Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: MDA II a Parrot CK3100

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Prosím o radu jak donutit spolupracovat tyto dva přístroje. S nokii 6230 parrot funguje normálně, ale s mým novým MDA II ne. Spárovat jdou normálně, ať zvolím Windovs CE nebo i General tak se to po spárování nespojí. Píše to connecting a potom (skoro hned) connection failure. Na display Parrotu je napsáno MDA Headset.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zkusil bych se tady v sekci Phone Edition porozhlednout po slove Bluetooth. MDA II ma totiz se starsim firmwarem s BT velke problemy. Jakou verzi FW mate?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

ja mam podobny problem, dokazem sparovat zariadenia, avsak vyuzitie parrotu je len na 20 %, cize ako klasické handsfree, ziadne synchronizacia, ziadna moznost hlasoveho vytacania, nic, len klasicke handsfree, som z toho velmi sklamany, ak by niekto vedel, ako na to, bol by som rad...
    a este nieco, v kancelarii pouzivam BT handsfree od nokie a ked sparujem aj toto zariadenie s MDA II, tak potom mi uz nefunguje PARROT, mozem mat sparovane s MDA II bud PARROT alebo NOKIA... smola

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Verze ROM v MDA II je 1.60.00WWE verze Win CE je 4.20.0 (Build1352). Version v Parrotu je 4.03. Sekci Phone Edition jsem nenašel .

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

ja mam parrot upgraded na 4.05, MDA II mam ROM 2.06...
    ale stale su tam problemy s BT, myslim, ze nejaky patch do MDA II by pomohol... uz som aj nejake skusal z xda-dev ale nemam cas sa s tym moc hrat, ale ani raz sa mi nepodarilo zosynchronizovat kontakty do parrotu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Synchronizaci kontaktu bych ani nepotřeboval, všechny kontakty jsem do parrotu poslal bluetooth vizitkama z nokie 6230, trvalo to asi 2 hodiny, ale jsou tam. Jen kdyby tim slo alespon volat

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

no z mojich skusenosti ti poviem, ze kazdy s pripojenych telefonov sa synchronizuje samostatne, cize kontakty z ineho sync mobilu ti nepomozu aj keby si sa pripojil s MDA

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

To si myslím, že není pravda. V parrotu se přeci zvolí kterej seznam se má používat, zda z mobilu (pak je zapotřebí ta synchronizace) nebo ten přmo parrotu a ten tam mám. Ale je to jen teorie.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

tak to som si neni isty, kde je tam moznost vybrat telefonny zoznam?
    idem do auta a pozriem to...

Podobná témata

1. HF Parrot a TP
    Od kubr v sekci Touch Pro
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-04-2011, 13:48
  2. MDA II a Parrot CK3100 končně spolu fungují
    Od Tugof v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 09-11-2006, 19:26
  3. Qtek 9100 a handsfree Parrot CK3100