Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Který telefon je nejvhodnější pro používání s HP 4700?

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

No nevim, sam jsem vydel behat N6230 s Palmem T3 a s Asusem 730 a vse bez problemu:O
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    Pripojuji se pres MDA nebo Sony Ericson Z 60O oboji bez problemu. Kdybych ale kupoval novy tel. tak jedine s EDGE. Programu na SMS a spravu tel je nekolik.
    A nemohl by jsi mi prozradit, jak to děláš s MDA? Včera jsem si přivezl hx4700 a doteď se mi nepodařilo připojit se přes MDAII. Vidí se SSA, ale nepřipojí se a já už nemám sil. S notebookem jede MDA přes blutu v pohodě. Díky za radu, teď jsem se potupně vrátil k MDA, abych vůbec něco napsal.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    Pokud jsi připojený hodně až stále, doporučuji jeden mobil na volání a druhý (s partnerskou SIM) na připojení cihly. Jinak se Ti nikdo nedovolá...
    Momentik, ja myslel, ze kdyz jsem pripojeny pres GPRS a nekdo mi v zavola, tak se spojeni GPRS prerusi, mobil mi zacne zvonit a ja muzu normalne prijmout hovor. Pletu se snad???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od MilanO
    A nemohl by jsi mi prozradit, jak to děláš s MDA? Včera jsem si přivezl hx4700 a doteď se mi nepodařilo připojit se přes MDAII. Vidí se SSA, ale nepřipojí se a já už nemám sil. S notebookem jede MDA přes blutu v pohodě. Díky za radu, teď jsem se potupně vrátil k MDA, abych vůbec něco napsal.
    Jednoduše... Jak drahý kolega XP vymyslel, musí se nejdříve spárovat z MDA do PDA a pak vytvořit na PDA připojení na inet přes BT.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od JirKa.K
    Momentik, ja myslel, ze kdyz jsem pripojeny pres GPRS a nekdo mi v zavola, tak se spojeni GPRS prerusi, mobil mi zacne zvonit a ja muzu normalne prijmout hovor.
    ... jiste, pokud bude zarizeni klasifikovano jako patrici do tzv. Class B a nebudes v te chvili stahovat zadna data :!:, tak tomu tak bude.

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Momentik, ja myslel, ze kdyz jsem pripojeny pres GPRS a nekdo mi v zavola, tak se spojeni GPRS prerusi, mobil mi zacne zvonit a ja muzu normalne prijmout hovor. Pletu se snad???
    Je to jak kdy. obcas se mi hodinu nemuze nikdo dovolat a dalsi clovek tse dovola hned. SMSky mi chodi se spozdenim nekolika hodin a klice z Ebanky obcas vubec nedojdou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Tak problém s N6230 vyřešen, v Cellnetu mi nahráli soft, který mají zatím na testování, v 5.24, akorát by mě zajímalo, jak dlouho vám 6230 vydrží na baterce při běžném provozu? (celý den zaplý BT, občas gprs a pár hovoru)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Ráno sundám z nabíjěčky, celý den mám zaplý BT a GPRS, volám a SMSkuju, a večer je baterka prázdná. Pokud mám víc hovorů, musím přes den dobíjet i v autě. Jinak o víkendu zpravidla vydržím bez nabití dva dny (to ale zapínám BT jen pokud se připojuji na NET).

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Andilek

Je to jak kdy. obcas se mi hodinu nemuze nikdo dovolat a dalsi clovek tse dovola hned. SMSky mi chodi se spozdenim nekolika hodin a klice z Ebanky obcas vubec nedojdou.
    Mam hx4700 + Siemens S65 a nemam problemy s tim aby se mi nekdo dovolal kdyz jsem pres GPRS + BT na netu. SMS posilam pres web a klice z eBanky mi chodi vzdycky, ale musim v tu dobu prestat stahovat data.

Siemens S65 je podle me dobrej mobil pro pripojeni k netu, vydrzi 12h pripojeni pres BT + GPRS. S ostatnima funkcema jsem taky nemel problemy krome fotaku kterej se obcas zasekava. (Stejne bych s tim ale nefotil :no: )

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Který telefon k X51v
    Od MilanO_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 15-02-2008, 22:52
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-02-2007, 16:36
  3. Která je z těchto SD karet nejvhodnější pro MDA compact???
    Od atomion_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 04-05-2006, 19:27
  4. Mrtvý iPAQ hx 4700, aneb jak spustím u hx 4700 bootloader?
    Od Miloš Strouhal v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 29-09-2005, 23:11
  5. Reakcí: 60
    Poslední příspěvek: 25-02-2005, 21:19