Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné vypnutí zvonění

bass_ce4you (105)|1.12.2004 14:16
Poslední dobou se mi stává nemilá věc. DPII bez jakéhokoliv zjevného důvodu přestane zvonit. Jednou se mi podařilo při DP položeném na stole spatřit následující děj. Na obrazovce naskočila bublina, že mi někdo volá. než všek stačil telefon zazvonit tak bublina zmizela a zůstala pouze ikona telefonu na horní liště. Hovor už nešlo ani zvednout a další hovor již nezvonil. Jediná pomoc je softreset. Fakt se mi nechce odinstalovat všechny aplikace a postupně zkoušet, která to dělá. Potažmo, když je všechny potřebuji a za ty co nejsou free jsem dokonce zaplatil. Spíš mne napdla jiná cesta. Není nějakej software, u kterého by se dalo nastavit, že se DP resp. jakékoliv jiné PPC samo restartuje.
Jen pro pořádek uvádím, že jako správný konzervatista mám stále prapůvodní ROMku verze USA (jeden z prvních DPII u nás).
bass_ce4you (105)|7.12.2004 13:23
Fakt se to nikomu nestalo?
jerzy_ce4you (230)|7.12.2004 18:46
Myslím, že s touto verzí se to asi stávalo každému. V diskuzích na začátku roku 2004 najdeš dostatek odpovědí. Jen pro začátek - problém je najít ten správný task manager a zabránit aby ukončil telefon, nebo tak nějak....
DaBa (78)|7.12.2004 20:22
Me to delal Wisbar advance, po jeho odinstalaci se mi to vickrat nestalo.