Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 36

Téma: Windows Mobile 2005 - kdy??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Kdy myslíte že budou WM2005?? Docela by mě to zajímalo, protože sem slyšel že výrobci PPC je měli ostat někdy v létě, tak jak dlouho by mohlo trvat, než budou na trhu nějaký zařízení s WM2005 - abych si v lednu nekoupil s 2003se a pak v únoru nemlátil hlavou o zeď A kdo myslíte pustí ven upgrady (myslím jaký firmy), pokud někdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

no pokud systém bude v léťe zařízení budou asi tak 2-3 měsíce po vydání systému možná i dříve než systém

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

já myslel že jako ty firmy co vyráběj pockety to měli dostat už todle léto...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

v tom případku ty pokety tu budou co nevidět tedy pokud nepřipravujou takovou lahůdku jako třeba VGA 1024*768

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

to je to so mě právě zaráží, že o tom defakto nikde není ani zmínka...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

a asi ani nebude dokud se nerozhodnou že řeknou co tvořej musej něco napřed udělat než začnou frajeřit s tim co udělaj když to ještě neudělali

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

tak když už dostali tu CE 5.0, tak už to je jen o tom, aby si to upravili pro ty zařízení, ne?? Já teda do tohodle moc nevídím, ale takhle sem to aspoň pochopil..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

no nevim asi to ještě neví jistě tak radši nic neříkají

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

sakra sakra sakra... to je právě to proč sem chtěl opustit Palma - chtěl sem počkat na T5ku, u který sem doufal že bude Palm OS6 (kterej by měl bejt docela vyznamnej skok kupředu)...bohužel nestalo se, tak sem nechtěl čekat další půl rok (a možná ještě dýl) a začal přemejšlet o PPC... a teďka zjišťuju, že by tam teoreticky moh brzo bejt taky novej systém, kterej by měl mít D3D, kterejch bych asi docela využil, jinak nic víc mě na tom nezajímá ) Kdyby aspoň bylo jistý, že to pude upgradnout, ale ani to ne - to u toho Palma je docela velká pravděpodobnost, že to pude, když to vyrábí defakto jen jedna firma, která navíc doteď updaty vydávala...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

no mám své důvody přoč bych nechtěl palma (nebudu je říkat) ale zpět pokud bude mít D3D tak se na 90% čeká jakej grafickej čip tam narvat jestli Ati nebo NVidii asi by byla fajn nvidia a pokud to tak bude asi si i ušetřim na takové nové zařízení ale koupim si ho asi až tak za rok či dva to bude asi i víc vychytaný

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

jedině ATi To je právě ono - chtěl bych si koupit LOOX 720... a přece jen, když se to objeví za rok, dejme tomu, OK, za 2 roky ho třeba vyměním, vše bude odladěný, ale objevit se to na jaře a já mít PPC za 17k a vědět že už je nějakej novější a lepší, sralo by mě to

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od PiTRiS
    sakra sakra sakra... to je právě to proč sem chtěl opustit Palma - chtěl sem počkat na T5ku, u který sem doufal že bude Palm OS6 (kterej by měl bejt docela vyznamnej skok kupředu)...bohužel nestalo se, tak sem nechtěl čekat další půl rok (a možná ještě dýl) a začal přemejšlet o PPC... a teďka zjišťuju, že by tam teoreticky moh brzo bejt taky novej systém, kterej by měl mít D3D, kterejch bych asi docela využil, jinak nic víc mě na tom nezajímá ) Kdyby aspoň bylo jistý, že to pude upgradnout, ale ani to ne - to u toho Palma je docela velká pravděpodobnost, že to pude, když to vyrábí defakto jen jedna firma, která navíc doteď updaty vydávala...
    OS6 je pohadka na dobrou noc pro zaryte Palmisty. Prvni zarizeni s nim ma byt pry v dubnu 2005 ale moc bych tomu neveril.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Já vcelku i jo, vzhledem k tomu, že původně už i ta T5 měla mít OS6, nehledě na to, že na ofic stránkách palmsource je už asi rok uváděnej defakto jako by už dávno měl bejt v zařízeních Takže si fakt myslim, že by měl bejt co nevidět

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

To si prave mas i myslet. V T5 OS6 neni z toho duvodu aby se zatim neprovalilo ze ve skutecnosti je to s multitaskingem u nej pekne slabe.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

palmy vynechte zde to má být o PPC čkách a asi se vyplatí si počkat na něco jiného

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Windows mobile 2005 pro MDA/XDA2
    Od yasmeene2 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 217
    Poslední příspěvek: 30-05-2005, 00:55
  2. Windows Mobile 2005 je tady
    Od Michal Škrabálek v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-03-2005, 09:38
  3. Windows Mobile 2005 (Magneto)