Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact - profesionální pomocník v kapse [Mobil.cz]

Pinochio (424)|20.1.2005 20:30
[QUOTE="Orloj"]:? nech toho clovece.. kdo to ma vydrzet ;) JA HO CHIII TAKY[/QUOTE]
Tak to je nás více.
Budu ho moci sehnat za DOUBROU CENU. Napište mi SZ kdo bude mít pak zájem-
Honzabr (192)|21.1.2005 08:14
.....zasilame Vam odpoved na e-mailovou zpravu ze dne 12. ledna 2005, ktera se tykala pristroje MDA Compact.

Omlouvame se za delsi cas potrebny k odpovedi na Vas dotaz. Zarizeni MDA Compact se v nabidce T-Mobile objevi behem unora 2005. V soucasne dobe probiha testovani pristroje. Presne informace o vybave a technicke parametry dosud nemame k dispozici. Doporucujeme vyckat na zahajeni prodeje.

Dekujeme za pochopeni a prejeme Vam pekny den.
.....
:D :D Výše uvedený citát je z odpovědi z dneška na můj dotaz :
1.kdy bude MDA Compact v prodeji
2.Zda budou odstraněny celosvětově známé bugy v oblasti BT(jen BT Vve WM2003SE-chybí widcom) čímž nejde připojit většina BTHF A BTGPS.
Takže myslím první ofiko odezva T-mobilu.Díky za ní.
;) :D :D
Pavlucha (1496)|21.1.2005 13:35
Vaja dělá na Compacty fakt pěkný pouzdříčka ... :D

00043911_grande_n5ZZ.jpg
Miloš Strouhal (3997)|21.1.2005 13:41
:D Nic proti, ale to na co se teď dívám není MDA Compact. To je MDA 2 v pouzdře Vaja..;)
Pavlucha (1496)|21.1.2005 13:43
[QUOTE="xp"]:D Nic proti, ale to na co se teď dívám není MDA Compact. To je MDA 2 v pouzdře Vaja..;) [/QUOTE]

Aha ... :D :D :D
Jsem sáhnul vedle, zdá se .... :sarcastic:
.
.
.
... tak nesáhnul ... přehlíd ... :D :D :D
Miloš Strouhal (3997)|21.1.2005 14:07
Ale pouzdra jsou to hezká, a moc, díky za typ..;)
beecher (9270)|21.1.2005 14:12
Tohle ze je hezke pouzdro? :sarcastic:
To teda i to originalni bylo hezci...
Miloš Strouhal (3997)|21.1.2005 14:14
Hele, radši NO COMENT! Nebo víš jak to tu zase dopadne.. :!: ;) Já tvrdím že je hezké, a především ergonomické.:yes:
A pokud budou mít něco podobného v nabídce na Compacta, bude to jedině dobře.

2 Pavlucha: nebyl by prosím na něj link?.. na to pouzdro..
Zdenek Malinsky (9781)|21.1.2005 14:24
[QUOTE="xp"]Hele, radši NO COMENT! Nebo víš jak to tu zase dopadne.. :!: ;) Já tvrdím že je hezké, a především ergonomické.:yes:
A pokud budou mít něco podobného v nabídce na Compacta, bude to jedině dobře.[/QUOTE]
Jistě! Záleží na vkusu každého soudruha. :D
Pavlucha (1496)|21.1.2005 14:39
[QUOTE="xp"]...2 Pavlucha: nebyl by prosím na něj link?.. na to pouzdro..[/QUOTE]

Ale jo, byl ...
UnionS8 (61)|21.1.2005 14:49
Pinochio (424)|29.1.2005 19:57
Tak skvělá zpráva, na Infolince T-mobilu už mají info.
V prodeji bude od půlky února officiálně.
Cenu nevědí, ale asi bude vyšší než tu za kterou ho můžu mít já.
UnionS8 (61)|29.1.2005 22:20
Ale s 20x delsi zarukou... ;)
Pinochio (424)|30.1.2005 16:11
[QUOTE="UnionS8"]Ale s 20x delsi zarukou... ;) [/QUOTE]
No ale za 2/3 ceny. No nic moje bude a ne vase. Muzes si ho koupit kde chces,volba je na tobe.
MrMarkus_ce4you (45)|1.2.2005 09:35
Nedotovaná cena bude necelecých 17000 Kč včetně DPH, to není tak zlé, půjdu do toho.
UnionS8 (61)|2.2.2005 17:50
Docela by me zajimala dotovana cena. Ponevac zaroven se zrizenim tarifu u T-Mobilu bych se pak treba dostal na cenu jen o par tisic levnejsi v porovnani s nedotovanou a to uz pak je mozna lepsi nemenit operatora a tarif a zustat u Oskara... Co myslite? (Jde mi jen o penize, o sluzbach operatoru se fakt nechci hadat... :D )
Jo a este... nevite, jestli je mozny u T-Mobilu nakupovat na splatky? Asi ne, co? A co jine obchody? Budou mit Compacta treba i obycejne obchody s vypocetni technikou?
Whippy (206)|2.2.2005 19:03
Jakou roli hraje u Compactu ROM/RAM, kdyz je mozne ji rozsirit o MMC/SDIO?
A jake sou vyhody nevyhody mezi MMC a SDIO?
Dekuji
Miloš Strouhal (3997)|2.2.2005 20:07
[QUOTE="Whippy"]A jake sou vyhody nevyhody mezi MMC a SDIO?
Dekuji[/QUOTE]???......:O Cože?
Whippy (206)|2.2.2005 20:47
No pravda trosku spatne polozena otazka :)
Jde mi o to ze , v manualu compactu jsem se docetl ze podporuje tyto karty: SDIO/MMC .
Ale jak se tak divam v clanku Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce se pise: "...SD/MMC slot podporující SDIO najdeme i zde." coz me vyvadi z rovnovahy. Znamena to, ze SDIO nevim co znamena :oops: a myslel sem, ze to znamena to same co SD.
Takze otazka mela znit asi tak: jaky je rozdil mezi kartou SD a MMC?
A pribyva dalsi, co to znamena to "SDIO"? (ale to asi nepatri do tehle diskuze, ze?) :oops:
PavelR. (2184)|2.2.2005 20:53
[QUOTE="Whippy"]Takze otazka mela znit asi tak: jaky je rozdil mezi kartou SD a MMC?
[/QUOTE]

... SD je o něco silnější než MMC, má vlastní řadič (tudíž je rychlejší) plus má mechanické zabezpečení proti zápisu.

[QUOTE]
A pribyva dalsi, co to znamena to "SDIO"? (ale to asi nepatri do tehle diskuze, ze?[/QUOTE]

SDIO je podpora V/V (vstupních/výstupních) zařízení ve formátu SD karty (např. SD čtečka čárových kódů, SD bluetooth karta, SD WLAN karta atd.)

PavelR.
Whippy (206)|2.2.2005 21:06
Diky za trpelivost. :)
UnionS8 (61)|5.2.2005 10:26
[QUOTE]Vybaven bude procesorem XScale na frekvenci 312 MHz...[/QUOTE]
Tohle se pise na strankach ceskeho T-mobilu (http://www.eprofessional.cz/article.php?cl=136). Zatim jsem vsude cetl, ze ma taktovaci frekvenci neco malo pres 400 MHz. Kde je, prosim, pravda? A je treba mozne, ze by Cesky T-Mobile nakoupil treba nejakou levnejsi modifikaci? To snad ne...
Honzabr (192)|5.2.2005 11:46
:D :D :D :D Chtěl bych vidět HTC jak dělá různé modifikace HW na jednom typu.Je to tak jak bylo napsáno (viz t-mobile.de- těm by pak museli dělat taky něco jiného :D ) Pan Lutonský na mobilmanii zas tvrdí, že nemá vybrační vyzvánění a hlasovou volbu :D .Kdybych ho nedržel před sebou tak bych propadnul panice;) .Jedinej vážnej bug je použití ovládání BT poze z WM 2003SE což je k ničemu a nic pořádnýho pod tím nechodí. Ale ve světě se na tom pracuje.Já jen čekám jestli už opravu BT nebude mít MDA Compact co teď vyjde u nás. Ostatní se lišit od všech klonů iMate,MDA JAM u MDA Compact lišit nebude.Je to docela super stroj. A hlavně malej.
Begy_ce4you (6)|19.8.2007 23:15
[QUOTE="Miloš Strouhal"]1. T-mobile (a i ostatní operátoři) je povinen prodávat telefony neblokované (MDA Compact je také telefon), a nebo do krabice přikládat kód na odblokování
2. Zařízení lze použít v jakékoliv síti v ČR, jen je třeba provést manuální přenastavení služeb jako GPRS, MMS..
Ps: nebo si lze při troše šikovnosti zařízení časem upravit zcela "na míru", tak jako mnozí z nás činí již rok s MDA II.. ;) Tzn. dostat do zařízení mimo jiné nastavení na svého aktuálního operátora, změnit si lokalizaci na vhodnou verzi, nacpat si dovnitř i svůj oblíbený soft, a nepotřebný vyházet.. Atd, atd..[/QUOTE]

vrátím se trochu do historie, jak by měl zhruba ten kód vypadat a jak se pak zadá?