Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Windows XP SP 2 a problém s Active Sync

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Zdravím,
    potreboval bych moc pomoci. Vcera jsem si nainstaloval Service Pack 2 pro XPcka a dneska rano jsem prisel do prace zapojil synchronizacni kolebku do PC a nic. Vyskocila hlaska - system nerozpoznal USB zarizeni, zarizeni asi nepracuje spravne.
    A nepomohlo nic, ani reinstalace Active Syncu
    Nevite nekdo co s tim??? Moc se mi nechce odinstalovavat Service Pack ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Nejsem si jist, ze je to v SP2. Mam SP2 uz pomerne dlouho a nejnovejsi active sync stahnuty z microsoftu a jede to v pohode. Nemam zadny problem...

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

a jakou verzi ActiveSyncu mas k dispozici? Ja jsem to ted rozchodil, sam nevim jak ) proste to najednou zacalo pracovat. Nicmene se to docela casto kousne v pulce synchronize..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mě pomohlo odinstalovat Active Sync, znovu nainstalovat, a změnit USB port do nějž strkám kolíbku na jiný, resp. jeden ze čtyř portů jež jsem na PC měl začal nakonec normálně synchronizovat..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od ghostik
    a jakou verzi ActiveSyncu mas k dispozici? Ja jsem to ted rozchodil, sam nevim jak ) proste to najednou zacalo pracovat. Nicmene se to docela casto kousne v pulce synchronize..
    Mam verzi 3.7.1 a stahnout se da z http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyI+...+&DisplayLang=en

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od ghostik
    Zdravím,
    potreboval bych moc pomoci. Vcera jsem si nainstaloval Service Pack 2 pro XPcka a dneska rano jsem prisel do prace zapojil synchronizacni kolebku do PC a nic. Vyskocila hlaska - system nerozpoznal USB zarizeni, zarizeni asi nepracuje spravne.
    A nepomohlo nic, ani reinstalace Active Syncu
    Nevite nekdo co s tim??? Moc se mi nechce odinstalovavat Service Pack ?
    Ja spiš myslím, že v active sync musi byt na tvrdo prirazeny nejaky com.Me se tato vec zacla projevovat po te co jsem Nainstaloval BT a podařilo se mi propojit. Vytvorily se tímto dva dalsi com.Zacalo to hlasit tu samou hlasku jak uvádiš. V nastaveni pripojeni jsem zaklik com1(v mém pripade) a chodí to.Pokud se spojim pres BT a následne pres USB musim tuto akci opakovat.

Podobná témata

1. Active Sync a Windows vista
    Od Martin Pospíšil v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-09-2007, 18:56
  2. Diakritika - Active sync. vs. Windows
    Od Karel Zadrobílek v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 21-02-2007, 10:36
  3. problem s active sync
    Od agent8754 v sekci Acer