Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 38

Téma: Supermemo - převod mezi PC a PPC

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

posledni prispevek na toto tema je rok stary a tak zkusime znovu rozvirit vlny. Pouziva nekdo vyse zmineny produkt ve verzi pro CE? Zajimali by me zkusenosti a hlavne jestli existuje nejaka moznost prevest databaze z verze PC do CE?

Lepe receno, ja musim napred provest konverzi z PALM OS do PC a nasledne do CE.

Ma nekdo zkusenosti, poradi nekdo?

Diky :yes:

Libor
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ahoj,
    existuje Knowledge Harvester, tím se mi převod Palmích db povedl, ale umí jen QA formát, čili slovíčko - překlad, žádný časy a jiný tvary.
    http://www.banaban.net/

Mám jen demo SM CE, a to umí jen asi 30 položek, momentálně nemám čas to testovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

jo, používám to, myslím, že je to na učení slovíček bezkonkurenční program. Nepoužívám sice nějaké převody na desktop a zpět, protože když jsem u desktopu, tak na slovíčka nemám čas. Nicméně vím, že jsem kdysi zkoušel naplnit databázi přes excel a stoprocentně to fungovalo. A myslím, že jsem taky četl něco o tom, že ty znalostní databáze s velkým supermemem jsou kompatibilní, ale velké supermemo nemám, tak nemohu dosvědčit, nicméně věřil bych tomu )

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak zatim je hledani neuspesne, vyse zmineny program umi exportovat pouze slovicka, ale ne "learning process" , takze zatim budu hledat dal. Rozhodne se mi nechce prochazet vsechny slovicka znova. Ne ze by to nebylo potreba ale jak tam na me vybafne cislo v tisicovkach tak to asi moral odpadne a z uceni nebude nic.

Stejne dik za tip, ale pokud by nekdo vedel o necem lepsim tak sem s tim

Dik

Libor

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od jaih
    jo, používám to, myslím, že je to na učení slovíček bezkonkurenční program. Nepoužívám sice nějaké převody na desktop a zpět, protože když jsem u desktopu, tak na slovíčka nemám čas. Nicméně vím, že jsem kdysi zkoušel naplnit databázi přes excel a stoprocentně to fungovalo. A myslím, že jsem taky četl něco o tom, že ty znalostní databáze s velkým supermemem jsou kompatibilní, ale velké supermemo nemám, tak nemohu dosvědčit, nicméně věřil bych tomu )
    To asi jo, ale ja potrebuju dostat svoje PALM databaze napred do PC tvaru. To je to oc tu bezi

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ale pomocí JAVA programu SuperMemo Converter je možné udělat převod PDB dat do formátu QandA a ty použít na PPC
    jt

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od taja
    Ale pomocí JAVA programu SuperMemo Converter je možné udělat převod PDB dat do formátu QandA a ty použít na PPC
    jt
    Jo jo, to jsem taky nasel, ale prijdu o jak to nazyvaji "learning process" coz bude celkem skoda.

ale zatim neni jina alternativa

L.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Já hledal, dlouho. Nic co by převedlo learnig process sem nenašel. Mám už naučeno cca 1800 slovíček, taky mě to štve. Ale opakování je matka moudrosti, ne...

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Žulda
    Já hledal, dlouho. Nic co by převedlo learnig process sem nenašel. Mám už naučeno cca 1800 slovíček, taky mě to štve. Ale opakování je matka moudrosti, ne...
    Taky tak, taky tak. Opakovani je sice matkou moudrosti, ale aby neselhal moral. Kdyz uvidim co mi tam predhazuje na "dnesni" opakovani

Libor

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

A jaké máte PDB databáte?
    jt

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Supermemo je aj tuna
    http://www.super-memo.com/supermemo/supforpocpc.html

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak sem překonvertovat angličtinu z palma tím javový prg, odstranil češtinu, ale stejně mi ho SM CE nenaimportuje...
    Teď jdu oříznout češtinu z němčiny.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Nic, nic, nic. Mám to bez češtiny, v QA formátu, SM se tváří že importuje ale v db je prd. Nechcete to někdo zkusit, db angličtiny bych poslal...

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Žulda
    Nic, nic, nic. Mám to bez češtiny, v QA formátu, SM se tváří že importuje ale v db je prd. Nechcete to někdo zkusit, db angličtiny bych poslal...

Rad bych, ale zatim nemam na cem jeste jsem si neudelal jeziska.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Posli, zkusim to, čeština mě normálně funguje
    taja@seznam.cz
    jt

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Převod dat mezi telefony
    Od nucleolus v sekci Off topic diskuze