Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet na DataphoneII

DK_ce4you (43)|3.1.2005 21:57
Ahoj, mám problém, potřeboval bych poradit, jak nastavit Bluetooth připojení aby mi fungoval internet na notebooku přes PDA.. Volal jsem na operatora a poslal mi nastavení jen na USB kabel a IRda..Na to Irda je třeba stáhnout nějaký prográmek, ale o tom Btooth jsem se nedozvěděl nic.. S Nokii 6600 mi všechno jede OK..
Děkuji
DK
DK_ce4you (43)|4.1.2005 16:28
Nikdo z Vás nepoužíváš internet na PC přes MDA-čko? :disgusted: :?
RStein (2012)|4.1.2005 16:38
[QUOTE="DK"]Nikdo z Vás nepoužíváš internet na PC přes MDA-čko? :disgusted: :? [/QUOTE]

Zkuste muj navod pro MDA II na MobilManii. Sice jsem jej napsal uz pred rokem, ale je stale aktualni
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
DK_ce4you (43)|4.1.2005 17:31
super, díky za odkaz, zkusil jsem to, jen mi to teď píše Otevírání portu... Chyba 692 Chyba hardwaru portu nebo jiného zařízení pro přijení..
Nevíte co s tím?
Děkuji
Dk
RStein (2012)|4.1.2005 17:40
[QUOTE="DK"]super, díky za odkaz, zkusil jsem to, jen mi to teď píše Otevírání portu... Chyba 692 Chyba hardwaru portu nebo jiného zařízení pro přijení..
Nevíte co s tím?
Děkuji
Dk
[/QUOTE]

Pricin muze byt mnoho.;) Ale jestlize mate spravne nakonfigurovano BT pripojeni a pouzivate Widcomm ovladace, tak v My Bluetooth Places vyberte vase sparovane XDA II, kliknete na nej pravym tlacitkem a zvolte 'Connect SSA'.
Take si muzete pote vytvorit primo noveho zastupce pro 'Dial up Networking'.
Jestlize to nepomuze, napiste sem, co kde mate nastaveno
DK_ce4you (43)|4.1.2005 20:16
Tak jsem to znovu nainstalova, připojil a už to funguje, moc Vám děkuji
DK