Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Kvalita zobrazení fontů v Mobioicket Reader Pro 4.8 ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Nainstaloval jsem si na svém hx4700 program na prohlížení ebook viz subj.
    Jako font jsem použil TahomaCE, kvalita zobrazení pisma bohužel neodpovídá schopnostem VGA displeje a kvalitě pisma v ostatních aplikacích na tomto PDA. Pismo je celkem kostrbate, když zapnu ClearTime je pro změnu neostré.

Poradíte co s tím ? Je nějaký lepší sw pro trohližení ebook, který je nativně určen pro VGA PDA ?
    Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od k.karel
    Jako font jsem použil TahomaCE, kvalita zobrazení pisma bohužel neodpovídá schopnostem VGA displeje a kvalitě pisma v ostatních aplikacích na tomto PDA. Pismo je celkem kostrbate, když zapnu ClearTime je pro změnu neostré.

Poradíte co s tím ? Je nějaký lepší sw pro trohližení ebook, který je nativně určen pro VGA PDA ?
    Děkuji
    No, když jsem v dopravním prostředku PID, tak používám raději, co největší písmo, abych to byl vůbec schopen přečíst.
    Mám nastavenu TahomuCE, Largest a ClearType zapnutý a přijde mi to jako ve skutečné knížce...

Nováček
    Registrace
    Feb 2003

Jakým zpusobem převracíte stránky? :?:
    Používal jsem Mobipocket Reader (v 4.3) na iPAQu 3970 a listoval pomocí výklopného tlačítka. Upgratoval jsem na hx4700 a ejhle ops: , dotyková ploška a vše je jinak!!! Nechce se mi při čtení držet stylus a ťukat do displaye... (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Těch CZ fontů je i pro uplatnění s MobiPocket Reader tolik (Verdana,Tahoma, Curier atd.), že se dá vždycky něco vybrat, nastavit i používat podle chuti a v odpovídající kvalitě.

Stránky neobracím. Proč se taky namáhat, když je k dispozici rolování (používám zdola nahoru) a k tomu ještě možnost ho podle chuti zrychlovat či zpomalovat (navigačními tlačítky/šipkami - viz návod).
    Problém bude asi v tom, že tuhle vlastnost má pouze registrovaná verze (nyní 4.8), která se kupuje.

Na okraj. Díky informacím od MobiPocketů teď zkouším verze pro PC, pro čtení Office souborů na PDA a pro tvoření vlastních e-dokumentů (třeba slovníků) na PC a jejich čtení na PDA. Všechno trialy na 15 dnů. Všechny varianty vypadají (i fungují) velice zajímavě...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od k.karel

Děkuji
    Hmmm a nepoužívaš náhodou len klasické QVGA rozlíšenie ? Lebo potom to vypadá takto nejak.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00060575_mobipocket-qvga_t2wA.jpg 
Zobrazení: 23 
Velikost: 41.7 KB 
ID: 1800   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00060575_mobipocket-vga_p9XZ.jpg 
Zobrazení: 30 
Velikost: 59.7 KB 
ID: 1801  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Oltcite, ta poslední plná verze ti nabídne, že i v klasické velikosti (320x240, 240x320) to bude perfektní. Následující příklady jsou tedy v "QVGA".

Hlavička plné verze nabízí
    - rotaci i rolování.

- všechny fonty, co si do PDA nahraji.

- možnost měnit sedm velikostí textu (tady prvních šest s fontem Georgia).

Pro srovnání v max. velikosti fonty Georgia, Courier, Tahoma a Verdana.

A nakonec totéž (největší Verdana) v "RealVGA" (640x480). Stejně to chodí i v Landscape (naležato).

MobiPocket downloady. Chodí to perfektně ve všech režimech i rozlišeních.
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Poklona Milane,tak toto je kompletná fundovaná odpoved poslednú dobu som sa e-bookom nevenoval,tak mi to uniklo:?

P.S. Pozerám,ved mám aj ja ver.4.80,len QVGA nepoužívam....

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 23:29
  2. MDA III a MP3 - kvalita?
    Od Majkl_M v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-06-2006, 19:08
  3. jaky eBook reader na VGA displej(s podporou CZ fontu)
    Od Clemenza_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 21:27
  4. Kvalita a rychlost zobrazení u řady H36xx a H38xx
    Od -jon-_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-04-2002, 12:58