Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 60

Téma: II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tři měsíce uběhly jak voda a máme jsme tady již druhý "Třídní sraz ce4you". První verze srazu proběhla, alespoň podle názoru zúčastněných, nad očekávání dobře, takže jsme všichni doufali, že dvojka bude také super. Nebudu vás dlouho napínat, i toto setkání se vydařilo Opět jsme probrali spoustu důležitých témat (mír pro blízký východ se nám do programu nevešel) a strávili dva příjemné dny ve společnosti stejně zaměřených lidí.

Přečtěte si celý článek.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Krátké, stručné, výstižné. Možná by stálo za to, pro zajímavost doplnit rozložení sil, t.j.zastoupení MDA, iPAQ, Loox... nejen na srazu, ale i u registrovaných na c4y.
    Tři dotazy:
    1. Kdy bude další sraz?????? Abych si včas udělal volno.
    2. Pavle, to jste tam musel dávat zrovna fotky, kde jsem z profilu? Mám malý monitor a nevejde se mi tam celý nos.
    3. Proč tam není lepší fotka krásného příslušenství, které si xp přivezl s Qtekem?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pěkně jsem stále plný dojmů.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od seba
    Pěkně jsem stále plný dojmů.
    Ale ještě by se do tebe něco vešlo, viď?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Nechci byt pedant, ale co se tyce cislovani, tak prvni sraz byl leta pane 1999 na Invexu v Brne, prikladam fotodokumentaci :-) Tou dobou vladli jeste HPC zarizeni :-)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00034405_PICTURE_022_u3wB.jpg 
Zobrazení: 38 
Velikost: 36.8 KB 
ID: 888  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Vkládám pár obrázků z druhé strany

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    ...Proč tam není lepší fotka krásného příslušenství, které si xp přivezl s Qtekem? ...
    Tady máš jednu hezkou fotečku nadstandartního příslušenství k mé cihle..
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Nevidime, loadujes?

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mna by zaujimalo kolko na takom stretnuti vobec je ludi.Ide to do desiatok ...?
    A taktiez ako je to s rodinou.Je mozne ich dotiahnut na taketo stretnutie? Aspon manzelku nech nie je doma sama.... A este :venuje sa tam niekto aj novacikovi, alebo sa tam bavite len na vyššiej urovni.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

XP: Loaduj, loaduj, loudo...

Jinak škoda, že nemůžu hlasovat pro dvě volby zároveň (Úpa a kdekoliv jinde), protože mne je to fakt jedno, kde to bude, hlavně, když to bude sranda...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od pdq
    A taktiez ako je to s rodinou.Je mozne ich dotiahnut na taketo stretnutie? Aspon manzelku nech nie je doma sama.... A este :venuje sa tam niekto aj novacikovi, alebo sa tam bavite len na vyššiej urovni.
    Bylo nás tam asi 25 - rodinní príslušníci také u některých - těm se ovšem nikdo nevěnuje. A uroveň s kým a jak se bavime zjistíš např. zdehttp://www.ce4you.cz/forums/view_top...58&dd=0&fi=350
    Myslím že novačkům tato akce dá úplně nejvíc - no někdy i za uši
    Jinak ja hlasoval pro Seychely kdyz to IPF zaridi za stejnou cenu proc ne - kdo vezme letadlo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Já bych loadoval, kdyby to tu fungovalo..:? Stále mi to hlásí HTTP 500 - Vnitřní chyba serveru
    Internet Explorer
    .. Je to normální jpeg fotka o rozměrech 500 krát 375, tak nevím kde je problém.. Tak nic no. Hodím ji sem až přijedu domu z práce.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Citace Původně odesláno od beecher
    Já bych loadoval, kdyby to tu fungovalo..:? Stále mi to hlásí vnitřní chyba systému.. Je to normální jpeg fotka o rozměrech 500 krát 375, tak nevím kde je problém.. Tak nic no. Hodím ji sem až přijedu domu z práce.
    No jestli to zkousis z PDA tak to se zatim nikomu nepodařilo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

.. neboj, jsem unaven za celý den v práci, ale takhle moc ještě nee.. zkusim to znovu večer..

Ha! Už se to podařilo.. Zřejmě tento server nemá rád upload příloh s příliš dlouhým názvem.. Zkrátil jsem ho, a je to doma..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od pdq
    No určitě nás bylo víc jak deset PDAčkařů... Taková hezká domácí atmosféra se tam udělala.
    No prostě úplně hotová noclehárna... Jak Češi mají svůj Blaník, Slovací Sitno, tak PDAčkaři mají svoji Úpu... :yes:
    Nováčkovi se samozřejmě věnovat budeme a rodinu samozřejmě sebou! Mně pak případně můžete adoptovat...

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 126
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 14:20
  2. Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 31-10-2006, 17:33
  3. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 05-12-2005, 09:56
  4. Reakcí: 415
    Poslední příspěvek: 30-11-2004, 08:01
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 09:04