4761)|7.1.2005 12:58
PavelKa_ce4you (46)|7.1.2005 13:33
PavelKa děkuje PavluR za radu !
Dobré dny.:yes: