Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Rýchlosť zápisu

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Práve som sa pozrel na svoje SD karty a trochu ich premeral. Panasonic super, ale karta kingston mi ukazuje rýchlosť zápisu iba 0.01 MB/s . Tento údaj však nemôže odrážať kvalitu karty. Kartu bežne používam do foto 4 megapix a zápis jednej fotky je do 1 sec. Viem, že USB čítačka sa tiež nedá porovnávať s PDA, ale ten rozdiel je obrovský. Nedá sa to odstrániť ovládačmi alebo niečim podobným, aspoň v rozumnej miere. štve ma, že karta nezvláda ani realtime zápis v mp3 v noteM v kvalite medium, mono.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Zkus ty karty obě pořádně zformátovat a znovu je otestuj, uvidíš že ty výsledky se budou lišit..

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tie karty som sformátoval v pocket mechanic. Teraz som skúsil ešte jednu SimpleTech 128 MB a zapisuje podstatne rýchlejšie. No nič, do foťáku stačí 512 a aspoň mám dôvod potešiť sa 1GB kartičkou

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tak som zadovažil 1GB SD Pretec Secure Digital a som sklamaný čitanie 0,45 MB a po formate FAT16,64 kb cluster len 0,25 ,to je nejaké divné,čo poviete? A hlavne z karty mi zmizli údaje, i ked data tam akože boli cca 500 MB,len nebol k nim pristup to je na reklamaci,nie ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

ty zmizlá data určitě na reklamaci jsou:yes: No, ale co se týče toho čtění, to by asi nikomu nevzali

Podobná témata

1. Rychlost zapisu na SD kartu...
    Od sejvi_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-06-2007, 12:01
  2. Rychlost FSC 720
    Od geox_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-06-2005, 08:24