Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 37

Téma: Asus MyPal A730W s větší pamětí integrovaným WiFi modulem již v prodeji

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Sunnysoft, Alzasoft

Trvalo to sice trochu déle, než se čekalo, ale přiznivci značky Asus mají konečně možnost koupit si rovnocenného partnera ostatních VGA zařízení. Asus MyPal A730W rozšiřuje schopnosti Asusel A730 o dalších 64MB operační paměti a integrovaný WiFi modul. Pokud po tomto Pocket PC zatoužíte, připravte si asi 16500 korun českých, což je o necelé dva tisíce víc než za kolik se prodává méně vybavený model.

P.S. Sunnysoft nabízí speciální akci, kdy za běžnou cenu dostanete navíc i:

• náhradní výměnná 1100mAh Li-Ion baterie
    • plná česká lokalizace Sunnysoft Interwrite 8.5
    • ochranná fólie Display Protector
    • 10% sleva na pouzdra Krusell dle vlastního výběru

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Má niekto už nejaké info, resp. skúsenosť s batériou v tejto novej verzii? Vydrží dlhšie, alebo je to znovu také slabé?

A ešte jedna otázka. Myslím, že tu bolo spomínané niečo o "pomalosti" MyPal 730 vo VGA móde. Je rovnako "pomalý" ako Loox 720 a iPaq 4700, alebo je na tom horšie?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od peter.nr
    Má niekto už nejaké info, resp. skúsenosť s batériou v tejto novej verzii? Vydrží dlhšie, alebo je to znovu také slabé?

A ešte jedna otázka. Myslím, že tu bolo spomínané niečo o "pomalosti" MyPal 730 vo VGA móde. Je rovnako "pomalý" ako Loox 720 a iPaq 4700, alebo je na tom horšie?
    Dle dostupnych informaci ma mit stejnou baterii, proto je krajne nepravdepodobne, ze by tam byl nejaky rozdil. Pri pouziti WiFi je tomu prave naopak, baterie bude prazdna jeste rychleji.

Tato Pocket PC jsou si subjektivne rovnocenna, vymyka se pouze Axim X50v (predevsim ve 3D, bezna prace je rovnez srovnatelne rychla).

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Já jsem ho koupil. Baterie jsou stejné, jako u předchozího modelu. Ale dostal jsem v balení jednu baterii navác a také USB Host kabel.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Tak jsem se stal stastnym majitelem 730/w, az na vydrz aku bych byl vcelku spokojen, ale zarazila me jedna vec - integrovana wifi je bud mizerne citliva nebo mam vadny kousek. S kamosovym ASUS 716 chytame pri prochazce nasim mestem velice hodne ruznych siti, s mym novym 730/w bohuzel ani jednu. Musim sedet vylozene primo nekde pod antenou, abych v Site Survey neco chytil. Mate s tim nekdo taky podobnou zkusenost? Netusim totiz, zda je to vada nebo vlastnost integrovane wifi. Podle toho bych se zacal zajimat o pripadnou reklamaci.
    Taky se mi uz jednou stalo, ze mi PDA totalne vytuhlo a pomohl az tvrdy reset - soucasne se mi rozsvitil displej, a to tak, ze na nem nebylo nic videt - muze se to nekdy stat?

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

tak ta otazka jakou ma Be@r, to by me taky docela zajimala odpoved, protoze o tom ASUS tayy uvazuju

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Udelal jsem par (amaterskych) fotek ASUSe

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Wifi: Vzhledem k tomu ze v byte bezne chytam zadni lalok ze sveho 180st sektoru na notebook - jsem hodne zklaman wifinou v Asusu.
    Pripojeni je nestale. vypadava i pri velice slusnem signale. To ze by wifina byla necitliva - no je to miniaturni zarizeni, takze chytam jen 2 site z okoli, na notebooku s integrovanou wifinou chytam 4 a pres venkovni sektor chytam siti 6. Takze tolik pro srovnani

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Dracek: a jak je na tom s vydrzi pri normalnim pouzivani, pri prehrvani ,videa a pri bezicim wifi modulu????????

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

zatim jsem to nestopoval, ale odhadem bych rekl ze pri zapnutem wifi/bt + nejaka multimedialni aplikace = max 2-3h

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od dracek
    Wifi: Vzhledem k tomu ze v byte bezne chytam zadni lalok ze sveho 180st sektoru na notebook - jsem hodne zklaman wifinou v Asusu.
    Pripojeni je nestale. vypadava i pri velice slusnem signale. To ze by wifina byla necitliva - no je to miniaturni zarizeni, takze chytam jen 2 site z okoli, na notebooku s integrovanou wifinou chytam 4 a pres venkovni sektor chytam siti 6. Takze tolik pro srovnani
    No prave, ja mam za oknem 19 dB parabolckoui smerovou wifi antenu, a kdyz ke me prijde kamos se svym Asus 716, chyta signal skoro po celem mem byte (ja s 730-tkou pouze v kuchyni, kde mam o okna antenu) a navic vidi v Site Survey dalsi asi 3 AP, ktere jsou v okoli, a ktere ja nevidim nikdy.
    Docela me to se*e, jelikoz bych se mohl teoreticky s PDA pripojovat na net asi tak v 1/2 naseho mesta (tam vsude ma kamos anteny s AP a 716 je vsechny vidi). Kdyby alespon existovala moznost pripojit nejakou externi antenku pro zesileni signalu - treba do CF II slotu - nevi nekdo, jestli neco takoveho existuje?

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

zatim jsem to nestopoval, ale odhadem bych rekl ze pri zapnutem wifi/bt + nejaka multimedialni aplikace = max 2-3h
    Zatim nemam jeste aku naformatovany na optimalni stav, ale pokud zapnu wifi a trvale brouzdam po netu, je do 2 hod. po kapacite.
    S videem to odhaduji tak na jeden film (pouze odhad narychlo).

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

2 Be@r : souhlas wifina je slabota. kdybych to vedel necekal jsem 4 mesice na 730w a koupil jsem 730 + neco kvalitniho do CFka. Snad by mohly pomoct nove drivery.

Vydrz baterie: rekl bych ze prumer....zadna pecka...skoda ze stojanek neni uzpusoben na nabijeni te extra baterie

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

2 Be@r : souhlas wifina je slabota. kdybych to vedel necekal jsem 4 mesice na 730w a koupil jsem 730 + neco kvalitniho do CFka. Snad by mohly pomoct nove drivery.

Vydrz baterie: rekl bych ze prumer....zadna pecka...skoda ze stojanek neni uzpusoben na nabijeni te extra baterie
    jj, ten stojanek mohl byt i pro nabijeni druhe AKU. Koukal jsem taky na web ASUSu a nikde jsem tam nevidel zadne drivery pro PDA, dival jsem se schvalne i na starsi modely (mozna spatne).
    No nic, po Novem roce to davam do ATC technikum k dispozici na otestovani a jsem zvedavy, jak se vyjadri k te wifine.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

dneska jsem stopoval vydrz.
    z plne nabite baterie (sejmuto z kolibky) pri zapnutem wifi me to jelo az do prvniho upozorneni o nizkem stavu (10%) 2,5h
    zda to je hodne nebo malo necham na jinych. nemam to s cim srovnat.
    priste prubnu jak dlouho vydrzi bez wifi/BT, kdyz pojede nejaka multimedialni aplikace.pokud to bude pod 3h je to slabota.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Řešení problémů s GPS modulem u Asus MyPal A636 a A632
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-03-2008, 07:22
  2. Asus MyPal A730w nebo FSC LOOX 720 ???
    Od kully v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 04-05-2005, 23:39
  3. Mypal ASUS A730W a ochranne puzdro
    Od Martin1607 v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-02-2005, 18:36