Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA2 a nabíjení

David_ce4you (199)|17.12.2004 11:47
MDA2 se dá nabíjet několika způsoby.
1) Přes samostatný USB kabel.
2) Přes kolébku a) pomocí USB, b) se zdrojem.

Jak se ale nabíjí, když mám v kolébce připojený zdroj a kolébka je připojená přes USB k zapnutému počítači? Mdačko se nabíjí z USB nebo ze zdroje? Pokud jeden zdroj nabíjení chybí, tak je to jasné. A co v případě, když tam ještě přihodím k nabíjení záložní baterii? Jak takovýto 'nabíjecí kolos' funguje?
beecher (9270)|17.12.2004 13:02
Jakmile je pripojena nabijecka, tak se nabiji z nabijecky.
Nahradni baterie se bez nabijecky v kolibce nenabije.
mill (0)|17.12.2004 14:18
[QUOTE]Nahradni baterie se bez nabijecky v kolibce nenabije.
[/QUOTE]
me jo, ale trva to desne dlouho
Miloš Strouhal (3997)|17.12.2004 14:30
Hm, mam asi divnou kolíbku, ale záložní baterii mi ještě nikdy bez připojeného zdroje nenabila..
Kato_ce4you (970)|17.12.2004 15:15
Mne se teda druha baterka taky nedobiji.. (a nebo ze by to bylo tim, ze ji vubec nemam?! :D )
Kazdopadne kdyz uz je tady tento thread - je to muj sugestivni pocit, ze kdyz se mobil nabiji ciste z USB, tak to trva daleko dele, nez kdyz je ke kolibce pripojena i nabijecka?
beecher (9270)|17.12.2004 16:48
[QUOTE="Kato"]Mne se teda druha baterka taky nedobiji.. (a nebo ze by to bylo tim, ze ji vubec nemam?! :D )
Kazdopadne kdyz uz je tady tento thread - je to muj sugestivni pocit, ze kdyz se mobil nabiji ciste z USB, tak to trva daleko dele, nez kdyz je ke kolibce pripojena i nabijecka?[/QUOTE] To neni subjektivni pocit, to je fakt, nabijecka tomu NEdava potrebnou stavu... Kdyz se to zivi jenom z USB, tak se to zaroven nabiji, tak i na ten proud z USB bezi...