Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 30

Téma: Caller ID V.1.20 Build 17957

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

je tam na vic ze k kazdemu jmenu muzes dat jine vyzvaneni
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Da se nejak preinstalovat ta verze co uz mam v DP2 touhle nebo bych kuli tomu musel flashovat?
    Protoze mi to pise ze soubor nelze preinstalovat ze je pouzivan.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

nejdrive to odstran z windows

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Morte
    Da se nejak preinstalovat ta verze co uz mam v DP2 touhle nebo bych kuli tomu musel flashovat?
    Spise bych rek - ze mas sice zobrazenou, ale ne odemcenou rom.Pokud je tomu tak, zítra ti sem mohu dat cab kterým ji odemknes.Nasel by jsi ho i tady ,ale vubec nevim kde.Snad v nejakych diskuzich o flaschování.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

asi to bude tim kdysi jsem měl prográmek rom unlocker akorat nevim kam se poděl :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Tak program ExtRomUnlocker jsem naistaloval Romku mam odemcenou ale co dal furt to pise iacontacts.dll is in use or is in Rom tak nevim.Ten soubor jsem ale nikde nenasel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... no MDA2 jiz davno nemám, ale vyzkousel bych ze slozky StartUp vyhodit zasatupce, který spouští při každém restartu program Caller ID (viz zde) a zkusil znovu restartovat. Pokud ani to nepomuze, tak bude potreba vymenit cab primo v Extended_ROM a provest tvrdy reset a nechat si vsechny programy nainstalovat znovu.

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Díky zastupce ze start up jsem samozrejme dal pryc.Bohuzel to nepomohlo.A hard reset se mi fakt delat nechce (

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

1) vypni telefonni cast
    2) udelej soft reset
    3) nepoustej telefon ani radio
    4) instaluj
    vse

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Morte
    V exploreru si dej zobrazovat skryté i systémové soubory, najdi ten soubor, přejmenuj ho, soft reset, přeinstalování a kafíčko

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Staci obyc. spravce bezicich uloh, ukoncit IA_CALLER_ID (ci tak nejak) proces a pote CPROG.EXE (ten vyuziva jednu z .dll knihoven CALLER ID), pak je mozno instalovat snadno a bez jakehokoli prejmenovavani a soft-resetovani.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pár postřehů a dotazů:
    Otestoval jsem, instalace proběhla do WM2003 (ne SE) normálně, jen nejede ovládání v ČJ...
    Nejede vyhledání kotaktů podle skupin písmen, např. po dvojím kliknutí na písmena UVW jsem se dříve dostal na prvé jméno od V, nyní nereaguje... Jak je to u vás?
    Je parádní, že to dokáže přičlenit ke kontaktům jedinečné vyzvánění, není nutné instalovat jiné programy, které to zvládají, ale u kterých nevyužívám jiné funkce, nemám proto cihlu tak zaplevelenou...
    Mám problém kolem kategorií. Načte to kontakty, ale ignoruje jejich začlenění do kategorií (group). Umím vytvořit novou kategorii a kontakt do ní zařadit, ale to je při cca 250 kontaktech dost pakárna. Nevíte jak na to? Potřebuji prostě to, aby program naimportoval nejen konakty, ale i jejich rozdělení do skupin. Nevím ani, co to udělá (pokud si tedy dám tu práci a kontakty zařadím do nových kategorií) s Outlookem při synchru - mám obavu, aby to při vytvoření nových (duplicitních) kategorií nerozhodilo celý Outlook na PC. Má někdo nějakou zkušenost?
    Pokud budu mít kontakty v kategoriích, lze těmto kategoriím hromadně přiřadit vyzvánění - zatím jsem si s tím tak dalece nehrál a možná jsem to přehlédl...
    Pokud máte nějaká dobrá vyzvánění, hoďte je do archivu pro ostatní, a't je z čeho vybírat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tak sem to tam pustil a za pochodu. Vřele doporučuji. Na SE není žááádný problém. Zítra budu koumat ty skupiny

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

David Dikes tak fakt stacila vypnout telefoni cast dik

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Nejede vyhledání kotaktů podle skupin písmen, např. po dvojím kliknutí na písmena UVW jsem se dříve dostal na prvé jméno od V, nyní nereaguje... Jak je to u vás?
    u mne uplne to same
    Citace Původně odesláno od Jarouš
    Mám problém kolem kategorií. Načte to kontakty, ale ignoruje jejich začlenění do kategorií (group).
    ja take

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nové šablony pro Foto Kontakty - Caller ID
    Od daww v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 10-02-2006, 10:56
  2. Temata pro Caller ID
    Od Milan32 v sekci Motorola
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-07-2005, 21:03