Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: iPaq 3870 ActiveSync přes Socketcom Bluetooth kit

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

Kvůli mobilu Nokia 6310i jsem vyměnil svou původní BT kartu Anycom za nový BT kit Nokia DTL-4S, což je ve skutečnosti Socketcom BT karta. Rozchodil jsem sice komunikaci mezi notebookem a mobilem (a hlavně Nokia PC Suitem), ale zas mám naopak problém se synchronizací iPaqu, což bylo předtím bez problémů. Obě zařízení (tj. iPaq 3870 a notebook s BT kartou Socketcom) se sice vidí a jdou nabondovat, ale iPaq nepozná, že na druhý straně je notebook (resp. Laptop computer), nýbrž tvrdí, že Device Type je Unclassified Device a neumožní mi zaškrtnout volbu ActiveSync Partner. A tam končím.

Má někdo nějaké zkušenosti nebo nápad?

Díky, Jerry.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2002

Zkousel si vybrat typ zarizeni v noteboku v Bluetooth Neighbourhood Properties/Settings/Bluetooth Device Class?

Borek

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

Bingo, to bylo ono. Díky.

Ale stejně tu mám ještě 2 problémy.

1. Když spustím ActiveSync z iPaqu, zeptá se mě na který COM port se připojit. To u Anycomu nebylo, i když jich měl taky víc.
    2. Proč mi naopak nejde spojit s notebookem iPaq i mobil zároveň, když používají každý jiný port?

Jerry.

Nováček
    Registrace
    Jul 2002

1. Socket patrně implementoval profil seriové komunikace jinak než Anycom. Jiné vysvětlení bohužel nemám :-)
    2. To je jedna z věcí, která mi na bluetooth rovněž vadí - nemožnost využití několika spojení najednou je dost omezující.

Borek

Podobná témata

1. iPAQ hx4700 a ActiveSync přes Bluetooth
    Od Pavlucha v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 19-08-2006, 09:02
  2. jak posílat soubory přes BT z Ipaq 3870
    Od pichlak_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-11-2005, 20:30
  3. Compaq Ipaq 3870 a Nokia 8190 přes BT