Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Problem s Bluetooth

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Dobry den
    mam taky problem... Na Vianoce som dostal USB Bluetooth do PC (MSI myslim model 6967). PO nainstalovani prilozeneho softu a prvom sparovani som cely nadseny skusil zdielany internet (isiel) no a potom prenos dat. Tu nastal problem, chcel som preniest asi 20MB subor smerom do Pocket PC-preniesol priblizne 300kB a spojenie sa prerusilo. Co je vsak horsie, uz sa mi ho znova nepodarilo nadviazat, az po restarte pocitaca (mozno by stacil restart samotneho Activesync-ako sa da vypnut???). Tak som vsetko skusil nainstalovat znova a opat s rovnakym vysledkom. Je pritom zaujimave ze prenos opacnym smerom funguje bez problemov (aj priamo, aj cez synchronizaciu zlozky Moje dokumenty). Co s tym....alebo je 20MB privela???
    Moje PDA je HP rx3715.
    Dakujem kazdemu kdo pride s nejakym navrhom
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...a kam se ten soubor snazite ulozit? Pokud na kartu, dela to same i pri ukladani do hlavni RAM?

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Skusal som to uz aj do hlavnej RAM, aj na kartu, aj na bezpecne ulozisko ROM...vsade s rovnakym vysledkom. Skusal som aj ine subory, ale vsetko marne....

Podobná témata

1. Problem s Bluetooth u MDA II
    Od Kron_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-01-2006, 17:38
  2. problém s bluetooth u PC
    Od Mark314 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-05-2005, 17:51
  3. Problém s Bluetooth od MSI
    Od Peteer_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace