Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: Který telefon je nejvhodnější pro používání s HP 4700?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Pánové, dovoluji si požádat o radu, který telefon je nejvhodnější pro komunikaci s HP 4700. V současné době mám MDA II a chtěl bych sestavu, která by v oblasti komunikace byla alespoň tak dobrá jako MDA II.
    Děkuji
    Milan
    Odpovídat lze po přihlášení

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Jako idealni bych videl Nokia 6230, ma EDGE (net) a pam. kartu MMC (kompatibilita), neni co resit. Samozrejme pres BT. To v pohode prebiji nejake MDA.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Uni
    Jako idealni bych videl Nokia 6230, ma EDGE (net) a pam. kartu MMC (kompatibilita), neni co resit. Samozrejme pres BT. To v pohode prebiji nejake MDA.
    Děkuji za odpověď. S tou kartou MMC máš na mysli prohazování mezi zařízeními? A ještě se dovolím zeptat, existuje něco, čím se dají řešit SMS na hx 4700. Děkuji

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Zdravim,

pro posilani sms jsem si nainstaloval free programek easysms http://www.siedler-net.de/WinCE/easySMS/

mam hx4700 ve spojeni s SET68i pres BT

Kersten

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Kupovat dnes telefon bez EDGE jsou vyhozené peníze, jenže moc toho na výběr není, takže například ze dvou NOKIí ti na výběr zbývá jen 6230 (anebo počkat na konkurenci). Ale pozor, nekupovat novou, nebo dopadneš takhle.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Na SMS taky můžeš použít pocket PhoneTools nebo SmartGSM.

Edge možná nevyužiješ-záleží na bydlišti. V naší pr..., kde bydlím asi nebude nikdy. Určitě by měl mít BT (infra je nepraktický), gprs nejlépe tř.10. Pokud jsi připojený hodně až stále, doporučuji jeden mobil na volání a druhý (s partnerskou SIM) na připojení cihly. Jinak se Ti nikdo nedovolá.
    Nokia mě nebere, bral bych SonyEricsson nebo Motorolu. Třebas i starší T39m nebo 68.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja mam T610, koupil jsem ho za 3000,-. Neber to

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pripojuji se pres MDA nebo Sony Ericson Z 60O oboji bez problemu. Kdybych ale kupoval novy tel. tak jedine s EDGE. Programu na SMS a spravu tel je nekolik.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Děkuji všem za rady a postřehy. půjdu do Nokie 6230, samozřejmě do nové. Už jsem získal jistotu, že kdyby to náhodou nefungovalo, tak s Vaší pomocí to nějak zvládnu.
    Ještě jednou děkuji všem.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od MilanO
    ..půjdu do Nokie 6230, samozřejmě do nové...
    Buď jsi zapomněl na smajlíka, nebo neumíš číst.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od MilanO
    Děkuji všem za rady a postřehy. půjdu do Nokie 6230, samozřejmě do nové. Už jsem získal jistotu, že kdyby to náhodou nefungovalo, tak s Vaší pomocí to nějak zvládnu.
    Ještě jednou děkuji všem.
    Jses blazen. My jsme si je dneska koupili do firmy dve a ani jedna neni pouzitelna na pripojeni na net. Dalsi hrebicek do meho vztahu k nokii...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Nechci se nejak moc zastavat Nokie, ale osobne jsem na 6230 s FW.4.28 (jeste jsem nemel cas prehrat na novy) nezaznamenal co se pripojeni k netu pres GPRS tyka nejmensi problem...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Problem snad byl jenom se spravnym nastavenim, to jsem nejakou dobu resil, ale vsechno slape od doby, co jsem navstivil <a href="http://www.konfigurator.cz" target="_blank">konfigurator.cz</a>.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Pripojuju se k zastancum 6230 - EDGE (jak kde), mp3 na MMC (pozor ne SD!), radio - pohoda.
    Doporucuji v obchode vyzkouset, snad te nekde nechaji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Nemůžu si pomoct, dneska jsem nechal nahrat starší frimware - 3.15 a mám opět smůlu. Po pár sekundách nebo minutách připojení přes BT padne a mám smůlu. Jak mi bylo řečeno mám využívat připojení přes kabel, které funguje (řeší to tak i Eurotel). Můžu potvrdit, přes kabel běhá v pohodě. Jinak s připojeným radiem funguje, ale přece jenom mi příjde že do funkčního telefonu ji chybí hodně, takže v pondělí poletí zpátky do krámu a ja se zatím vrátím k 6310i.:-((

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Který telefon k X51v
    Od MilanO_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 15-02-2008, 21:52
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-02-2007, 15:36
  3. Která je z těchto SD karet nejvhodnější pro MDA compact???
    Od atomion_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 04-05-2006, 18:27
  4. Mrtvý iPAQ hx 4700, aneb jak spustím u hx 4700 bootloader?
    Od Miloš Strouhal v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 29-09-2005, 22:11
  5. Reakcí: 60
    Poslední příspěvek: 25-02-2005, 20:19