Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB klávesnice (nebo jiné) a čeština.

SelinaK (77)|1.6.2006 13:43
A přečet sis poslední čtyři příspěvky? Já mám pocit že ne :)
darkan (13)|1.6.2006 14:29
[QUOTE="Ellie"]A přečet sis poslední čtyři příspěvky? Já mám pocit že ne :)[/QUOTE]
Jo cetl sem si je ale tam se mluvi o uplne jine klavesnici,ktera ma navic jen 50cm a ma podivne pozprehazeny klavesy.Ta je od te na kterou jsem daval odkaz dost rozdilna.A taky se ptam jestli je to vyuzitelny na kazdodenni pouzivani.
Surgical (2364)|1.6.2006 15:27
"Jen 50cm?" To je jako malo? Aneb chtel bych neco, nevim co...
darkan (13)|1.6.2006 18:08
[QUOTE="Surgical"]"Jen 50cm?" To je jako malo? Aneb chtel bych neco, nevim co...[/QUOTE]
Tvuj prispevek absolutne nechapu.Mam dojem ze v prispevku jsem jasne napsal mezi kterymi dvema klavesnicemi se rozhoduji,to ti prijde ze nevim co chci ?
Ano bojim se ze 50cm a pozprehazena klavesnice by nebyla pro kazdodenni pouziti vhodna,proto o ni ani neuvazuju,premyslel jsem spis o to druhe z obrazku vypada vetsi ale rozmery jsem nikde nenasel proto se ptam na zkusenosti.Zda se ze ty ji nemas ani jsi mi nic neporadil,ani nechtel poradit v tom pripade nechapu proc reagujes na muj dotaz.
Surgical (2364)|1.6.2006 19:16
Sedim u stolniho PC a pisu na standartni klavesnici s oddelenym numpadem, 12 funkcnimi klavesami, velkym enterem atd. proste normalni klavesnici. Tato ma na delku 46 cm sakumprask. Proto nechapu, o jaky rad vetsi klavesnici potrebujes.
Ty "gumove" "srolovavaci" klavesnice se vyrabeji/daji sehnat ve dvojim provedeni. Delsi 50 cm provedeni ma standartni rozlozeni klaves vcetne oddeleneho numpadu atd. atd.atd. Kratsi provedeni ma take dnes uz standartizovane rozlozeni klaves, odpovida totiz rozlozeni klaves na noteboocich.
Sveho casu jsme tyto klavesnice shaneli ne pro PDA, ale pro pocitace, ktere mohli pouzivat nasi pacienti, zvlaste dlouhodobe lezici a rehabilitujici po tezkych urazech. Tehdy nasi prioritou nebyla rolovatelnost, ale vodotesnost. Z hygienickeho hlediska neni spravne a u podobne kategorie pacientu ani pripustne, aby jich stejnou klavesnici pouzivalo nekolik pripadne aby si ji navzajem dedili...Klavesnice se proste musely dat umyvat a desinfikovat, coz tyto lze.
darkan (13)|1.6.2006 20:12
Ouuuch,moje chyba podle toho obrazku sem si tu klavesnici predstavoval mnohem mensi.Prave jsem vzal pravitko a uvedomil si svou chybu tak se omlouvam.Jeste ti poslu SZ chci se jeste na nceo zeptat.
darkan (13)|3.6.2006 20:16
Tak uz mam doma klavesnici Genius slimstar (casem si asi jeste poridim i tu ohnutelnou) vse funguje v poradku čeština F1-F4,numpad......
Akorat mam jeden problem :Kdyz uspim PDA tlacitkem nahore tak po opetovnym "vzbuzeni" uz klavesnice nefunguje. Nepomaha ani vytahnuti a zastrceni kabelu,jedina moznost je softreset.
Uz jsem si vcelku zvykl vypinat displej(uspavat) z duvodu setreni baterie a tohle se mi zda dost neprakticky.Je to normalni chovani ??Popr. Mohl by mi nekdo poradit jak to vyresit.
Kyblik_ce4you (10)|4.6.2006 08:14
Jenom takovej dotaz bokem... slo by pres usb host pripojit jednak usb klavesnicu a jednak mys? pres nejakej usb hub... jestli se to nebude spolu hadat