Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005, hotel Troníček

Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 15:25
No, já s váma k moři teda nikam nejedu.. Tak moc ta MDÁčka zase nežeru.. ;)
beecher (9270)|20.1.2005 16:14
[QUOTE="xp"]No, já s váma k moři teda nikam nejedu.. Tak moc ty MDÁčka zase nežeru.. ;) [/QUOTE] I ty kecko... :D
ipf (2136)|21.1.2005 00:07
Vy dva nahoře, založte si prosím vlastní fórum a vyměňujte si OT příspěvky tam. Děkuji.
Váhající účastníky (obzvlášť ty, co chtějí sebou kromě cihly tahat ještě manželky, milenky či přítelkyně) upozorňuji, že zbylo šest volných pokojů (pak budete muset zanechat jednu ze svých cenností u někoho na pokoji ;) ).
Maeglin_ce4you (77)|21.1.2005 17:24
[QUOTE="DušanV"]Vzkaz pro administrátora:
Můžu se přihlásit na 3. třídní sraz?

Vzkaz pro ostraváky:
Do hotelu Troníček vyrážím speciálem Mazda Premacy, kde jsou zatím volná místa. Kdo má zájem být spolujezdcem, kontakt na dusanvav@seznam.cz[/QUOTE]

Nabídka hezká, ale sám autor na maily nějak moc nereaguje :-(
ipf (2136)|21.1.2005 18:28
[QUOTE="Maeglin"]...autor na maily nějak moc nereaguje :-([/QUOTE]

Tak mu pošli SZ a mně také.

A ještě něco:
Pro přihlášené, registrované (a hlavně pro ty, co nakonec dorazí) je opět přichystáno malé překvapení.
Pinochio (424)|21.1.2005 21:57
Tak je to totálně zabité, 12.2.2005 pracuji do čtyř a pak to je jen na noc nemá cenu jezdit. Kdo něco pro mně má ať to předá někomu co chodí pravidelně na Pražské srazy a ten mi to předá na Pražském srazu.
Doufám že to někdo pro mne udělá, přihlašte se mi kdo to bude :D .
Budu se těšit na 4. sraz, ten už nevynechám určitě.
To iPf: Přihlaš mě na 4. sraz :D
Maeglin_ce4you (77)|22.1.2005 13:56
[QUOTE="ipf"][QUOTE="Maeglin"]...autor na maily nějak moc nereaguje :-([/QUOTE]

Tak mu pošli SZ a mně také.

A ještě něco:
Pro přihlášené, registrované (a hlavně pro ty, co nakonec dorazí) je opět přichystáno malé překvapení.
[/QUOTE]

Odvoz domluven ;-)
Autor je skoro můj soused....
ipf (2136)|23.1.2005 16:32
Informace pro jednodenní a dojíždějící návštěvníky srazu:
V prvním příspěvku uvedená cena se vás netýká, zaplatíte si jen útratu za to co sníte a vypijete (vybírat ale budete ze stálého jídelního lístku, tzn. z minutek).
Miloš Strouhal (3997)|23.1.2005 16:52
Ok, jsem s tím smířen.. Myslím ty minutky..;)
JirKa.K_ce4you (58)|26.1.2005 19:57
No nic, tak mi to zase nevyjde... :( Doufam, ze dalsi sraz bude nekde bliz po ruce, idealne v okoli Brna... :)
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2005 20:01
[QUOTE="JirKa.K"]No nic, tak mi to zase nevyjde... :( Doufam, ze dalsi sraz bude nekde bliz po ruce, idealne v okoli Brna... :) [/QUOTE]
Můžeš to zorganizovat ;)
JirKa.K_ce4you (58)|26.1.2005 20:15
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="JirKa.K"]No nic, tak mi to zase nevyjde... :( Doufam, ze dalsi sraz bude nekde bliz po ruce, idealne v okoli Brna... :) [/QUOTE]
Můžeš to zorganizovat ;) [/QUOTE]

Kdybych v okoli Brna vedel o nejakem vhodnem miste, tak bych mohl...jenze nevim, nejsem z Brna ani z okoli... :)
ipf (2136)|26.1.2005 21:55
[QUOTE="JirKa.K"]....jenze nevim, nejsem z Brna ani z okoli... :) [/QUOTE]
Tak proč chceš sraz vBrně?
Petr Schinzel (84)|26.1.2005 22:09
Kdyby nekdy byl,taky bych se nezlobil:D
Pinochio (424)|26.1.2005 22:18
[QUOTE="ipf"][QUOTE="JirKa.K"]....jenze nevim, nejsem z Brna ani z okoli... :) [/QUOTE]
Tak proč chceš sraz vBrně?
[/QUOTE]
Protože v čechách byl třikrát (možná i čtyřikrát) a na Moravě? Ještě nebyl. A Brno je dostupné jak z Prahy tak z Ostravy i z jiných koutů ČR.
JirKa.K_ce4you (58)|26.1.2005 22:22
[QUOTE="ipf"][QUOTE="JirKa.K"]....jenze nevim, nejsem z Brna ani z okoli... :) [/QUOTE]
Tak proč chceš sraz vBrně?
[/QUOTE]

1. nerekl jsem primo v Brne, mel jsem radsi rict v Brnenskem kraji...
2. jsem ze Zlinska, takze jet do Brna je (pro me) mnohem lepsi, nez jet do Prahy...
3. v Brne studuju...
4. v Cechach byl sraz uz X krat...
ipf (2136)|26.1.2005 22:47
Tak to uspořádejte. Už víc jak půl roku se mluví o Moravě a nikdo se toho nechcete ujmout. Tak se osmělte, já vám přivezu dalších šest lidí.
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2005 22:47
Každý by chtěl mít sraz jinde, aby to měl co nejblíže (nebo nejdál) nebo tam či jinde. Jistě. Má možnost zorganizovat IV.setkání. Vždycky se objeví nějaký borec, který má možnost levně a blablabla a nakonec skutek utek' . Vždy to zbylo na ipfa, za což mu patří velké DÍKY.
Není to tak jednoduché:
1.vybrat termín - anketa
2.vybrat místo - musí být rozumně dostupné auty
3.cena za ubytování (2 noci) a stravování (6 jídel) by měla být kolem 1000 Kč, max.možná 2000.
Toto je vše zdánlivě celkem brnkačka. Největší problém je zarezervovat určitý počet míst. Jak to ovšem udělat, když se lidi do poslední chvíle přihlašují a naopak odhlašují? Asi jedinou možností je být velmi zadobře s majitelem hotelu, aby toleroval flexibilní počet účastníků zájezdu.
Takhle v textu to nevypadá hrozně, ale každý si to může vyzkoušet sám. Zajistit, zorganizovat. A zdarma, max.za poděkování.

Zájemci o místo organizátora IV.setkání, ozvěte se !!!
Pavel Koza (4761)|27.1.2005 00:22
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Zájemci o místo organizátora IV.setkání, ozvěte se !!![/QUOTE]

...ja bych napred usporadal ten treti sraz;)
Zdenek Malinsky (9781)|27.1.2005 07:05
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Zájemci o místo organizátora IV.setkání, ozvěte se !!![/QUOTE]

...ja bych napred usporadal ten treti sraz;) [/QUOTE]
3.sraz už organizuje ipf, ne? Byl odvolán nebo podal demisi? :? :(
Pavel Koza (4761)|27.1.2005 07:35
Proboha ne, ale ty srazy snad nejsou tak blizko u sebe, aby bylo nutne organizovat jich soubezne nekolik, ne? Pak by v tom byl akorat prisernej hokej...
ipf (2136)|27.1.2005 08:18
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]...3.sraz už organizuje ipf, ne? Byl odvolán nebo podal demisi? :? :( [/QUOTE]

Nikdo mne neodvolal, ani jsem nezdrhnul :D . Právě provádím inspekci na Troníčkovi, čili rekognoskaci terénu a prostředí: obsluha vzorná, ceny mírné, pivo jak křen. Včera bylo k večeři pečené masíčko s nádivkou (mňam, mňam, mňam, kuchař dostal nejednu pohvalu).
Probíhá tady menší přestavba, ale koncem týdne bude vše hotovo (odpoledne přiám nějakou fotku).

Chuck (284)|27.1.2005 09:32
Tak tak prostě Ipf nezklame :o) Nejen že zařídí ale ještě i odsobně dopředu zkouší. Prostě nemá to chybu. Ipf řekne, já se neptám, nakládám rodinku zapínám GPS a jedu. :D :yes: Ipfe ještě jednou a veřejně díky.....
Zdenek Malinsky (9781)|27.1.2005 10:14
[QUOTE="Pavel Koza"]Proboha ne, ale ty srazy snad nejsou tak blizko u sebe, aby bylo nutne organizovat jich soubezne nekolik, ne? Pak by v tom byl akorat prisernej hokej...[/QUOTE]
Jasně. Ve svých předchozích příspěvcích jsem chtěl poděkovat ipfovi za skvělou a přitom bezplatnou práci, která určitě zabere dost času. Také jsem chtěl lehkým rýpnutím vyzvat ostatní, aby se někdo z nich ujal organizování dalšího srazu. Už při přípravě II. se v diskuzi objevilo několik osob, jejichž známý(příbuzný) mají hotel(penzion), kde to příště uděláme a skutek-utek'.
Nakonec to zbylo vždy na ipfa. Taky mě štve vzdychání obyvatel východní části republiky, že je to daleko. Tak ať to zorganizují sami a v místě, které jim vyhovuje.
Vím, že do IV.setkání je ještě daleko, že nebylo ještě ani III.setkání, ale lépe to řešit v předstihu, než na poslední chvíli. Stejně to zase určitě zůstane na bedrech ipfa.
Znáte pohádku 3 zlaté vlasy děda Vševěda? Ipf mi připomíná toho převozníka. Dokud veslo někomu nedá do ruky bude stále převážet=organizovat další a další a další srazy.:D
Miloš Strouhal (3997)|27.1.2005 11:21
A to nám nikomu jistě nevadí, že? Stěží by to tu totiž někdo zvládal lépe..;)
ipf (2136)|27.1.2005 23:51
Jednou, dojdete naprostého zklamání (ale tentokrát to ještě zřejmě nebude ;) ).
Inspekce dopadla výtečně (zato fotografie pořízené Nokií 6230 mizerně). Začínám připravovat trochu odlišný program, než na předchozích akcích, tak uvidíme.
Na závěr už jen:
Mistr kuchař doporučuje - dejte si HáDéPé a k tomu HáDéKá (anebo naopak). A co že to je? Nechte se překvapit.

Do úvodnáho příspěvku jsem doplnil program, který budu aktualizovat.
Fotky budou za chvíli.


Podotýkám, že provozovatl zařízení je těžkej hárleják, tak se nedivte. A pokud někdo dorazí na motorce, bude požívat královských výsad.
00045376_Obraz010_fKNl.jpg 00045376_Obraz011_di1v.jpg
ipf (2136)|28.1.2005 00:18
á... koukám, že je přítomen uživatel "harley"...
hmm, asi bude mít těžkou protekci ;)
karlic (707)|29.1.2005 22:23
- Mohl by někdo prosím nastínit program a techniku? Chci jet totiž jen na jednu noc (2 dny), takže se rozhoduju, jestli z pátka na sobotu nebo ze soboty na neděli. Jedu z Prahy autem a rád se s dobrými lidmi pořádně napiju, takže se raději prospím, než bych to někde opřel :$:

- Ví se kdy bude nejvíc lidí?
- Bude tam Internet? Pokud ne, můžu s sebou vzít WiFinu s CDMA od Eurotelu (Asus WL500g)
- Bude tam dost notebooků nebo mám vzít i svůj Dell D400?
- Bude tam nějaká provizorní LAN nebo mám vzít nějaký Switch a kabely?
- Bude tam dost zásuvek nebo mám vzít pětipsy?
- Je tam nějaký trezor, že bych vzal s sebou nějaké další mobilní hračky?
- Bude tam nějaké dobré červené archivní nebo si mám přivést? :))
- Bude ten program v podstatě volný? (nechci trpět jako na seminářích :)
- Berou tam PK?
- Jak se zaregistrovat - v tématu byly nějaké problémy s registrací

Díky borci za tuhle akcičku ;)
Zdenek Malinsky (9781)|29.1.2005 22:55
[QUOTE="ipf"]
Podotýkám, že provozovatl zařízení je těžkej hárleják, tak se nedivte. A pokud někdo dorazí na motorce, bude požívat královských výsad.[/QUOTE]
Uznává jen H & D nebo i levné japonské napodobeniny?
V té zimě asi nedorazí nikdo.
ipf (2136)|30.1.2005 10:01
[QUOTE="karlic"]- Mohl by někdo prosím nastínit program a techniku? Chci jet totiž jen na jednu noc (2 dny), takže se rozhoduju, jestli z pátka na sobotu nebo ze soboty na neděli. Jedu z Prahy autem a rád se s dobrými lidmi pořádně napiju, takže se raději prospím, než bych to někde opřel :$:
Program máš v úvodním příspěvku. Chceš-li jej obohatit, dej mi vědět (jinak zatím se nikdo s ničím nepřihlásil, takže to kdokoliv můžete napravit)
- Ví se kdy bude nejvíc lidí?
Nejvíc lidí bude zřejmě v den, kdy jich nejvíc přijede ;)
- Bude tam Internet? Pokud ne, můžu s sebou vzít WiFinu s CDMA od Eurotelu (Asus WL500g)
Jasně, už jsem požádal operátory o hot-spot, ale kašlou na mě (takže předpokádám, že jako správnej cihlák přijedeš s jednou malou cihlou a vééélkou taškou krámů k ní :D )
- Bude tam dost notebooků nebo mám vzít i svůj Dell D400?
Až na pár výjímek tam každý bude mít noťase (je součástí véééliké tašky), takže na něj nezapomeň
- Bude tam nějaká provizorní LAN nebo mám vzít nějaký Switch a kabely?
Tašku máš dost velkou, ne? ;)
- Bude tam dost zásuvek nebo mám vzít pětipsy?
Zásuvek bude dost, ale tvoje cihla je určitě zvyklá na vlastní, ne? Tak šup s ní do tašky.
- Je tam nějaký trezor, že bych vzal s sebou nějaké další mobilní hračky?
Každý má trezor na pokoji pod polštářem
- Bude tam nějaké dobré červené archivní nebo si mám přivést? :))
Točí tam Plzeň, když to smícháš s drsoněm, máš vynikající archivní tajemství ;)
- Bude ten program v podstatě volný? (nechci trpět jako na seminářích :)
Program je pevně daný a budu přísně dbát na jeho dodržování a nepřítomné zapisovat do třídní knihy (omluveni jsou spící, zvracející a sou...)
- Berou tam PK?
To víš že jo, zlodějům je v podstatě jedno, co si vezmou (ale můžeš si dovézt vlastní bankomat :D, páčko bereme pouze hotovost)
- Jak se zaregistrovat - v tématu byly nějaké problémy s registrací
Nevím o problémech s registrací (s výjimkou toho, že registrační formulář na straně 9 je nastaven tak, aby se po vyplnění smazal :D ). Ale když mi pošleš SZ, vymažu tě ručně ;)
Díky borci za tuhle akcičku ;)
Něděkuj předem, ještě nevíš, co tě čeká :? [/QUOTE]
karlic (707)|30.1.2005 13:05
Nádherně ocitovaná zpráva, proto vezmu velkou tašku a nacpu ji plnou krámama :))
Pokud si pod pojmem 1.část programu 2.část prog... adt. můžu představit nekontrolovanou konzumaci a pokec, tak to už se těším :D Konečně seminář jak má být :yes:

Nevíte jestli je tam CDMA ať to netahám zbytečně. Podle mapky to nelze jednoznačně určit.
Petr Schinzel (84)|31.1.2005 12:06
Sraz už se blíží a tak se ptám,jestli bude někdo mít dvě místa v autě z Prahy a vzal by nás s sebou?
ipf (2136)|31.1.2005 14:36
[QUOTE="karlic"]Nádherně ocitovaná zpráva, proto vezmu velkou tašku a nacpu ji plnou krámama :))
Pokud si pod pojmem 1.část programu 2.část prog... adt. můžu představit nekontrolovanou konzumaci a pokec, tak to už se těším :D Konečně seminář jak má být :yes:

Nevíte jestli je tam CDMA ať to netahám zbytečně. Podle mapky to nelze jednoznačně určit.
[/QUOTE]

Na první sraz jsem se pokusil vytvořit nějaký officiální program, a jakž takž to dopadlo. Na druhém srazu už to (vzhledem k finální absenci případných přednášejících) mělo volnější průběh a teď už to nechám na vůli bóží a účastníků).
CMDA tam určitě funguje (akorát na tvé mapce bylo zrovna nad Troníčkem zataženo ;) .
ipf (2136)|3.2.2005 12:35
Týden a kousek před 3. srazem je účast docela početná, přesto zůstává ještě pár volných pokojů a postelí. Kdo ještě váháte, rozmýšlejte se rychle, opět bude překvapení, ale je limitováno počtem přihlášených.
ipf (2136)|4.2.2005 22:14
Nejezděte na INVEX, přijeďte na 3. sraz.
Spousta z vás vznáší dotazy: Jakou cihlu, Jakou paměťovou kartu, Jaké GPS a spousty dalších. Právě vám se nabízí jedinečná možnost vidět na vlastní oči vetšinu zařízení, která jsou nabízená na trhu. Navíc je uvidíte v chodu, můžete je porovnat mezi sebou, můžete si je osahat (eventuelně zresetovat :D ).
Volná místa jsou, jen předesílám, že kapacita "přednáškové" místnosti je omezená a přednost (a místa v první řadě) budou mít ubytovaní.
Pavlucha (1496)|5.2.2005 12:54
Bude na srazu někdo, kdo je odborníkem na GPS zařízení a systémy?
Pokud ano, bude ochotný vysvětlit základní principy a funkci navigačních strojků a SW? :D
beecher (9270)|5.2.2005 14:08
[QUOTE="Pavlucha"]Bude na srazu někdo, kdo je odborníkem na GPS zařízení a systémy?
Pokud ano, bude ochotný vysvětlit základní principy a funkci navigačních strojků a SW? :D [/QUOTE] No, co se tak na to divam, tak vidim minimalne 3 lidi... Ipf, Seba a Milan Svec... A znas Milana a jeho vyuku... :yes:
Šeba_oldd (1184)|5.2.2005 14:12
No Windmaster tam nebude skoda,ale prijede Anitka a ten dle meho nazoru zna uz se na nej tesim
Miloš Strouhal (3997)|5.2.2005 19:37
A proc tam nebude?.. :O Taky jede na ples?.. :)
Šeba_oldd (1184)|5.2.2005 19:45
Nekde jsem zaslech - ze na lyze:((
ipf (2136)|6.2.2005 08:45
Kolega Windmaster bude opravdu chybět (a to jsem se těšil, že mi nalepí fólii :( ).
Na posledí chvíli to vypadá, že dorazí pár nováčků, sbírajících informace a zkušenosti.
Posupně se tady debaty točí okolo zajímavých témat, ze kterých by mohli zkušení udělat přednášku pro druhé. Z nejzajímavějších vybírám pár, kdo má zájem, přihlašte se mi.
1. T-Mobile a služba LOCATOR a jak zjistit polohu v PDA.
2. Telefonujeme přes SKYPE v praxi.
3. MDA2/XDA2 a WM2003SE.
4. Jak na WiFi.
Nebudem to přehánět, po zkušenostech z minula budu odjíždět (s vědomím, že jsem nestihnul, co jsem chtěl ;) ) a tešit se na další sraz (že to snad doženu :D ).
ipf (2136)|6.2.2005 08:46
Pokud můžete vzít někdo projektor, budu rád (ten můj je momentálně nepoužitelnej, i když se to snažím vyřešit).
Falco_ce4you (311)|7.2.2005 15:37
Jestlli nebude jiný, bude můj (beru ho s sebou pro každý případ). Ale jak jsem ti už psal - je to stará herka - je troku mázlý. :?
ipf (2136)|7.2.2005 15:40
Pár dnů před srazem vyvstává zásadní otázka: Budeme grilovat?. Je totiž třeba naložit maso a tak zjišťuji, jestli vůbec bude zájem.

Pokud ještě někdo nemáte zajištěný transport, tak se ozvěte a budeme to řešit.
Pavlucha (1496)|7.2.2005 15:40
[QUOTE="Falco"]... Ale jak jsem ti už psal - je to stará herka - je troku mázlý. :? [/QUOTE]

Aspoň to srovná pivní rozptyl našich zorniček ... :D
Petr Schinzel (84)|7.2.2005 15:48
Sraz se blíží a tak se zeptám,budete mít někdo dvě místa z Prahy volný?Petr
Falco_ce4you (311)|7.2.2005 15:54
[QUOTE="Petr Schinzel"]Sraz se blíží a tak se zeptám,budete mít někdo dvě místa z Prahy volný?Petr[/QUOTE]

Hm, pozdě. Už mám plno. :disgusted:
Max. bych mohl vzít věci do kufru.
Pavlucha (1496)|7.2.2005 16:01
[QUOTE="Petr Schinzel"]Sraz se blíží a tak se zeptám,budete mít někdo dvě místa z Prahy volný?Petr[/QUOTE]

Já jo ... ;)
Domluvíme se přes SZ nebo ICQ.
Honzabr (192)|8.2.2005 13:46
:mad: :(( Nastala nejhorší varianta, kterou jsem někde v koutku čekal.Musím v pátek ráno za matkou do Dobrušky a nebudu se v racet asi dřív jak v sobotu odpoledne.Musel jsem to teď vysvětlit "příslušenství" ;) a teď to říkám i vám.Je mi moc líto protože po stresech posledních týdnů jsem si myslel, že se minimálně dobře odreaguju.Stavím se asi na sobotní odpoledne ale spát nebudu.Takže jsou dvě postele volný.Doufám Ipf, že to neudělá větší problémy ale myslel jsem, že to tentokrát ukočíruju ale je to moje hodná osmdesátiletá mamka.
ipf (2136)|8.2.2005 17:19
[QUOTE="Honzabr"]...takže jsou dvě postele volný....[/QUOTE]

Dvě postele, alo co ty čtyři večeře, co jsem Ti objednal (když teď hubnem :D ).
V poho, přijeď v sobotu.